Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    τα μισα να μου λεγε!!
     
  2. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Τριμαρει.  

    Είμαι ερωτευμένη, τι θες.   
     
  3. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Ωωωωωωωωωωωωωωωω!!!
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Γλυκούλης.  
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Μισές δουλειές πες του....
     
  6. RAIN

    RAIN nefelibata

    @tithon
    Πόσο, μα πόσο χαίρομαι που γύρισες. 
    Άντε να έρθουν και οι υπόλοιποι.
     
  7. Iagos

    Iagos Contributor

  8. rea..

    rea.. Contributor

  9. Iagos

    Iagos Contributor

  10. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Και ερωτώ :
    Πού είναι το συλλογικό τους όργανο για να τους βοηθήσει αγωνιζόμενο για το δίκιο τους;;; Γιατί όταν τους στρίμωξε η efood αμέσως βγήκαν στους δρόμους.
    Μήπως θα έπρεπε όλοι μας να βάζουμε και την ασφάλεια μας πάνω από τις λάθος εντολές των εργοδοτών;;
    Και τέλος έχουν απόλυτο δίκιο ως προς τον καιρό αλλά για τους θανάτους που λέτε όταν θα φτιάξει ο καιρός για κοιτάξτε γύρω σας και πείτε μου πόσοι φορούν κράνος όπως και πόσοι σέβονται τον ΚΟΚ.
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Απαγορεύεται από ώρα 18.00 της Δευτέρας 6 Φεβρουαρίου 2023, στη βόρεια και βορειοανατολική Αττική, συμπεριλαμβανόμενων των βορείων προαστίων της Αθήνας, η μεταφορά και η πώληση αγαθών μέσω υπηρεσιών delivery ή courier, εξαιτίας της κακοκαιρίας και για λόγους ασφαλείας των εργαζομένων.


    Λόγω των ισχυρών χιονοπτώσεων που αναμένονται στη βορειοανατολική Αττική, συμπεριλαμβανόμενων των βορείων προαστίων της Αθήνας, η Γενική Γραμματεία Εμπορίου και Προστασία του Καταναλωτή του Υπουργείου Ανάπτυξης και Επενδύσεων ανακοίνωσε έκτακτα μέτρα για τη Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου 2023.

    Αναλυτικά, σύμφωνα με την ανακοίνωση, κυρίως στις παρακάτω περιοχές: Άγιος Στέφανος, Άνοιξη, Σταμάτα, Δροσιά, Κηφισιά, Εκάλη, Θρακομακεδόνες, Λυκόβρυση, Κεφαλάρι, Αγία Παρασκευή, Αχαρνές, Μαρούσι, Πεντέλη, Νέα Ερυθραία, Βαρυπόμπη, Τατόι, Πεύκη, Ηράκλειο, Χολαργό, Ολυμπιακό Χωριό, Παπάγου, Φιλοθέη, Ψυχικό, Βριλήσσια, Χαλάνδρι, Μεταμόρφωση, Νέα Ιωνία, Μελίσσια, Γέρακα, Παλλήνη, Σπάτα, Κορωπι και Μαρκόπουλο.
     
  12. Queen87

    Queen87 Contributor

    Μπορεί το κράτος να απαγόρευσε τα delivery από της 6 και μετά αλλά θεωρώ πως θα έπρεπε να τα απαγορεύσει τελείως. Στην περιοχή μου τουλάχιστον το χιόνι είναι αρκετό. Και εγώ περιμένω δέμα αλλά δεν έχω καμία απαίτηση από την ταχυδρομική να μου το φέρει σήμερα. Ούτε τα σούπερ μάρκετ θα έπρεπε να είναι ανοιχτά... Μας το έχουν πει μέρες τώρα ότι έρχεται κακοκαιρία και τα τελευταία χρόνια ξέρουμε τι θα αντιμετωπίσουμε.