Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μου πεφτει λιγο μακρια...   Μονο 500+ χιλιομετρα μας χωριζουν   Εγω ρεμβαζω την εθνικη απο το παραθυρο...
     
  2. Φίλε Σκοτάδια, κουράγιο. Διακοπές είναι, θα περάσουν.
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σωστόοοοοοος....Και είχα ξεκουραστεί τόσο πολύ φέτος φίλε Πελέα...Που δεν έβλεπα την ώρα να δουλέψω χαχαχα...  
     
  4. Ασε που ξέμεινες από φατσούλες..χαχαχ
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην μου λες τέτοια γιατί κομμάτια η όχι...Δύναμη για να βάλω φατσούλες την βρίσκω πάντα χαχαχα                        
     
  6. Πάρε το "τρένο της μεγάλης φυγής".
    Η τελευταία ρουφηξιά θα είναι για σένα... 
     
  7. χαχαχαχα... γι αυτό σε ΄"κούρδισα", για να σου φτιάξω διάθεση
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και θα σπάσω ρε συ...Έχω κάτι σακούλες στα μάτια που μέχρι και ο Χρήστος Πάρλας μπροστά μου, είχε το δέρμα τσίτα χαχαχα...Μετά θα πάω να κάνω ψώνια και θα τα βάλω κάτω από τις βλεφαρίδες χαχαχα
     
  9. Μαρσιποφόρα μάτια δεν έχω δει ποτέ...χαχαχα
    Κάνε ένα διάλειμμα να ξελαμπικάρεις. Αν μάλιστα το συνδυάσεις με πεοθηλασμό (όλο και κάποια καλλίπυγος συνάδελφος θα προθυμοποιηθεί να ανεβάσει την παραγωγικότητα της ομάδας), θα πετύχεις την τέλεια χαλάρωση.
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2014
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Xaxaxaxaa....μάτια καγκουρό φίλε μου...Το άθλημα που προτείνεις το έχω ασκήσει ιδιαιτέρως όταν δούλευα στο εξωτερικό...Αυτή τη στιγμή στο γραφείο είμαι μόνο εγώ και η γραμματέας. Το λοιπόν είναι καλή και χρυσή αλλά θα προτιμούσα να τον βάλω στην κρεατομηχανή...Μετά ο δικός μου ο μύλος ήταν πάντα αρκετά εκλεκτικός...Και από την στιγμή που έχω ήδη το μυαλό μου κάπου...Ο Ευρυμέδοντας ακολουθεί μόνο το άρωμα εκείνης...Ergo, πεοθηλασμοί από άλλες δεν με ενδιαφέρουν διόλου...Τα μαμήσια αριστερά και δεξιά δεν μου λείψαν μέχρι πριν κάποιες μέρες...Τώρα αγρανάπαυση...Προτιμώ να το ρίξω στο "σκύλο" χαχαχα...Να ξελαμπικάρω, δεν ξελαμπικάρω, αλλά τουλάχιστον κάνω το μυαλό μου κομμάτια και συνεχίζω να γράφω σαν το ρομπότ...In any case δεν λέει να γαμιέσαι με συνεργάτιδες...όσο και να αξίζουν...το έχω κάνει και σε διαβεβαιώ ότι περιπλέκει πάρα πολύ τα πράγματα...Και η δουλειά μου είναι ένα από τα ελάχιστα πράγματα που παίρνω ελεεινά στα σοβαρά...  

     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2014
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ε ρε γλέντια....

     
  12. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Διακοπές ακούω αλλά δε βλέπω φως στο τούνελ.
    Ουτε ενα καφεδακι στη τελικη.
    Αντε προλαβα ν γραψω και σήμερα. Δουλεια τωρα      
    Ο σκοτάδιας τα φταίει και ΠΑΛΙ ΟΛΑ!