Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Ετοιμάσου να πεθάνεις.
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    κακο σκυλι ψοφο δεν εχει  
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Κακούργα!!! Έφτυσα όλο το τσαγάκι μου στο πληκτρολόγιο!!! (ευτυχώς χωρίς ζάχαρη)     

     
  4. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
     
  5. @sokolata με ενα σοκολατακι σεξ..??? δηλαδη εγω που εφαγα μιση τουρτα εκανα οργια ε??
     
  6. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @Ana Steel δικό μας μέχρι τα μπούνια χαχα...
    Αν και στο συγκεκριμένο άθλημα πρέπει ν' αρκεστείς στο αργυρό.
    Το χρυσό το παίρνω εγώ με κατεβασμένα τα χέρια χαχα...   

    Υ.Γ.

    Και όπως λέγαμε πριν λίγο, baby boom χαχα       
     
  8. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Baby boom the best! !!      
    Θα κρατήσω το αργυρό, καλύτερα! Έτσι κι αλλιώς, συμπαθώ περισσότερο το ασημί χρώμα....
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Το αναφέρω για να παρατηρήσω ότι οι όροι με τους οποίους διεξάγεται μια συζήτηση είναι τελείως διαφορετικοί στην μια και στην άλλη περίπτωση. Κατά συνέπεια θέματα όπως οικονομικά προβλήματα και σχέση D/s ή M/s ή τι γίνεται όταν αλλάζουν τα κοινωνικά και οικονομικά δεδομένα των προσώπων που σχετίζονται και να αυτό επηρεάζει τις βασικές τους ισορροπίες, η κακομεταχείριση και το σύνδρομο της Στοκχόλμης κλπ θα είχαν τελείως άλλο νοήμα σε πραγματικές κοινότητες και με πραγματικά περιστατικά από ό,τι σε συζητητήρια. Το ίδιο και οι βασικές ομαδοποιήσεις των συμμετέχοντων. Αν υπήρχε πραγματική κοινότητα, η κύρια ομαδοποίηση θα ήταν μεταξύ αυτών που θα συμμετείχαν (επωνύμως) σε αυτήν και αυτών που θα έκαναν M/s ή D/s χωρίς να συμμετέχουν και με άποψη γι αυτό. Επειδή εγώ θα ήμουν εκεί που θα ήταν ο Αφέντης και πουθενά αλλού, αρκούμαι να παρατηρώ τις κατά την άποψή μου διαφορές ως προς τα θέματα που αναπτύσσονται και τις οπτικές υπό τις οποίες εξετάζονται και έτερον ουδέν  
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    @gaby ας υποθεσουμε λοιπον οτι η "πραγματικη κοινοτητα" με τις προυποθεσεις που θετεις δεν υφισταται στο φορουμ, δεν μπορω να καταλαβω γιατι την επικαλεισαι συγκριτικα στην τοποθετηση σου επι του εκαστοτε θεματος.

    Με πιο απλα και "λαικα" λογια για να δειξεις οτι αυτα που συζητιουνται ειναι διαφορετικα με οτι συμβαινει στο s/m, d/s etc ?
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Δεν την χρησιμοποίησα επί του εκάστοτε θέματος αλλά σε ελάχιστες περιπτώσεις @_DaRkNiGhT_ υποθέτω ότι αυτό συνέβη επειδή το σκέφτηκα, είναι κακό;  
     
  12. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Κακο δεν ξερω @gaby , παραξενο ομως ναι. Με βαζει σε σκεψεις και οχι μονο εμενα.