Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Tenebra_Silente
    Εγώ no hugs πλέον είμαι αλλεργικός στις αγκαλιές.

     
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Σωστήηηηηη. Αυτομστιγώνομαι για τιμωρία και flat παπουτσι για ένα μήνα και όχι γκόμενες για τρεις.
    Καλά το τελευταίο το κόβω δύσκολο, αλλά δεν θα με χάλαγε, θα γινόταν πολύ πιο εύκολη η ζωή μου χαχαχα       
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κακιασμένο και μπουρλοτιάρικο ον χαχαχαχα.       
     
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    και ετσι να ταν δηλαδης εγω ανταποδωση αγκαλιας δε θα ειχα;; τιποτας εις τιποτας δηλαδη; σημασια στο μικρο λαο;;;
                   
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πάω να τραβήξω από το λουρί την @brenda να σε αγκαλιάσει βρε. Μετά αν έρθει και ο @danos και για αγκαλίτσα θα ζητήσει να δείξεις το στόμα σου, ας πρόσεχες χαχαχαχα         
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Οχι , τωρα δε θελω ασε με .... πληγωθηκαν τα τρυφερα μου αισθηματα .....   
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Τσώπα μικιό, σκούπισε τα ματάκια σου κι έλα στη θεία Brenda να σε χορτάσει αγκαλιές...
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

     
    ερχομαι!!!!!!
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν υποσχεθείς να με σκοτώσεις, μια αγκαλιά κάθομαι ευχαρίστως να μου την δώσεις. Να την δώσω εγώ, το κόβω δύσκολο. Πλέον έχω και αγκύλωση χαχαχα.      
     
  11. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Τώρα θα με φαντάζονται όλοι με καρύδια.
    Δεν είναι κακό.  
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor