Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Ποτε το φορουμ ΕΣΦΥΖΕ από κυριαρχικούς και υποτακτικές με βούλα ....
    σορρυ αλλα γελασα λιγο με αυτο  

    ΣΣσσσσσ κοψε κατι
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Αυτη η τοποθετηση ειναι γελοια

    δεν θελουμε αναβαθμιση και κυριως τετοιου ειδους ...

    ουτε να μας προτατευουν τα φιλαρακια μας θελουμε
     
  3. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Και τότε γιατί γκρινιάζεις ?
     
  4. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    τωρ δεν γκρινιαζω τα πραγματα εγιναν οπως επρεπε  
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ξέρω γιατί γκρινιάζεις.
    Γκρινιάζεις γιατί πεινάς.
    Φάε κάτι.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    είστε απίστευτα εύστοχος και διαφωτιστικός.
     
  7. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

  8. Η καλύτερη παρέα, αν και που και που θυμώνουν και τραβάνε μερικές γρατζουνιές
    Ε
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    καλως το αυτόκλητο σώμα προστασίας αμάχων, στους παραστρατιωτικούς κατατάσσεστε;
    «ευθείες προσωπικές επιθέσεις» διαβάζει όποιος νοιώθει ευάλωτος, όποιος αδυνατεί να υποστηρίξει, όποιος ξέρει οτι με ενα φου πέφτει, και τις διαβάζει παντού, είναι διευκόλυνση.
    εκτός παραληρήματος θα περιγράψετε τις αναφορές σε προσωπική ζωή που διαβάσατε, εν καιρώ, και εάν.
    να μου ετοιμάσετε κι έναν κατάλογο τι θέλετε να διαβάσω, να είμαι έτοιμος στις εξετάσεις.

    την ευγνωμοσύνη μου και πάλι
     
  10. brenda

    brenda FU very much

    Εστέ μακάριος...
     
  11. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Με την ευκαιρία, χθές που αντιδράσατε είσασταν λάθος. Βγάζατε αυθαίρετα συμπεράσματα, κάνατε λογικά άλματα και δεν δείχνατε να αντιλαμβάνεστε ότι η βάση εκκίνησης των ερωτημάτων που θεωρούσατε "bullying" ήταν λογική, θεμιτή και από μια άποψη αναγκαία γιατί αν είναι μια ερώτηση γενική και θεωρητική τότε ο καθένας μπορεί να γράψει ό,τι θέλει, αν τυχόν όμως έχει και προσωπική σημασία τότε είναι πολύ εύκολο να εκτεθεί όποιος απαντάει, οπότε λογικό να ρωτήσει για να έχει μια εικόνα αν εμπλέκεται κάπου και πού.