Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Ήταν συμπαιγνία, δηλαδή? Δεν πειράζει. Εκτιμώ βαθύτατα την ελικρίνεια σου, αγαπήτε @-Volt-. Και την οπτική σου στις φωτό της φύσης 

    Οι δρακοσυλλέκτες όπως και να το κάνεις έχουν ένα κατιτίς μυστηρίου. Τώρα, για τους μαϊμουδοκράτορες, εξαρτάται από το είδος των μαϊμούδων επί των οποίων άρχουν. Όσο για τη @charlotte, εξαρτάται τι έχει πάνω το κάρο: αν έχει καλαμάκια (ή σουβλάκια για τους βόρειους ) χοιρινό, τότε είναι και αυτή μέσα στο παιχνίδι. Μας βλέπω για κουαρτέτο εγχόρδων 
    Πάντα με μάσκες και γάντια βεβαίως. Για να μην ξεχνιόμαστε: #σπίτιγιαπάντα, όπως πολύ ορθά επεσήμανε ο @tithon.

     
  2. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Αυτό!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ Τέρμα τα μίση ήρθε η ώρα να 'ρχησει τοοοοο..... εεεεεε....... λογαριασμό θα δώσουμε;     
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    μπα, in.

    @AlexanderV, look here!

     
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Θα αρχίσω να ανησυχώ όταν φτάσω να έχω χάσει κάμποσα χιλιόμετρα!

    Είμαι ΤΟΣΟ μπροστά  
     
  5. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Κόψε κάτι για βγάζω ζώνη και σας κάνω τ' αλατιού και 'σενα και τον Κωστάκη και τη @charlotte  
     
  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Αχ, αυτή η αυτοπεποίθησή σου... Να, αυτά κάνεις   

    Καλέ μη, περίμενε! Να σου πω πρωτ............ Που είμαι? Τι είναι αυτή η μαύρη ιστοσελίδα με τα πολύχρωμα τετράγωνα στα αριστερά της? Πότε πήγε Μάιος? Αρχές Μαρτίου δεν είχαμε? Ε, δε βαριέσαι... Θα πάω σε κανένα μπαράκι να πιω κανένα τζιν τόνικ... Πότε πήγε Μάιος παρ' όλα αυτά? Τέλος πάντων, μία ακόμα βαρετή άνοιξη στην Αθήνα θα ήταν ούτως ή άλλως. Τι διαφορετικό να συνέβη?

    Υ.γ. χωροχρονική παραδοξότητα alert στο παραπάνω. Ποιος θα την εντοπίσει?
     
  7. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Έτσι!!  Και ξέρεις πως μετράει το χτύπημα πάνω σε έναν sadist, ε?   Κρίμα που δεν έχει emoticon για δράκουλα να χασκογελάει...
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και Κωστάκη θα φέρω και Ying θα φέρω και θα σας πετάξει την τσουτσού έξω και να δω που θα κρυφτείτε!

    Αν και με τόσο sausage βλέπω τελικά καλύτερα απ' όλους μας να περνάει η @charlotte
     
  9. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Τι έγινε παιδιά; Έγινε κάτι με το "εμφάνιση ως συνδεδεμένος" και αποκαλυφθηκαμε ξαφνικά όλοι;  
     
  10. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

     
     
  11. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ααα! Κι έλεγα εγώ, πμ, επισκέψεις στο προφίλ, ξαφνικά σαγηνεύτηκαν από την γραπτή παρουσία μου μετά από χρόνια ξηρασίας;  
    Ξεκλίκ και όλα όπως πριν, θενξ!
     
  12. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Χεχε κι εγώ έτσι το πήρα πρέφα