Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. brenda

    brenda FU very much

    @guruni κι εγώ το επέκτεινα στο ΘΕΛΩ, για να αποφύγω περαιτέρω εκτροπές, είσαι καταραμένη έμπνευση κι εσύ, όπως η λατρεία μου ο @Tenebra_Silente τελικά...
    Σας το αφιερώνω...  
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν με ξαναπείς λατρεία, θα σε τεμαχίσω. Όχι επειδή το λες εσύ, αλλά επειδή κάποιες λέξεις, πλέον μου προκαλούν άσχημες αντιδράσεις απ' όποιον/α και αν προερχόντουσαν.
    Δεν φταις εσύ, που να το ήξερες. Για να σου δώσω να καταλάβεις, πια όταν ακούω τις λέξεις λατρεία, αγάπη, αύριο, υπομονή, αλήθεια, ισοπεδωτικός.
    Γίνομαι σαν τον Dreyfuss που του μιλάνε για τον Clouseau, ψάχνω τα χάπια που δεν παίρνω και μου έρχεται να ορμίσω σε κροκόδειλες και να τους ξεριζώσω το λαρύγγι με τα δόντια χαχαχα...
    Ευχαριστώ για την αφιέρωση, από καρδιάς... 
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Καλά, σχώρα με δεν το ξερα ότι βγάζεις σπυράκια... 
    Δεν μπορώ να σε λέω Τenebra Silente, είναι πολύ κάπως όμως...Να σε λέω Ten? 
     
  4. Μήπως να δοκίμαζες το Τεν-Τεν?  

    @Tenebra_Silente , φίλτατε γράψε μιά λίστα με τις λέξεις που επιτρέπονται να 'χουμε να πορευόμαστε  
     
  5. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    οχ ειπες φιλτατε   την μαμισες παλεα μια φορα τον ειπα ετσι και ακομα τρεχω 
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Τώρα καταλαβαίνεις ότι δημιουργείς τεχνητή ένταση ανάμεσα στον λα Τεν κι εμένα, έτσι? 
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, πες με και Μιλού η Χάντοκ από τον καπετάνιο. Βρε δεν είπα ότι φταις. Σπυράκια? Καλά θα ήταν.
    Ξερνάω 3 πίτσες και 8 μπύρες και μετά πιάνω την ματσέτα και ψάχνω θύμα χαχα.   
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    ΟΚ, αγαπητέ, ούτε ο Πολ Ποτ να ήμουν χαχαχα... 
    Το λοιπόν, για μένα είναι σκληρό όριο οι ακόλουθες λέξεις και φράσεις :

    Λατρεία, αγάπη, υπομονή, αλήθεια, σκόρδο, αναπτήρας, υπομονή, αύριο, δεν το εννοούσα, συγνώμη, γιαπράκια, ρατσιστικά σχόλια οποιουδήποτε είδους και τα "χειροκροτήματα" απευθυνόμενα στον οποιοδήποτε πολιτικό.  
     
  9. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    η εκφραση" δεν ειναι αυτο που νομιζεις"???
     
  10. χαχαχαχα... άσε, θα στέλνω σήματα καπνού...
     
  11. Τoo late....
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, έχε χάρη που οι τρομοκράτες έτρεχαν πιο γρήγορα ( εσύ ) από τους αστυνομικούς ( εμένα ).
    Γι' αυτό δεν είχαν μπορέσει να τους συλλάβουν.
    Όπως και είχε πει παλαιός υπουργός Δικαιοσύνης του ξεβαμμένου πια πράσινου ήλιου...
    Ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε, κάποιος Ιωάννης που δροσίζονταν ο "μάγκας" χαχαχα...