Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Brainstorming παιδιά υπέροχες ιδέες να γίνει κάπου παραλιακά και το ένδυμα να είναι ελαφρύ λιτό και εμ..... περιττό χαχαχαχα
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, βρε σεις πήγατε πολύ μακριά με την σκέψη χαχα...
    Εσείς ελάτε με όσο πιο λιτή ενδυμασία θέλετε, ακόμη και με μαγιό χαχαχα...
    Εγώ με το ξεβαμμένο τζηνάκι μου, το polo μπλουζάκι μου, τα σανδάλια μου τα ψευτοχίππικα, τα χαϊμαλιά μου και το ταγαράκι μου...
    Για καφέ/ποτό είπαμε βρε χαχαχα...
    Τεσπα, μου ήρθε κι άλλη ιδέα και θα είναι και ο μοναδικός περιορισμός/όρος...
    Η σύνθεση των τραπεζιών θ' αλλάξει έστω μια φορά...
    Για να "αναγκαστούν" ν' ανταλλάξουν έστω μια κουβέντα όλοι με όλους...
    Αλλά δεν νομίζω ότι θα υπάρξει καν τέτοιο ζήτημα...
    Αν είμαστε βια 5/6 άτομα καλά θα είναι...
    Αλλά για μένα ήταν και παραμένει εκείνο το απόγευμα...
    Αν θα είναι εκεί και κάποιοι από εσάς, ακόμα καλύτερα...
    Γιατί θα ήταν για μένα "μοναδική" ευκαιρία, να γνωρίσω live κάποιους/ες από εσάς...

                     
     
  3. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Μπορει να γίνει σε καφέ/εστιατόριο που έχει και παραλία από κάτω... Βρίθει η παραλιακή από δαύτα και για όσους δε θέλουν να ξενιτεύονται υπάρχει πάντα και η Πισίνα (μαγαζί)
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ σκεφτόμουν το Blue στον Άλιμο...
    Αλλά χρειάζεται αυτοκίνητο...α
    Αν έχεις να δώσεις κάποια ιδέα...Ευχαρίστως...
    Εγώ πηγαινοέρχομαι Αθήνα-Εξωτερικό εδώ και καιρό...
    Και έχω χάσει αρκετά την επαφή με τα μαγαζιά της παραλιακής...


    Υ.Γ. "Πισίνα" ε? Το κρατάω σαν ιδέα...Thanks      
     
  5. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Ναι παραλιακή σίγουρα θέλει αυτοκίνητο! Η Πισίνα είναι στη Μαρίνα Ζέα οπότε τα συνδυάζει όλα και πισίνα χαχαχα και μέσα μαζικής μεταφοράς βλ λεωφορεία και ποτό/φαγητό... Βέβαια γι΄αυτά που προσφέρει είναι ακριβούτσικο....
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εντάξει, δεν θέλουμε και να ξεπαραδιαστούμε χαχαχα...
    ΟΚ, καλή ιδέα ο Πειραιάς ( όχι Μικρολίμανο γιατί εκτός από το Καταφύγιο, γίνεται το σύστριγκλο και ούτε άνετα θα είμαστε, ούτε θ' ακουγόμαστε )...
    Anyway, αν το θέλεις, κατά τέλη Μάη θα σου στειλω πμ, αν θα ήθελες να βάλεις κι εσύ το χεράκι σου στη "διοργάνωση"...
    Τίποτε το ιδιαίτερο, τα πμ εκείνων που δεν θα ήθελαν να δηλώσουν συμμετοχή στη λίστα (εκτός από να στέλνουν μόνο σε μένα) και που μαζί μου για χ, ψ, ω λόγους δεν θα ήθελαν να επικοινωνήσουν...
    Την επιλογή του καταστήματος...( επιλέγουμε και στέλνω ένα φίλο μου να "κανονίσει", γιατί εγώ θα είμαι Αθήνα στις 12 Ιούνη, όχι νωρίτερα )
    Ώρα, μέρα ας πούμε Σάββατο 13 Ιούνη απογευματάκι...
    Ως προς το μέρος, εμείς επιλέγουμε, δεν αλλάζει και όποιος/α μπορεί έρχεται...

    Τεσπα, σε αφήνω τώρα γιατί είμαι σε αίθουσα, παίζω με το κινητό και θα με "πλακώσουν" χαχαχα...
    Σκέψου και αν θέλεις να συμμετάσχεις, θα μου έκανε ευχαρίστηση...  

    Υ.Γ. Βέβαια είναι πάντα ιδέες ακόμη...Αλλά έχει την "πλάκα" του να το συζητάμε από τώρα χαχαχα...
     
  7. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Χαχαχα καλώς πρόσεχε στις αίθουσες με τα κινητά......Να ανοίξεις τα πμ σου να συνεννοηθούμε οι άνθρωποι!!!!
     
  8. brenda

    brenda FU very much

    Στο πα και στο ξαναλέω....χιχιχιχιχιχιχι... 
     
  9. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Αχ εσύ   δε θα μου γλιτωσεις την επόμενη φορά να το ξέρεις!
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    το φερα εδώ γιατί το σκίσαμε το νήμα, ο φίλος μου λοιπόν είναι ιδιώτης, εξαιρετικός άνθρωπος και εκπληκτικός γυναικολόγος-χειρούργος, ο ιδανικός γιατρός για μένα, που δεν τους πολυχωνεύω κι όλας ως φάρα, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο ότι τελείωσε το σχολείο, σπούδασε και εργάστηκε στο εξωτερικό, αλλά σε θέματα δεοντολογίας είναι απίστευτος....
    Και στο δημόσιο να ήταν, θα ήταν ο μόνος που δεν θα παιρνε φακελάκι....
    Γνωριστήκαμε στο ιατρείο, με χειρούργησε, θα τον ευγνωμονώ για πάντα, γιατί έκανε μία καταπληκτική δουλειά που διαπρεπείς καθηγητές Πανεπιστημίου (κλάιν) είχαν αρνηθεί να κάνουν γιατί δεν το είχαν,
    και μετά αφού ταίριαζαν τα χνώτα μας κάναμε πολύ παρέα...
    Συζητάμε και τα γκομενικά μας και επειδή εγώ ως γνωστόν είμαι και η Θεία Μπρέντα, για κάποιον περίεργο λόγο οι άνθρωποι μου ανοίγονται, μου εκμυστηρεύθηκε ότι δυσκολεύεται πάρα πολύ σε σχέση με την ιδιότητά του να βρει την κατάλληλη γι΄αυτόν γυναίκα, καθώς με τις πελάτισσές του δεν θέλει και δεν επιτρέπεται να φλερτάρει, καθώς όταν έχει δει κάποια που του αρέσει ως ασθενή δεν μπορεί μετά να την δει ως γυναίκα...συν το γεγονός ότι το αιδοίο αυτός το βλέπει σαν αντικείμενο δουλειάς και όχι πόθου, αυτό εννοούσα με την ''αποερωτικοποίηση'' -για ν΄απαντήσω πληρέστερα και στην @lexy-  
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Γλυκιά μου είναι στον άνθρωπο... Και οι τίτλοι εμένα δεν μου λένε τίποτα... Ένας κολλητός μου, που είναι διευθυντής σε δημόσιο μαιευτήριο μου λέει κάποτε και τι έγινε που κάποιος είναι καθηγητής πανεπιστημίου; Καλός άνθρωπος είναι; Ο συγκεκριμένος που τον υπεραγαπάω και είναι το ίνδαλμα μου από πολύ μικρή ηλικία, δεν καταδέχεται από ασθενή ούτε καφέ... Αλλά είναι ένας.... Και είναι γιατρουδάρα σε γνώσεις, εγώ που δύσκολα θα πω για κάποιον χειρουργό πως ο άνθρωπος είναι τα χέρια του Θεού, για τον συγκεκριμένο το λέω... είναι ο Θεός ο ίδιος σε ανθρώπινη μορφή...
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Gotham σου απαντώ εδώ...
    Γιατί εκείνο το νήμα ήδη ξεμπουρδελεύτηκε εξαιτίας μου χαχαχα...
    Προσπαθώ να μάθω...Tá mé ag iarraidh a fhoghlaim...
    Έχω τρελό κόλλημα με οτιδήποτε κέλτικο...
    Και ιδιαιτέρως με την Σκωτία...
    Έχω το "κάλεσμα" εκείνων των τόπων από παιδί...
    Και ευτυχώς λιγάκι την Σκωτία και την Ιρλανδία κατάφερα να τις ζήσω...
    Και στα επόμενα μου γενέθλια...επιτέλους αποφάσισα να κάνω ένα μοναχικό ταξίδι σε κείνα τα μέρη...
    Γιατί έτσι "πρέπει"...