Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχααχα, ξεσκισμένε πατσαβούρη μου εσύ...χαχαχα...ΟΚ, θα βγάλω το κουστούμι στο αμάξι κάτω από το σπίτι...και θα σου έρθω με το μίνι το κόκκινο και τα 12ποντα...( και κοίτα να έχεις το floggerακι έτοιμο για να σε ζεστάνω...και να είσαι ήδη με το κωλαράκι τούρλα μπροστά στην ανοιχτή εξώπορτα χαχαχα )...Και αν τολμήσεις να κουνηθείς η να βγάλεις κιχ, σε σάπισα χαχαχα ( θα σε τιμωρήσω τρελά αν δεν είσαι έτοιμη όπως μου αρέσει...1 εβδομάδα χωρίς ούτε μια σφαλιαρίτσα και θα με βλέπεις μόνο με παντελόνι και γραβάτα χαχαχα )

    ...Ανωμαλάρα που είσαι ρε καρδιά μου χαχαχα....

    Μουρλή για πάρτη μου και καλά κάνεις...και εγώ ζουρλός για σένα...

    Χάι...το γαμήσαμε εδώ για σήμερα...Που νομίζεις ότι βρισκόμαστε? Σε κανά φόρουμ σεξουαλικού περιεχομένου...Υπάρχει κόσμος που μπορεί να σκανδαλιστεί, διαβάζοντας μας χαχαχα...                  

    Υ.Γ. κανόνισε μην κάνεις καμιά μαλθακία...Γιατί στον καναπέ δεν θα βάλω πινέζες μόνο, αλλά κέρατα από ιπποπόταμο και ουέ και δεν ξαπλώσεις πάνω τους χαχαχα
     
  2. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Καλη μνημη η τσουλα μου (πινεζες) αχα
    Παμε πιο ιδιοτικα τωρα να σου μπιπππππππ χαχαχαχαχα
    Κουκλαρα μου εσυ φωτια μου ανεβασμενη
    Αααααα και δικη μου η εκπληξη οποτε κουμαντο εσυ μετα μουνοαρπαχτρα μου
    Οσο για το φλογγερακι εχει αρχισει να διαλυεται κανονισε να μαζευουμε κομματια   
    Τον ζουρλομανδυα σε small μου τον πηρες η ακομα
    Τρελενομαααααααιιιιιιιιιιιι!!!!!!!  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Άντρακλα μου...Σου αφήνω την τελευταία λέξη...Βρωμοκάριολο...Καθικοπισωγλέντη...Γκόμενε με μου εσύ...Το φλογγεράκι στο είπα για ξεκάρφωμα...Έχεις να φας μπάτσα κατάμουτρα και πάτημα στην πλατούλα με το 13ποντο που θα σου βγει το συκώτι από τα ρουθούνια και θα σε βάλω να το μαγειρέψεις με το φασολάκι που έχεις ανάμεσα στα σκέλια σου και τολμάς να ονομάζεις πέοντα...και μετά να μου τα σερβίρεις με chianti δροσερό...Ούτε ο Hannibal να ήμουν...Ψωλοφάγε...χαχαχα...         

    Τον πήρα σε small ματάκια μου...Κοραλί...όπως σου αρέσει...Έτσι να τρελαίνεσαι γαμώ το touch το κινητό σου...Βάλε Τ9 βρε χαμένο κορμί...αφού με τις δαχτυλάρες σου το πληκτρολόγιο δεν το παλεύεις....Όταν βλέπω τρελένομαι και όχι τρελαίνομαι...Μου 'ρχετε να σε πιάσω και να σφουγγαρίσω όλο το πεζοδρόμιο του οικοδομικού τετραγώνου με τα μαλλάκια σου...Σέρνοντας σε από τους αστραγάλους εννοείται χαχαχα...

    Ψυχούλα μου εσύ...Όλα με λατρεία θα σου τα κάνω και σήμερα το βράδυ...Α, ξέχασα να σου πω...Επειδή θα τελειώσεις από την δουλειά νωρίτερα από μένα...Πέρνα και από κανά φαρμακείο να πάρεις καμιά 10αριά μέτρα γάζες και 5 λίτρα οινόπνευμα...Αν συνεχίσεις έτσι εδώ...Θα σου χρειαστούν σίγουρα αύριο το πρωί χαχαχα...   
     
    Last edited: 19 Σεπτεμβρίου 2014
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  5. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

     
    Χμμμ καλα ειναι!!!Μα ποσο σε ευχαριστουμε!!    να σαι καλα 
     
  6. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Σσσσσσσς
    Μη μας ακουσει κοιμαται του καλου καιρου ο Σκοταδιας μου     
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Το κατά δύναμιν φιλαράκι μου...Μετά αν έχει κάποιος στο πλευρό ένα ατομάκι σαν τη @vanilla30 , αν μη τι άλλο δεν βαριέται ποτέ χαχαχα...Είναι κινούμενο τρελοκομείο χαχαχα... 

    Να είσαι καλά κι εσύ...  
     
    Last edited: 20 Σεπτεμβρίου 2014
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εντάξει μωρό μου...Μ' έχεις ξεμπροστιάσει στο κόκαλο γαμώτο...Γι' αυτό μου χαμογέλαγες σαν το παρτσακλό πριν που πίναμε καφέ?...Εγώ κοιμόμουν και εσύ είχες πάει στο σαλόνι και μίλαγες με την Σειρήνα ε? Χαμένο ε χαμένο...Καλά να πάθεις στο τέλος...Εσύ το ρεπό το πήρες, αλλά εγώ το χώσιμο δεν το γλίτωσα...Τώρα περίμενε με να γυρίσω...Καλά αυτό το τελευταίο άκυρο...Σίγουρα θα ξανάπεσες να κοιμηθείς...Α ρε νιάτα κατεστραμμένα χαχαχα...            

    Υ.Γ. Καλά πηγαίνεις με τις φατσούλες...τις βάζεις αρκετά άσχετες...Αλλά ακόμη θέλεις λίγη εξάσκηση καρδούλα μου χαχαχα...                
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Χαχαχαχα ετσι μου αρεσει η τρελα σας συνεχιστε την  
     
  10. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

        Μετα το δευτερο υπνακο δεν εχεις αδικο ξυπνας πιο φρεσκος..
    Παλι θα χοροπηδαω σαν το κατσικι!!χιχιχι        

    Αγαπη μου εσυ χαμογελουσα που σε εχω ρε καθαρματακι!!!τερας μου τρελαμενο        
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μωρέ μην μας πάρουν πρέφα για τα καλά...Και μετά το ζουρλομανδύα τον έχουμε στη ντουλάπα έτσι όπως πάμε χαχαχα...Αλλά η μικρή σήμερα έχει ορέξεις...Βλέπεις το πήρε το ρεπουδάκι της...Εγώ γαμιέμαι στη δουλειά σαββατιάτικα σα το μαλάκα...Μετά θα γυρίσω π΄τωμα και θα θέλει εξόδους και "παιχνίδια" χαχαχα   
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ε βέβαια...και καλοπέρασες χθες το βράδυ...Και με τη Σειρήνα μίλησες και δεύτερη φορά κοιμήθηκες...ενώ εγώ έτρωγα τη μάπα τον κόπανο με τις ώρες...Χοροπήδα σα το κατσίκι αγάπη μου...χοροπήδα...Εγώ όταν γυρίσω σπίτι θα πέσω ξερός για ύπνο...Και εσύ να κάτσεις να μαντάρεις όλες τις κάλτσες που μου ξεπάτωσες την τελευταία εβδομάδα...Νισάφι πια...Σιγά μην δίνω όλα μου τα φράγκα σε νάιλον επειδή είσαι λυσσάρα...Ρε, από εδώ και στο εξής με κάλστα βαμβακερή και πέδιλο θα με βλέπεις...Σαν γερμανό τουρίστα...έτσι για να μάθεις...χαχαχα...Τερατάκι μου θεοπάλαβο...Και εγώ χαμογελάω που σ' έχω βρε λωποδύτο...Ματάρες μου περίλαμπρες...                  

    Με τις φατσούλες βελτιώνεσαι αισθητά χαχαχα...