Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Είναι κάποιος που αναφέρεται συνεχώς σε γραπτούς κανόνες, αυτός θα ξέρει. Ίσως να μπορούσε να σας δώσει σημειώσεις.

    Με τίτλο: 주권에 대한 나의 규칙
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    "Λογοτεχνία"

    Σκέτη φρίκη είναι, έχω διαβάσει τελείως μαζοχιστικά τα πρώτα 24 από τα 25 που είχαν βγει μέχρι το 2000 τα οποία είχα βρει σε e-books. Από την άλλη στρατό ήμουν, είχα πολύ ελεύθερο χρόνο.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Γράψε ένα βιβλίο με πιο πολλά λόγια μπορεί και να τα κονομήσεις.
         

    Τουλάχιστον το δικό σου θα έχει και μια θετική λογοτεχνική χροιά. Θα είναι και αυθεντικό.
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Στο στρατό διαβάζεις τα-ρα-τα-τα. Είναι για απαιτητικό κοινό....

     
     
  6. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

     
     
  7. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Ηταν συμβολή και οχι δικαιολογία.
     
  8. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Οκ λοιπόν θα σου άρεσε να έχεις ανάγκη λεφτά και να ακολουθούσε κάποιος την συμβουλή αυτή;
     
  9. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Τι σχέση έχει το τι αρέσει σε εμένα και τι όχι, με το τι έχω ανάγκη και το τι πιστευει ο άλλος;
    Δεν συμφωνώ με τον τρόπο σκέψης σας.
    Κανείς δεν είναι υπόχρεος σε κανέναν.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κατά υπαρξιακού μηδενισμού το ανάγνωσμα. Πάσα ομοιότητα με πραγματικά πρόσωπα και καταστάσεις είναι αναμενόμενη γιατί το σύμπαν μπορεί να είναι μεγάλη καριόλα αλλά έχει χιούμορ.

    Ἀλώπηξ λιμώττουσα, ὡς ἐθεάσατο ἀπό τινος ἀναδενδράδος βότρυας κρεμαμένους, ἠβουλήθη αὐτῶν περιγενέσθαι καὶ οὐκ ἠδύνατο. Ἀπαλλαττομένη δὲ πρὸς ἑαυτὴν εἶπεν· «Ὄμφακές εἰσιν.»

    Οὕτω καὶ τῶν ἀνθρώπων ἔνιοι τῶν πραγμάτων ἐφικέσθαι μὴ δυνάμενοι δι’ ἀσθένειαν τοὺς καιροὺς αἰτιῶνται.
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    τι 'πες τώρα!



     
     
  12. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default



    Ο τρόπος σκέψης μου είναι ο εξής:
    Αναφέρατε μια συμβουλή που σας είπαν . Έχω την εντύπωση ότι σας βρίσκει σύμφωνη , οπότε και έθεσα την ερώτηση.
    Οπότε για να μην έχουμε παρανοήσεις σας παρακαλάω απαντήστε μου εάν την βρίσκετε σωστή (οπότε μου απαντάτε στο ερώτημα μου . Εάν θέλετε βέβαια) ή την βρίσκετε λάθος.