Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πληζ στοπ σκρουινγκ δε φακινγκ φαμπιουλουζ άιζ οβ μάιν άι νηντ δεμ το πλέι γουιθ μάι λιτλ παπυ λέμε ιτ μπερνς ιτ μπερνς μπατ ιτ φιλς ριλυ γκουντ ντιπ ινσαιντ οβ ιτ.....
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, καλά θα πάω ν'ανάψω κερί στην Παναγιά την Τρυπητή ( που κάνει Βουδουσουμιάρικο ) μην και βγει από μέσα και από τις δυο σας ο δαίμονας που σας κατέλαβε χαχαχα                      
     
  3. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    πες της ότι είναι σάρκινος, σκληρός και μακρύς.. μπας και βοηθήσει η Παναγιά....
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Λάιτ α καντλ φορ μάι λάστι καντ του ντίαρ τενεμπρα ...!!
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    τούτος ο δαίμονας να μην φύγει ποτέ λέμε..!
     
  6. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    ΑΧ. ΔΑΙΜΟΝΑΣ ΣΚΛΗΡΟΣ ΚΑΙ ΗΔΟΝΙΚΟΣ...!!
     
  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Λαικό προσκύνημα γίνεται στον δαίμονα αυτό////
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε σεξοδιεστραμμένα...Εγώ στην ηλικία σας έπαιζα ακόμη με στρατιωτάκια...Και τα έβαζα πυρωμένα σε εσοχές από σάρκινες κούκλες χαχαχα...Φτάνει...εγώ το κεφάλι μέσα...Το πάνω...Άρρωστες ε άρρωστες...Το κάτω πλέον το έχω πάει για απόσυρση χαχαχα...Που να πεινάγατε δηλαδή....χαχαχα....Τι το κάναμε εδώ? Βουδουσουμοφόρουμ? χαχαχαχα
     
  9. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Αχ, ώρες-ώρες είσθε τόσο πεζοί.. Γι' αυτό δείτε το κάτωθι blog να γεμίσουν ερωτισμό τα ματάκια σας..

    http://theeroticmemories.blogspot.gr/
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε Μαριλενάκι...Αστειευόμαστε φίλη μου...Αλλά εννοείται ότι δεν τα έχουμε όλα για την κοινή θέα...Πόσο μάλλον τις (συν)αισθησίες....Αλίμονο σε όποιον παίρνει ευατόν πολύ στα σοβαρά...  
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Άφησέ με, Σκοτάδια.. Τώρα πληγώθηκα. Είναι πλέον πολύ αργά.. Η ζημιά έγινε.

    ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Σας πειράζω ρε....       
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να σε πάω στον φαναρτζή βρε...χαχαχα...χαχαχα...χαχαχα...( μέχρι και το γέλιο με δόσεις...κρίση βλέπεις...χαχαχα...ΟΚ, το μαλάκισα αρκετά για σήμερα )