Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Λύσσα τον έκανες τον μουσακά..!
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Last edited: 17 Νοεμβρίου 2020
  3. tithon

    tithon Contributor

     
     
  4. Gizmo

    Gizmo New Member

    Μέχρι στιγμής έγραψες ένα ψέμα και πόσταρες μια φωτογραφία που σε κάνει να χαίρεσαι προφανώς. Να βάλεις για φωτο προφίλ τον φαντάρο με τον φοίνικα από πίσω.
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    πίσω βάζει ο καθένας ότι χρειάζεται, μέχρι τα μηνίγγια αν τον βολεύει. δεν μου πέφτει λόγος.

      
     
  6. Gizmo

    Gizmo New Member

    Ξέρεις εσύ τι λέω Απριλιανέ. Ο φαντάρος για το προφίλ και ο φοίνικας πίσω σου.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    είμαι φαν του στυλιανού γιατί είχε πολύ ψηλό iq.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    απ αυτό.
     
  9. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Ρε @Gizmo θα σου πω μια ιστορία..βρές απο τους δυό χαρακτήρες ποιός σε αντιπροσωπεύει (εγω τη ξέρω την απάντηση).
    Ήταν μια φορά και ένα καιρό ο Ρίτσος επί χούντας κατ οίκον περιορισμό στη Σάμο..και του έρχεται πρόσκληση να πάρει μέρος ως τιμώμενο πρόσωπο στο διεθνές Φεστιβάλ ποίησης στο Λονδίνο. Μεταβαίνει στην Αθήνα όπου είχε συνάντηση με τον Παττακο, καθώς η χούντα ήθελε να τον στείλει στο Λονδίνο αλλά με τη προυπόθεση να μεταφέρει και το "υπέροχο" κλίμα που επικρατούσε στη χώρα.
    Ο Παττακος...μεγάλο μυαλό της εποχής....φλομοσε στις μπαρούφες τον Ρίτσο..και προσπαθούσε ματαίως να του αποδείξει πόσα ξέρει και ο ίδιος....ενώ ο δεύτερος παρέμενε σιωπηλός...
    Φυσικά ο Ρίτσος δε πήγε ποτέ Λονδίνο...αλλά ενθυμούμενος τον αστείο και γελοίο φασιστοδικατορίσκο χρόνια μετά και του σηκωνόταν η τρίχα...
    Καλή ανάγνωση
     
  10. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Τώρα θέλω να δουλέψω εγώ μαζί σου   
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Το σωστό είναι φλομωσε.
     
  12. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Έχεις δίκιο.. Η αναφορά στο Παττακό φταίει...