Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tithon

    tithon Contributor

    απολύτως θεμιτό να σχολιάζετε άποψη, απολύτως θεμιτό να βλέπετε κίνητρα πίσω από άποψη. απολύτως θεμιτό να σχολιάζω άποψη. απολύτως θεμιτό να βλέπω κίνητρα πίσω από άποψη.

    σαν κι εμένα, ένα πράγμα  

    --
    μίλησε πράγματι αναλυτικά και γιά τις διαφορές, αφου δεν παρέλειψε καθόλου να συγκρίνει στα ίσα, χωρίς περιστροφές.
    δεν αμφισβήτησε την απόσταση σαν αποτελεσματικό τρόπο προφύλαξης, και τον πρότεινε στις ευπαθείς ομάδες. χωρίς covidiotισμό δηλαδή. χωρίς ισοπέδωση.

    στον αντίποδα, κάποιος άλλος καθηγητής, απόψε στην όλγα τρέμη, είπε: δεν χρειάζεται να κάνουμε ελέγχους, αν ελέγξουμε 10.000 θα βρούμε 30 θετικούς, τι θα τους κάνουμε; θα τους απομονώσουμε. ε, αυτό κάνουμε, απομονώνουμε και τους 10.000.

    η απόσταση είναι αβυσσαλέα ανάμεσα στις θέσεις των δυό καθηγητών, και ακολουθούμε τον δεύτερο. ψάξε βρες γιατί.

    υγ: δεν έχω κατά λέξη τα λόγια του αποψινού καθηγητή, μπορεί να έχω χάσει καμμιά λέξη γιατί ομολογώ δεν πίστευα στ αυτιά μου για λίγο. αλλά πριν το πρωί η εκπομπή θα είναι διαθέσιμη στο youtube.
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    σε είχα για διασωληνοομένο. όλα ψέματα, τελικά.  
     
  3. goodevil

    goodevil arcade

    Ακουω συνεχεια για τους ειδικους κ επειδη μαλλον περασε απαρατηρητο αφηνω ξανα αυτο εδω απο
    τον ειδικο των ειδικων που ειναι κ καλο παιδι κ αξιο παλικαρι.
    https://www.iatronet.gr/eidiseis-ne...o-apeilitikos-einai-o-koronaos-tis-kinas.html
    Οπως παντα σε αυτη τη χωρα οι καταλληλοι ανθρωποι στις καταλληλες θεσεις την καταλληλη
    στιγμη.
    Να τον ακουμε οι φυλακισμενοι παραμενουν ζωντανοι μπορει να γινουν καλα παιδια κ ιασιμα καποτε.
     
  4. RAIN

    RAIN nefelibata

  5. brenda

    brenda FU very much

  6. Γερακι

    Γερακι Regular Member

  7. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

  8. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Αν και θεωρώ ότι η πρώτη και η δεύτερη παράγραφος αντιφάσκουν εγγενώς...

    Δική μου θέση είναι ότι κρίνω τα μέτρα, είτε επιβλήθηκαν επειδή "είναι άχρηστοι" είτε επειδή "δεν έχουν άλλη επιλογή".

    Υ.Γ. Δεν κάνουν τεστ στα σπίτια, ούτε στα πάρκα. Κάνουν σε όσους προσέρχονται με συμπτώματα στα νοσοκομεία αναφοράς.
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεν εχω καταλάβει ποιόν τελικά επηρεάζουν τα τελευταία μετρα της απαγόρευσης. αυτόν που βαριέται να στέλνει sms? η να γράψει ενα κωλοχαρτο? απορώ δλδ...
     
  10. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Πρόκειται για συνωμοσία των μπρατ...να βγαίνουν με άδειες τα κ  
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    επηρεάζουν όσους νομίζουν οτι κάνουν πόλεμο(!) στον ιό στέλνοντας sms και συμπληρώνοντας χαρτάκια.
     
  12. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Μπορεί κανέναν , μπορεί και όλους. Αναλόγως την οπτική. Αναλύοντας όλο αυτό, ως το μεγαλύτερο κοινωνικό πείραμα όλων των εποχών, το αποτέλεσμα είναι ένα. Πόσο εύκολα μπορεί να υποταχθεί η συντριπτική πλειοψηφία του ανθρώπινου είδους στην "αυθεντία". Ναι, έχει γίνει ξανά, με σχεδόν τα ίδια αποτελέσματα αλλά σε μηδαμινό δείγμα σε σχέση με το σημερινό.
    Για να μην παρεξηγηθώ, δεν λέω πως μας κάνουν πείραμα, απλά αναλύω τα δεδομένα ως πείραμα.