Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    αληθές(!)

    απορίες: μαλακία σε σχέση με τι; τι είναι κουφιοκέφαλη σκέψη; ποιός ορίζει την αβασιμότητά της;

    διαπίστωση: χρονιάρες μέρες, έχει ξεσαλώσει το παρεάκι με ειρωνείες και προσβολές... εντάξει, εσείς κάνετε το σωστό, το ορθόδοξο bdsm και όσοι δε συμφωνούμε μαζί σας λέμε μαλακίες και είμαστε κουφιοκέφαλοι... φευ


    καλή καρδιά
    χρόνια πολλά
     
  3. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Απλό αλλά συνάμα καταπληκτικό χόμπυ...

     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Για όποιον ενδιαφέρεται ο mathologer έχει ανεβάσει ένα εξαιρετικό βίντεο που εξηγεί στο βαθμό του δυνατού και χωρίς να μπαίνει σε πολύ τεχνικές λεπτομέρειες τις αποδείξεις υπερβατικότητας του e και του π.



    Το κανάλι του mathologer έχει εξαιρετικό περιεχόμενο και εκλαϊκευει διάφορα θέματα των μαθηματικών με κατανοητό τρόπο χρησιμοποιώντας οπτικοποιήσεις που ταυτόχρονα δε στερούνται αυστηρότητας. Πραγματικά αξίζει να το παρακολουθείς.
     
  5. θαΐς

    θαΐς Regular Member

  6. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

  7. Freja.in

    Freja.in Regular Member

    Και κάπως έτσι έφτιαξε κι άλλο η μέρα μου.
     
  8. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    ...και αυτό κουφαίνει;;;   
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

     
  10. Freja.in

    Freja.in Regular Member

    Έκλαψα!
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μου θύμισες την πρώτη φορά που έκανα αλγεβρική γεωμετρία. Κι εγώ τα κλάματα είχα βάλει...
     
  12. Freja.in

    Freja.in Regular Member

    Εγώ τα βάζω ακόμα.