Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    νόμιζα ότι είναι από περιοδικά που αγοράζεις  
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

     

    Αν εγώ τώρα δηλαδή αποκαλέσω την ανωθεν εικονιζόμενη κυρία "σπαζαρχίδω" θα φταίω;
     
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Πανέμορφο στήθος, πανέμορφα μαλλιά, πανέμορφο πρόσωπο. Γαμάτη. Θεά. Κρίμα το κορίτσι - κρίμα το αγόρι.
     
  4. libra

    libra Regular Member

    underherfeet,
    αχαχαχα!!! Θα εχεις απόλυτο δίκιο.
    καλοοο
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Xαχαχαα οχι την βρηκα στο ιντερνετ την φωτο δε ξερω καν απο ποιο περιοδικο ειναι  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και εγώ είμαι πολιτικοποιημένος και μάλιστα αρκετά...Αλλά θες ότι το παρόν φόρουμ δεν είναι ο κατάλληλος τόπος, θες γιατί απαγορεύεται από τον κανονισμό του...Αποφεύγω την ξεκάθαρη πολιτική κουβέντα η να βάζω εδώ φωτογραφίες η αναρτήσεις πολιτικού η κομματικού περιεχομένου...Πόσο μάλλον ακραίου...

    Σήμερα από ανία κοίταξα τις φωτογραφίες του off topic της gallery...Και έπεσα μέχρι και σε φωτογραφία/εξώφυλλο του Αδόλφου σε τεύχος περιοδικού της χ.α. Όπως και άλλο ένα νούμερο φωτογραφιών του είδους...Έτος δημοσίευσης τουλάχιστον της αδολφοφωτογραφίας το 2012...Και σας παρακαλώ μην μου πείτε για λογοκρισίες και λοιπές μαλακίες, γιατί το θέμα θα γίνει ακόμα πιο εμετικό...

    Φαίνεται ότι και για εσάς τους ίδιους που συντάξατε τον κανονισμό αυτής της ιστοσελίδας, έχει αξία κωλόχαρτου...Και ναι, έκανα αναφορά τουλάχιστον της φώτο με τον "συμπαθέστατο" χίτλερ...Και αν δεν κατεβάσετε όλες εκείνες τις φώτο ανεξαιρέτως, θα ήσασταν απλούστατα απαράδεκτοι σαν διαχειριστές...Μέχρι που φτάνει ο Πόντιο Πιλατισμός εδώ μέσα?

    Και το γράφω και "έξω", μην και ζοριστείτε και πράξετε τα δέοντα...

    Υ.Γ. Ναι, είμαι αριστερός, αλλά αν δω φωτογραφία του Che η οποιουδήποτε άλλου αριστερού η ψευδοαριστερού, θα ζητήσω να αφαιρεθεί κι εκείνη...Να τηρείται τον ίδιο σας τον κανονισμό δεν είναι λογοκρισία. Αν οι χρήστες τον παραβαίνουμε, πρόβλημα μας...Ας τον διαβάζαμε...
     
    Last edited: 10 Οκτωβρίου 2014
  7. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Χαχαχα, για αυτό ανέβασα μετά καπάκι τον ύμνο της Διεθνούς. Για αντιπερισπασμό. Το διασκεδάζω.
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε Nemo, μετά εκείνο τον κακομοίρη τον κανονισμό ας τον αφαιρέσουν εντελώς...Δίχως λόγια πλέον...Η γυναίκα του Καίσαρα αρκεί να φαίνεται τίμια στο τέλος...Να είναι κιόλας?...Με λεπτομέρειες θ' ασχολούμαστε?...Άντε και εις κατώτερα...χαχαχα... 

    Και μετά το ζόρι μας είναι η όποια βουδουσουμική ορθότητα...
     
  9. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Δεν είμαι κομμουνιστής, απλά τους συμπαθώ και μου αρέσει πολύ ο ύμνος της Διεθνούς, έχει κάτι ξεσηκωτικό και λέει για όμορφα ιδανικά. Και αρκετά ναζιστικά γερμανικά τραγούδια μου αρέσουν. Ψοφάω για το Έρικα ας πούμε. Αλλά δεν είναι για πολιτικούς λόγους.
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, εγώ απεχθάνομαι τα άκρα εξίσου...Αλλά δεν το κρύβω ότι είμαι αριστερός...Anyway ο κανονισμός υποτίθεται ότι απαγορεύει κάποια πράγματα...Πλέον είναι πασιφανές ότι το μόνο που ενδιαφέρει είναι να είμαστε αρεστοί σε όλους και να βάζουμε τα όποια "ζόρια" κάτω από το πατάκι...Η υποκρισία στο έπακρο και αλήθεια λυπάμαι που το γράφω...Ο μαλθάκας ήθελα να πιστεύω άλλα...Δεν πειράζει, αν κάποιος χαλιέται εδώ, είναι ελεύθερος να φύγει όποτε θέλει...κανείς δεν τον κρατάει δέσμιο...Και το λέω για μένα...Αλλά...αλλά...Μην έχουμε και τα "μούτρα" να ανεβαίνουμε στο όποιο έδρανο και να κάνουμε μαθήματα σοβαρότητας η "σωστού" μετά...σε κανέναν και για τίποτε...   
     
  11. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Πάντως είναι θαυμάσιο τραγούδι το Έρικα. Γνωρίζω και χρυσαυγίτισες που είναι θαυμάσιες και καλοσυνάτες κυρίες, οπότε κάνω έκκληση αν υπάρχουν να με πλησιάζουν ελεύθερα. Δεν δαγκώνω, αλλά να ξέρουν ότι θα ακούνε και τη Διεθνή.

    Μιλάει για ένα πανέμορφο λουλούδι που το λένε Έρικα και είναι γεμάτο χυμούς και βρίσκεται στην κορυφή ενός βουνού.


     
  12. Elysium

    Elysium Contributor

    Και πως συμμετείχατε σε θέμα περί αναρχισμού και bdsm εφόσον θέλετε να μην αναρτώνται θέματα της πολιτικής στο χώρο;