Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor


    Σειρηνούλα, πάμε για παπουτσοshoppig και αν σε αφήσω να πάρεις πλατφόρμα και όχι μονόσολο 15ποντο, να μου κόψεις την μυτόγκα χαχαχα.

    Μπρεντάκι, πως να μην σε λατρέψω εσένα? Μοιάζεις σχεδόν καλή ψυχή για γυναίκα χαχαχα.

                   
     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Κανονισε γιατι απο το πεισμα μου μπορω να τα φορεσω , να υποφερω στωικα και σιωπηλα το μαρτυριο μου για οσο κρατησει, ομως επειτα θα υποστεις τις συνεπειες!!!!
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μωρέ εκεί βασίζομαι. Υπέφερε εσύ και καφέ με αλάτι τον πίνω. Λες ότι ποτέ καμία δεν μου το είχε κάνει?
    Να ξέρεις ότι είμαι πεισματάρης κι εγώ. Τον είχα πιεί με το χαμόγελο και μετά εκείνη την άφησα 2 εβδομάδες δίχως πέοντα χαχαχα.
    Για σένα θα βρω άλλη καζούρα γιατί είσαι φίλη χαχαχα
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Χαχαχαχα πιστεψε με και φιλη να μην ημουν και να μου το κανες αυτο , εγω πιο πλατυ χαμογελο θα σου σκαγα καθε μερα...
    εχω μεγαλο αυτοελεγχο πανω στο συγκεκριμενο θεμα  
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, η συγκεκριμένη γυναίκα για κάποιο περίεργο λόγο με αγαπούσε και με γούσταρε τρελά. Αλλιώς δεν θα με άντεχε για 6 χρόνια χαχαχα.
    Αυτοέλεγχο είχε, αλλά όταν είχε να κάνει με το σεξ μαζί μου. Όταν τις το έκοβα, δεν γέλαγε καθόλου.

    Έρωτας, ίσως αγάπη Σειρηνούλα, σπάνιο φρούτο.
    Και όταν το βρίσκουμε, ας το γευόμαστε για όσο κρατάει. Για κάποιους/ες είμαστε ξεχωριστοί/ες για κάποιους λόγους.
    Τυχαίνει, δεν είμαστε το ίδιο για όλους/ες.
    Αλλά αυτά που λέω για πολλούς/ες είναι ψιλά γράμματα.
    Δε γαμενέται, μου φτάνει που είμαι σίγουρος ότι το ξέρεις κι εσύ που μιλάμε τώρα  
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Πίστεψέ με, αφού μπόρεσα να αντισταθώ σε εκείνον τον σημαντικό στη ζωή μου,
    μπορώ σε όλους (αν υπάρχει λόγος , βέβαια) .  
    Έρωτας, Αγάπη , Καψούρα....
    καθόλου ψιλά γράμματα. ειδικά για όσους από εμάς τα έχουμε ζήσει....
     
  7. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    δε βρισκω την λεξη..... ισως εμετικο θα ελεγα, αλλα μου θυμιζει την γαστρεντεριτιδα μου και δε θα θελα....
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Μουνί τα κάνατε τα νυφικά κορίτσια...
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  11. brenda

    brenda FU very much

    Σωσώ, Θεά....
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    σας εχω μιλησει για την αλλη μου προσωπικοτητα την τζελα;;; (σεξουαλικη εμπνευση ενος παλιου φιλου)
    βεβαια εντελως αποτυχημενο παρατσουκλι καθως ολοι σκεφτονταν την αγαπητη σε ολους μας
    Τζελα Δελαφραγκα ... απολαυστε την!!

    "25 ναυτικοί, 25 ηλιοκαμένοι λεβέντες, που τ' αργασμένο δέρμα τους το χε ποτίσει η αλμύρα κ το χε μαστιγώσει αλύπητα το κύμα, που το κορμί τους είχε την δροσερή ευωδιά της θάλασσας, που τα τραχιά του χέρια μπορούσαν να γίνουν μια ζεστή φωλιά για κάθε γυναίκα."