Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Αφιλοκερδώς, δηλαδή δε χρειάζεται το ηχητικό εφέ για πληρωμή;
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    @cadpmpc επιβάλλεται άρθρο στο γκοσμοπόλιταν... "Ερωτευτήκατε? Αγαπάτε? ή μήπως είστε απλά καψούρης?"

    @underherfeet good to see you again!!! κάτι ακούγεται ότι έγινες λέει χαρντκοράς και κυκλοφοράς με δερμάτινη μάσκα...
     
  3. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Τσου. Θα έχω πληρωθεί απ' το βαζάκι μεταμφίεση. Κάθετί άλλο θα με κακοποιήσει.
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ωωω, εκ μέρους της ...πολυπληθούς και κοπιούσης συντακτικήςκαι εικαστικής ομάδας του περιοδικού μας, σας εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας. Επ' ευκαιρία θα θέλαμε να σημειώσουμε πως οι προτάσεις των αναγνωστών μας αποτελούν για μας έμπνευση και η συμμετοχή τους στα πρώτα τεύχη της...πολυσέλιδης έκδοσής μας είναι εκ των ων ουκ άνευ και δεν αφήσαμε ούτε μια από τις έως τώρα προτάσεις τους αναξιοποίητη.
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

        
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Έχω μια αδυναμία στα ΥΓ να ξέρεις  

    Πολλά τα επίσης, λίγα τα επίσημα. Ο καλός ο καπετάνιος φοράει ζιβάγκο και καπνίζει πίπα.

    Όλοι γελάμε με κάτι τελικά (και) σε αυτό το νήμα. Άλλοι για τα likes άλλοι για τις βαρυγδουπές σαν κροτίδα λέξεις που απλά υπάρχουν μπας και εντυπωσιάσουν ή απλά αποσυντονίσουν. Το σημαντικό είναι να περνάμε καλά. Α και να κερδίζει το Αιγάλεω!

    ΈΝΑ από τα σωστά  

    Κάτι σαν αριστερός μπακ χαφ ένα πράγμα!

    Εμένα με πείραξε νομίζω το σπετσοφάι.

    Οπότε είπατε να συνεισφέρετε κι εσείς ένα ακόμα τουβλάκι στην επόμενη σελίδα με τα άσχετα σχόλια. Α ναι, κι εγώ αυτό κάνω μόλις τώρα όπως φαίνεται.

    Το γέλιο κάνει καλό, οπότε go for it. +1 από μένα ή αλλιως Douze points!

    Δεν είναι ανάγκη να σχετίζονται όλα με εσάς και όσα είπατε, όπως δεν είναι ανάγκη και αυτά που απαντάτε να είναι σχετικά με όσα ρωτάνε άλλη. Από την άλλη, όπως λέει και ένας σοφός, όλα σχετικά είναι.



    Σε άλλα νέα εμείς chickνισαμε με λουκάνικα, παϊδάκια, πίτες και πατάτες τηγανητές. Εσείς;
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    • 5 κιλά κοκορέτσι
    • 5 κιλά κοντοσούβλι κοτόπουλο
    • 5 κιλά κοντοσούβλι χοιρινό
    • 5 κιλά γουρουνόπουλο γάλακτος σούβλας
    • 3 κοτόπουλα παϊδάκια σχάρας
    • 15 πατάτες
    Έχει μείνει μισό κιλό γουρουνόπουλο και κάτι λιγότερο από μισό κιλό κοκορέτσι.

    Ναι, είμαστε φαγανά παιδιά  
     
  9. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Α ναι και πανσετες!! Τις ξεχασα!
    Σκληρα καρυδια βλεπω!! Αν θελετε βοηθεια ερχομαι!
     
  10. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    @Arioch δεν περίμενα κάτι λιγότερο  

    @Lucifer81 εγώ σήμερα απόλαυσα λιγκουινι μαύρα με θαλασσινά.

    @all ας αφήσουμε στους νέους το νήμα για τον έρωτα, άλλωστε όλοι από τα ίδια σημεία διαδρομής περάσαμε, κάποτε 
     
  11. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    σας συμπάθησα να ξέρετε κι ας μην πανε τα λιγκουινι σημερα!!  Αλλα ωραιος ο συνδυασμος...δεν τα τρωω ολα τα θαλασσινα δυστυχως, αλλα το κομπο ειναι επικο!
     
  12. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Κάποιος έμαθε να κάνει multiquotes