Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Βγαζουμε τη φετα που τη σιχαινεται και τρεχω για τα υπολοιπα
    Ευχαριστω θα τις φαω τουλαχιστον με γεματο στομαχι (με αδειο με ειχε τουλουμιασει και που ορεξη μετα)  
     
  2. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Εμ, έτσι.. Είναι καλύτερα να τις τρως με γεμάτο στομάχι... Και μενα έτσι μου αρέσει...  

    Υ.Γ. Ο Σκοτάδιας είναι σάηκο... ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΦΕΤΑ;;;!!! Εγκληματίας... τς τς τς
     
  3. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Σε παρακαλω εγω δεν ειμαι τρελη...! Εγω πασχω απο διασχιστικη διαταραχη της προσωπικοτητας... Να , συμφωνει και η Τζελλα με την Ολιβ μαζι μου .. Καπιταλα η Τζελλα Σαμπα η Ολιβ , καπως την παλευουμε εδω μεσα και οι τρεις
     
  4. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Χίμαιρα..
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Παντα και για παντα... Αληθεια , τι θα μου μαγειρεψεις αν θα σου ερθω;;;    
     
  6. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Γλώσσα στο φούρνο...   Και σαλατίτσα από δίπλα.. Πράσινη φυσικά... Και μετά γλυκό από τα χεράκια μου, που δεν το έχω αποφασίσει ακόμη...
     
  7. vanilla30

    vanilla30 κι αλλο!!

    Οκ το δωρακι τοτε θα σε ικανοποιησει
    Εφυγα γυναικαρες !!!!!
    Προλαβαινω δε προλαβαινω....bb  
    Οχι τιποτα αλλο ειναι σαδιστης θελει και τις γοβες του γυαλισμενες οποτε μπαινει στο σπιτι.....
    Μη σας πω τι με βρηκε τη τελευταια φορα που ξεχαστηκα (σσσσσσσς με αφησε χωρις ραπισμα για 3 μερες)εφυγα ciao  
     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Ciao cara mia .....  
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Μου τρέχουν ήδη τα σάλια..!!! Και για το κυρίως αλλά και για το γλυκό...! Μιαμ !
     
  10. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    όου.. that's bad... :/
    Τρεξε!! Εγώ στη θέση σου δε θα άντεχα ξανά τέτοια τιμωρία... Κουμπάρα, σε νιώθω. Φιλιά !!
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Είμαι γυναίκα που γουστάρει απολαύσεις... Κυρίως γευστικές..  
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Είμαι σίγουρη Μούσα μου... Νεραϊδένιες οι απολαύσεις από τα χεράκια σου... Κυρίως οι γευστικές...