Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.



  1. Aπό το τελευταίο βεριτάμπλ βουδουσουμήτινγκ
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Άσχετο, θα σου την έκανα την μετάφραση, αλλά θα έχανε όλη τη δύναμη του σκίτσου, πρώτον, θα ήταν μέτρια, δεύτερον και τρίτον έχουν σημασία, ακόμη κι οι σβησμένες λέξεις...
     
  3.    
     
  4. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Για να μην χαλάσει το εκεί θέμα, αλλά και γιατί αυτό πρέπει να γίνει ανοιχτά. Δεν απαντάω για εσένα, αλλά μου γεννά έναν μεγάλο προβληματισμό αυτό το ερώτημα

    Το ότι χάλασε ή όχι μία σχέση έχει να κάνει με τους ανθρώπους τις σχέσεις και όχι με το d/s πλαίσιο ή το κάθε πλαίσιο. Οι άνθρωποι κάνουν τις σχέσεις όχι τα πλαίσια. Για αυτό ρωτώ αν έχει την εντύπωση ότι οι d/s σχέσεις κρατούν για πολύ;

    Πριν βιαστείς λοιπόν να προκαταβάλλεις ή να θεωρήσεις προβοκάτσια κάτι, καλό είναι να ρωτήσεις πρώτα.
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Κι εγώ σ΄αγαπώ... 
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

     
     
  7. brenda

    brenda FU very much

  8. Maze_

    Maze_ Maze

    @Tenebra_Silente πιστέυω ο καθένας (ανεξαρτήτως στάτους) θα πρέπει να ζεί την στιγμή των συναισθημάτων του, με τον άνθρωπο που έχει επιλέξει να μοιραστεί μια στιγμή μια ζωή...

    Υ.Γ. Δεν είμαι κυριαρχικής ή υποτακτικής ψυχολογίας οπότε να με συμπαθάς 
     
  9. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @ForBiGirl είχα βγάλει την πρότερη μου παρέμβαση εδώ...
    Γιατί ίσως και να με παρεξηγούσες...
    Παραμένει το γεγονός ότι συμφωνώ για δεύτερη φορά με όσα έγραψες...
    Όποια κι αν είναι η ψυχολογία σου...
    Καλό σου βράδυ και σ'ευχαριστώ για την απάντηση... 
     
  10. Ζωντόβολα, θέλετε να με διαφθείρετε ε; χαχαχα Εγώ δεν κάνω τέτοια πράγματα, στα νήματα του κόσμου, κάνω χειρότερα χαχαχα Όχι, το αστείο σε ένα νήμα είναι δημιουργικά χαλαρωτικό, τα off topic;
    Τσου! Ντεπομαι!
    Λέει κακά πάματα και παλιοτουβέντες!
     
    Γαμώτο, δεν το ξέρω ολόκληρο, αν το ‘χεις όλο, στείλ’ το (ε, inbox κατά προτίμηση, μη θιχτεί κάποιος συμπολίτης μου χαχαχα – προσωπικά χέστηκα   )

    Αχ, τύ να κάνοι κε αφτώς, κάθαιτε κε παιρειμμαίνοι, ώππος και ώλλει γοια αικοίνει τυν αιβλωγοιμαίνει ορα πωυ τω πρωλλαιταροιάτω αιπυταίλωυς θα κσαισεικοθοί κε θα πσάχνοι σποιλειαίς, στοις βωυνωπλαγοιαίς τωυ Γράμωυ…
    Αυτό θα πει Γλωσσικός σαδισμός! Συνε χύστε…

    Αλήθεια τώρα, μιας και εδώ (κακός βέβαια) κρινόμαστε όλοι απ’ το τι και πως γράφουμε, αν σου έγραφε κάποια inbox «θέλο να σε πατίσο στο πρόσοπο» τι θα σκεφτόσουν; Τα όποια (κοινωνικά, μορφωτικά, οικονομικά κ.τ.λ.) συμπεράσματα εξήγαγες «δεν»; Τίποτα; Χμμμ εγώ γιατί νομίζω πως θα είχε «ζουμί» σαν νήμα;