Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Tέτοιο δηλαδή; Αντικειμενοποίηση, ααα! Κακούργα!

     

    @rea.., @dina, τιναυτό, αφήστε με! Μια φορά έκανα εξέταση iq και βγήκε αρνητικό, τι άλλο θέλετε;
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Στάνταρ το τερματισες κι άρχισε να μετράει κι απ'την ανάποδη.
     
  3. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    I say I do  
     
  4. προχθές ειρωνία, χθες νουθεσία , καλά το πας συνέχισε αλλά μην λες κουβέντα για το τι ήταν αυτό που δεν έπρεπε να πω και πάλι καλά γιατί δε μπορούσες καν να το φανταστείς, στο τέλος βέβαια θα ξεχάσω εγώ τι ήθελα να πω......το σκυλάκι μόνο να χαμογελά αφού δεν έχει ιδέα γενικά
     
  5. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Επειδή ακριβώς δεν μπορώ να το φανταστώ σε ρώτησα. Ειδάλλως, θα υπέθετα μόνος μου πράγματα και θα σου την έπεφτα με φόρα, όπως κάνεις εσύ 

    Όχι, να μην το ξεχάσεις. Να απαντήσεις στο ερώτημά μου, ώστε να μπορέσουμε να κάνουμε διάλογο. Σίγουρα πάντως δεν έχω πρόθεση να σε ειρωνευτώ (εκτός αν είσαι πρώτος εσύ ειρωνικός απέναντί μου).
     
  6. όχι , ο σκοπός σου ήταν να ειρωνευτείς και γιαυτό και η υποθεση που εκανες και για αυτό επίσης εξεφρασες και γνώμη για την απόψη μου
    τι τον θες το διάλογο όταν χωρίς καν να ξέρεις που αναφέρομαι προσπαθεις να επιβάλεις τη γνώμη σου...να είμαστε και σοβαροί σε αυτή τη ζωή
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.

    Σκληρός σαιξπηρικός καργιόλης
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Γιατί μπαίνεις στην διαδικασία να ερμηνεύσεις αρνητικά τις προθέσεις του συνομιλητή σου, ενώ σου δηλώνει πως δεν ειναι κακές;
    Είπε την απόψη του, δεν σου την επέβαλε με κανένα τρόπο.
    Αν καλείς τους άλλους να είναι σοβαροί, το ίδιο πρέπει να κάνεις κι εσύ.
    Είναι από τους πιο καλούς και ήπιων τόνων συνομιλητές εδώ μέσα.
    Αντιθέτως εσύ είσαι κάπως εριστικός και απόλυτος.
    Μπορείς όμως να αναθεωρήσεις.
    Οχι την άποψη σου, αυτήν κράτα την, την στάση σου και να δείξεις μεγαλύτερο σεβασμό, καθώς δεν μπορείς να τον απαιτείς αν δεν τον δείχνεις.
    Φιλικά και καλοπροαίρετα στο λέω.
     
  9. δεν απαιτώ τίποτα κι από κανεναν , απλά αυτό που εκανε είναι μία κλασσική μαιμουνιά , κατόπιν εορτής μπορεί να δηλώνει ότι θέλει αλλά όπως βλέπεις ακόμη δεν έχει πει τι ηθελε να πει....να το μάθω κι εγω ο δόλιος....και μου λες να δείξω σεβασμό σε τέτοια τυπάκια? μπορεί να είναι δημόσια κουβέντα και ο καθένας να λέει οτι του κατέβει, αλλά το υφάκι στο αρχικό του μηνυμα με ξεπερνά.
    από μένα ζητάς να αναθεωρήσω, και ομολογουμένος είναι αξιεπαινο που μπήκες στον κόπο, αλλά για να είμαι ειλικρινής μια περιέργεια την έχω να δω τι θα προτείνεις στους φίλους σου δήμοσια , αφού σχολίασαν και κατέληξαν σε συμπέρασμα για κάτι που δεν έχουν ιδέα σε τι μπορεί να αναφερόμουν.
    η εκτίμηση μου προς εσενα δεν μπορει να αλλάξει από ένα ποστ.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έχω χάσει κάτι;
     
  11. ευγε ευγε ....το επιλεκτικό quote να οδηγός στη ζωή σου
     
  12. και μην κανεις delete