Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Την "εικόνα" που θέλει βλέπει ο καθένας,λολ
     
  2. AlexanderV

    AlexanderV Contributor



    Το κοιτάς έτσι και λες τι απίστευτο που είναι ένα άλλο ζώο να αφήνεται έτσι στην αγκαλιά σου. Να σε εμπιστεύεται πως δε θα του κάνεις τίποτα, όσο εκείνο κοιμάται.
    Έτσι όπως το κοιτούσα μου ήρθε μόνο μία σκέψη: σ' ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σου. Ελπίζω να μην την προδώσω.
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ο Ozzy έχει λύσει το πρόβλημα της εμπιστοσύνης με το μέγεθός του. Με 65 κιλά πάνω σου -και είναι ακόμα δέκα μηνών, έτσι;- δεν σε παίρνει και για πολλά-πολλά  
     
  4. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

    Κατά μάνα κάτα κύρη 

    Ασ' τα αυτά! Αφού και αυτός γλυκούλης και συναισθηματικός σαν το αφεντικό του είναι. Μην τις ρίχνεις στο μέγεθος τις αγκαλίτσες!
     
  5. Kurabiye

    Kurabiye Regular Member

  6. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

  7. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Για μένα είναι ιδιαιτέρως στοχευμένη... Όσο για την αισθητική, είναι υποκειμενικό θέμα...
    Όπως και να έχει μπορούμε να συμφωνούμε ότι διαφωνούμε  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η Αισθητική δεν είναι γούστο αλλά κλάδος της Φιλοσοφίας όπου χαρακτηρίζει καλλιέργεια και ήθος.
     
  9. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Ok  
     
  10. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    θέλει τρόπο ρε  
     
  11. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    πονάνε ωρέ τα παλικάρια?
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

      Τώρα αυτό είναι καλή ερώτηση! Δεν έχω ικανό στατιστικό δείγμα για να απαντήσω.  

    Καλά τώρα εμένα με ξέρεις. Το πάμε με τέμπο, μπρίο κι απόλαυση. Αφού κι ένας άλλος έχει πει οτι μόνο εμένα θα εμπιστευόταν γι’ αυτό.