Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tithon

    tithon Contributor

    υποθέτω δεν αναφέρεστε σε βαθμούς στρατιωτικής ιεραρχίας με λοχίες και δεκανείς. μάλλον αναφέρεστε σε ρόλους που υπό το πρίσμα πολύ συγκεκριμένης ερμηνείας μεταγλωττίζονται σε «αξιολογική ιεραρχία». σαν είδος, μαζί με τα άλλα αγελαία, «διαλέξαμε» (γενετικά), να «οργανωθούμε κάποια στιγμή»¹. και πέτυχε μέχρι τώρα.

    1. να προσδιορίσουμε ρόλους;
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Μην λησμονείτε τις εκάστοτε συνθήκες και την προσαρμογή σε αυτές.
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Μην λησμονείτε τις εκάστοτε συνθήκες και την προσαρμογή σε αυτές.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    βέβαια ως προς τις συνθήκες κρίνεται η εξελικτική επιτυχία. όλες τις συνθήκες.
     
  5. Εγώ το προτιμώ καυτό, το φαΐ  
    Και πως θα γίνει αν δεν το ζεστάνω;  
     
  6. Στο φαγητό το αφήνεις 30λεπτακια εξω να παρει θερμοκρασία δωματίου.

    Οι πρώην, μένουν πρώην.
    Πάμε παρακάτω.
     
  7. Yes ma'am  
     
  8. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Ααα ζηλεψα.
     
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ειιιι περιμενε ζηλιαρογατα 

    Ενδεχομενως να ανηκεις σε παραπανω απο μια κατηγοριες αλλα εγω δεν ξερω να σου πω.

    Οσον αφορα το μυαλο, δεν νομιζω οτι επιδεχεται αμφισβητησης, ενω στο σεξαπιλ το μοντελο θρυαλλις ειναι ασυναγωνιστικο.

    Εκει που ισως να παιξεις μπαλα ειναι στη περιποιηση, στο γλυψιμο και στη σεξουαλικη δραστηριοτητα.

    Δεν εχω εικονα ομως. Θα διορθωσω αμεσως την απαντηση μου, αν ο αγνωστος - η Κ σου, Αφεντης - ντρα σου ειναι σε θεση να σε νοικιασει για μια εβδομαδα, για να μπορω να βγαλω συμπερασμα. 

    Σε περιπτωση που υπερεχεις σε καποιους απο αυτους τους τομεις και μετα απο ενα δικαιο εβδομαδιαιο τεστ ντραιβ, υποσχομαι αν και εφοσον να αλλαξω την απαντηση

    Ποιος - α ειναι ; Σε νοικιαζω πεστου για λογους δικαιοσυνης  
     
  10. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Πωπω δεν σώζεται   
     
  11. Κάτσε γιατί θα το φάω και το τρίτο warning και θα ναι όλο δικό μου  

    Ετσι έτσι, τα κουτάβια και τα παιδιά από μικρά μαθαίνουν  

    Τι, για γαβ γαβ δεν έλεγες;  
     
  12. Όχι όχι. Μην πας για τρίτο. Μετά από κάποια ενδιαφέροντα θέματα είσαι από τους 2-3 ενδιαφέροντες ανθρώπους εδώ μέσα και ακόμη δεν σε γνωρίσαμε.