Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μου έχετε κακομάθει όλες σας με τους καφέδες...Λάμιες σ' εμένα καμία δεν φέρνει καφέ...Ο Σκοτάδιας φταίει πάντα για όλα...as always...Ενώ εσύ? Αθώα σαν το χιόνι...              
     
  2. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Ειμαι μια αθωα κορασιδα με μακρια κοτσιδααααα μεχεχε.
    Ελααα κερνάω γκοφιιιι
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σ'ευχαριστώ για τον καφέ...Ίσως κάποτε "έξω"....Καλή σου νύχτα και καλή συνέχεια...Και για αποφυγή παρεξηγήσεων...είμαι ψιλοχαλασμένος με θέματα δικά μου... 
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ειναι η μερα φαινεται σημερα...
     
  5. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Ποιονννν να δειρω ποιοννν????
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καλά να μου είσαι...αλλά και "χέρι" έχω και στόμα...Απλά βαρέθηκα να βαράω και να χάνω γενικώς το χρόνο μου με κρεάτινες κινούμενες κούκλες...Σιχάθηκα...όλα εδώ...Δεν σπαταλάω πλέον ούτε το σάλιο μου...Παρά χρησιμοποίησα το μπαζούκα για να διαλύσω τα κουνούπια...Και όσο και να χτυπιόμουν να μην το δεχτώ...όσο και σιχαμερά απλός και να είμαι σαν άνθρωπος ( και νομίζω ότι το ξέρεις )...όσο και να μην θέλω να δείξω "γαλόνια"....που τα έχω γιατί τα κέρδισα με τον ιδρώτα της ψυχής μου...Τελικά δεν είμαστε όλοι ίσοι και όμοιοι...Και στα 40 μου...ανακαλύπτω ότι πρέπει να γίνω αλαζόνας και ότι παρά κατέβηκα σκαλιά για να με φτάσει πολύς κόσμος...Είναι η ώρα να πάω επιτέλους εκεί που μου αρμόζει....Και να κοιτάω προς τα πάνω...προς εκείνους που θα χρειαζόταν να περπατήσω πάρα πολύ ακόμη για να "φτάσω" και όχι προς τα κάτω...Καληνύχτα Vickoula ( γιατί απεχθάνομαι να χρησιμοποιώ στο δίκτυο τα αληθινά ονόματα εκείνων που γνωρίζω )....Τέρμα τα δίφραγκα...
     
  7. Φίλε Σκοτάδια, δεν ξυπνάς ένα πρωί και γίνεσαι από ψυχάρα αλλαζόνας. Ποιός ο λόγος άλλωστε. Τι θα αλλάξει...
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Πολλα. παρα πολλα.   Κατι ξερει η καημενη η Σειρηνα ...
     
  9. Victoria_ash

    Victoria_ash Regular Member

    Πεςςςςς τα καρδια μου. Εμεις να μαστεεε καλα σκοτεινο μου πλασμα  
    Να προσέχεις
     
  10. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Γίνε ό,τι θες, εκτός από καραγκιόζης. Που και να το προσπαθήσεις εσύ, δεν το καταφέρνεις με τίποτα. Ενώ για άλλους είναι τόσο εύκολο τελικά.  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε Πελέα μου καλέ...μαλάκας είμαι όχι ψυχάρα...Και λίγο το σπόρο της αλαζονείας τον έχω...απλά δεν ήθελα να τον κάνω ν' ανθίσει....Τι κερδίζω? Την ψυχική μου ηρεμία και τον χρόνο μου...Βλέπεις...η απλότητα δεν εκτιμάται..Τουλάχιστον παραμερίζω ότι το άχρηστο από γύρω μου...ανθρώπους, καταστάσεις...Δεν έχω πολλά "ψωμιά" ακόμα...και η ζωή πολύ μικρή για να την πηγαίνουμε βόλτα σαν την αρκούδα με τη λατέρνα...Φτάνει βιτρίνα..Αν ήμουν αλήθεια πουτάνα...στη δουλειά μου...στην προσωπική μου ζωή...Θα μετακόμιζα στο αντίστοιχο μέρος του Άμστερνταμ και θα κρεμιόμουν από το τσιγκέλι...Και παίρνω χαμπάρι ότι κατάντησα "πουτάνα" περισσότερο από εκείνο που θα ήθελα...Παιδάκια σας καληνυχτίζω...Καλή σας συνέχεια...
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να προσέχεις κι εσύ ρε ψυχή...Μωρέ εγώ καλά θα γίνω...Που να γαμηθεί το σύμπαν...όλα μια επιλογή είναι...