Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  2. Emma

    Emma Contributor

  3. female

    female Contributor



    Τα λόγια είναι περιττά... Ο τίτλος νήματος στο φόρουμ τα λέει όλα.

     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. Emma

    Emma Contributor

    Aπ' το πρόσφατο ταξίδι στο Λονδίνο

     ​
     
    Last edited: 28 Απριλίου 2009
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  7. Emma

    Emma Contributor

    Μια νεαρή κυρία περίμενε την πτήση της στην αίθουσα αναμονής ενός μεγάλου αερολιμένα. Επειδή έπρεπε να περιμένει πολλές ώρες, αποφάσισε να αγοράσει ένα βιβλίο για να περάσει η ώρα. Μαζί, αγόρασε και ένα πακέτο μπισκότα.

    Κάθισε σε μια πολυθρόνα στην αίθουσα VIP του αερολιμένα για να διαβάσει με ησυχία, βάζοντας τα μπισκότα δίπλα της. Στο διπλανό κάθισμα, κάθεται ένας άνδρας που διαβάζει το περιοδικό του.

    Παίρνοντας η κυρία το πρώτο της μπισκότο, παρατηρεί ότι και ο άνδρας πήρε κι αυτός ένα. Αισθάνθηκε ενοχλημένη αλλά δεν είπε τίποτα. Σκέφτηκε:

    «Τι νεύρα έχω! Εάν ήμουν σε κατάλληλη διάθεση θα τον χτυπούσα που τόλμησε!»

    Για κάθε μπισκότο που έπαιρνε στη συνέχεια, ο άνδρας έπαιρνε κι αυτός άλλο ένα. Αυτό την εξαγρίωνε αλλά δεν θέλησε να κάνει σκηνή.

    Όταν έμεινε μόνο ένα μπισκότο, σκέφτηκε: «Για να δούμε τι θα κάνει αυτός ο καταχραστής τώρα;»

    Τότε ο άνδρας παίρνει το τελευταίο μπισκότο και το κόβει στη μέση, δίνοντας της το ένα μισό.

    «Ααα! Αυτό ήταν πάρα πολύ!» σκέφτηκε εξαγριωμένη και μονομιάς σηκώθηκε και όρμησε στην αίθουσα επιβίβασης.

    Όταν κάθισε στο κάθισμά της μέσα στο αεροπλάνο, ψάχνοντας την τσάντα της για να πάρει τα γυαλιά της, διαπίστωσε πως –προς μεγάλη της έκπληξη– το πακέτο με τα μπισκότα της ήταν εκεί, άθικτο και κλειστό!

    Αισθάνθηκε τόσο ντροπιασμένη! Συνειδητοποίησε ότι έκανε λάθος... Είχε ξεχάσει ότι τα μπισκότα της δεν τα είχε βγάλει ποτέ από την τσάντα της. Κι όμως, εκείνος ο άνδρας είχε μοιραστεί τα δικά του μπισκότα μαζί της, χωρίς κανένα συναίσθημα θυμού ή πίκρας.

    Εκείνη πάλι, ήταν τόσο θυμωμένη, σκεπτόμενη ότι μοιραζόταν τα μπισκότα της μαζί του.

    Όμως πλέον, δεν υπήρχε καμία πιθανότητα ούτε να εξηγήσει, ούτε να ζητήσει συγγνώμη.

    Το ηθικό δίδαγμα της ιστορίας αυτής, είναι πως υπάρχουν 4 πράγματα που δεν μπορείτε να ανακτήσετε:

    Την πέτρα, αφού ριχθεί.

    Τη λέξη, αφού ειπωθεί.

    Την ευκαιρία, αφού χαθεί.

    Τον χρόνο, αφού περάσει.

    -----

    Πηγή: email
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  9. "Καλισπορα σας, είμαι η Μiss_Kardamo απο ελ-Lada και χτίζω μια βίλλα στο διονισο, ψαχνο για δουλους μουλους και γενικα ουλους να σινισφερουν για την 1η Bdsm βιλα που χτιζο αφιλικερδος. Υινε υποχρεωση ολον να με ιπιρετησουνε εμενα και τις επιθιμιες μου'γιατι ειμαι ΕΓΩ.

    Αγαπο το γκολφ, τον πατσα και το shibari μονο που πλεπει να ισε κιμπαρης για να με τουμπαρεις και να τον παρεις

    φοραο πεδιλο 38 και ιμισο για τους ποδομετρες αν ενδιαφεροντε, πουλαο καλσον σκισμενα φτηνα μονο 200 εβρο το κοματι (το ενα ποδι). τηλεκαρτες απαρετιτες.

    εκπεδεβο μια πορνη για χριστιανη και εναν χριστιανο για πορνη

    ο μπατζανακης μου ειναι μαστερ και ακουει μεταλ το ατομο

    ειμαι καλη αν και σκληρουτσικη νιαουυυυυ

    Πρωτυπο μου η δημητρα λιανι

    καπια μερα θα μπο στι βουλη"




    Mια τυχαία ανακοίνωση από το διαδίκτυο
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

  11. Storm

    Storm Regular Member

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014