Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

    - Καλησπερα σας

    - Καλησπερα

    - Ανοιχτος σημερα,ε; Πως κι'ετσι σας στριμωξανε ,δεν βαζαν κανενα νεωτερο;

    - (βαλτη εισαι και συ κυρα μου; ) Δεν παει ετσι ξερετε...

    ( Με διακοπτει και αρχιζει, απνευστι) :
    - Εχω ενα προβλημα, ποναει το δαχτυλο μου στο ποδι νομιζω ειναι αρθριτικο δεν εχω ουρικο εχω κανει εξετασεις να παρω κανενα χαπι, μπα, ε, με πειραζουν στο στομαχι αυτα κιολας δεν εχω και το βιβλιαριο και που να βρεις γιατρο τετοια μερα αν και μπορει να ειναι κάλος εχω εσωτερικους κάλους εγω ξερετε...

    (χμμ, εισαι σιγουρη πως εδραζονται στο ποδι σου ; ...)

    ...και αλοιφη να βαλω δεν μου κανει τιποτα το ξερω απο παλια που εχω δοκιμασει κι'οχι μονο μια πεταμενα λεφτα κι'εν τω μεταξυ με σουβλιζει συνεχεια κι'ειπα να μπω μια και σας ειδα ανοιχτο...

    ( γαμω την ατυχια μου γαμω )

    ...να παρω μια πιο υπευθυνη γνωμη...

    (και μετα νομιζει η Δωρα οτι ειναι αλαζων!! )

    ...αν και τι να μου πειτε κι,εσεις γιατρος δεν ειστε που να ξερετε απο εσωτερικους καλους...

    ( κοιτα να δεις που ειναι και σιγουρη ! )

    ...αλλα οσο να'ναι αν επαιρνα ενα ντεπονακι δεν θα με πειραζε το πολυ πολυ να μην μου κανει τιποτα εσεις σαν φαρμακοποιος τι λετε;

    - Κυρια μου, σας διαβεβαιω ο,τι το ντεπον ειναι φαρμακο εκλογης για τους εσωτερικους καλους .Παρτε το κι'ελατε να μου πειτε πως πηγατε !
    (κι'αν με βρεις να μου γραψεις τρελλοκαμπερω ,ελπιζω μεχρι τον Σεπτεμβρη να το'χεις ξεχασει)

    -Αχ σας ευχαριστω πολυ ειστε πολυ καλος σας ζαλισα κιολας αλλα ξερετε αυτος ο πονος στο δαχτυλο....

    ( )

    ...ειναι πολυ ενοχλητικος ειτε αρθριτικο ειναι ειτε εσωτερικος καλος ...

    (ΕΠΙΜΕΝΕΙ! )

    ...τελος παντων αν και ειδικα αν περπατησω λιγο παραπανω μου δινει κατι σουβλιες,ευτυχως που τωρα το καλοκαιρι φοραω σαγιοναρες το χειμωνα να δειτε τι τραβαω. μου'ρχεται να κλαιω ωρες ωρες...

    (κι 'εμενα...)

    ...κι'οι γιατροι να μη μου λενε τιποτα και δεν ειναι μονο αυτο δεν σου δινουν και σημασια στο ΙΚΑ και ειναι και αγενεις και ολο βιαζονται τι να σας λεω τωρα παντως αν και δεν πολυπιστευω να με πιασει δωστε μου ενα ντεπον,ποσο κανει;

    (λες να με λυπηθηκε η Παναγια μερα που'ναι και να ξεκουμπιστει; )
    - 70 λεπτα ...

    -Αντε,δωστε το μου ,αν και τι να πω ,εχω απογοητευτει...

    -...
    (κι'εγω! Θα φυγεις επιτελους; )

    (πληρωνει)
    - Σας ευχαριστω .Εσεις λετε οτι θα με βοηθησει ,ε ;

    (ειναι ωρες τωρα γι'ανασφαλειες ; )
    - Βεβαιως κυρια μου!
    ( ΟΥΣΤ ΒΡΕ!!)

    - Ας το ελπισω.Γεια σας.

    - Γεια σας,στο καλο!
    (ΑΕΙ ΣΤ'ΑΝΑΘΕΜΑ !! ).
    ____________

    Όλα είν αλλού
    κι όλα για λίγο
    όταν δεν ξέρεις πως ο δρόμος σου είσαι εσύ.
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Το μάτι μου βλέπει ότι ένας φίλος που με αγαπάει πολύ, χύνει για μένα
    δάκρυα θλίψης, συμμεριζόμενος την ωδίνη μου. Επειδή δεν είμαι αγνώμων
    κι' επειδή γνωρίζω ότι τον ευχαριστεί πάντα να προσπαθεί να χρησιμοποιεί
    το μυαλό του όσο περισσότερο μπορεί, θα τον ανταμείψω με

    τρείς (3) γρίφους

    Ο πρώτος γρίφος είναι ο απλός γρίφος (γρίφος regular, χωρίς συντηρητικά και χρώματα...)

    Ο δεύτερος γρίφος είναι ο πονηρός γρίφος (γρίφος με πιπέρι καγιέν)

    Ο τρίτος γρίφος είναι ο λατρεμένος μου, τραγανός γρίφος


    Προσεχώς όμως, γιατί σέβομαι το πένθος του...

     ​
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "Το πιο τρομακτικό πράγμα με την ζωή είναι αυτό : Ο καθένας έχει τους λόγους του."
     
  6. Απάντηση: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  8. Water 7

    Μετακινήστε τον κέρσορα σε κάθε φωτογραφία!  
     
  9. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  10. Storm

    Storm Regular Member

    Κάτι που βρήκα χαζεύοντας...


    "Σύμφωνα με το Εκκλησιαστικό Δίκαιο της Ορθόδοξης εκκλησίας, αν ένας κληρικός προκαλέσει την έκκριση του σπέρματός του μέσω αυνανισμού, τιμωρείται με αργία από τα καθήκοντά του για ένα έτος. Αναμένεται να διακόψει αυτή τη συνήθεια· αν την ασκεί κατ' εξακολούθηση, τότε καθαιρείται. Αν ο αυνανιζόμενος είναι λαϊκός ή μοναχός, τότε τιμωρείται με απλό αφορισμό σαράντα ημερών, τις οποίες θα πρέπει να περάσει με ξηροφαγία και εκατό γονυκλισίες ημερησίως. Διπλάσια ως προς τις ημέρες του αφορισμού και της ξηροφαγίας, αλλά ίδια ως προς τον αριθμό των γονυκλισιών, είναι η τιμωρία εκείνου που συμμετείχε σε αμοιβαίο αυνανισμό («διπλήν εργαζόμενος την μαλακίαν»)."




    Μα με τι ασχολείται ο κλήρος τέλος πάντων!!!
    Φταίνε οι άθεοι μετά;;
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Eκτός θέματος και άνευ τίτλου


    Εγώ πάλι λέω, ότι ήρθε η ώρα να πιστέψω!

    Σαράντα μέρες με ξηροφαγία και εκατό γονυκλισίες... Με τρεις μαλακιούλες ημερησίως γιά ένα τριήμερο δηλαδή, εξασφαλίζω γιά 360 ημέρες (ένα γεμάτο χρόνο) δίαιτα και γυμναστική!!!
    Να πώς θα χάσω τα περιττά κιλά, και θα σώσω μαζί και την ψυχή μου, λοιπόν  . Σιγά μην πάω να πληρώνω τους διαιτολόγους και τα γυμναστήρια...  



    (Πώς σας φαίνεται αυτό, γιά νέο αβατάρ;

     

    Γιά πείτε γνώμες...).