Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor


    Θελω να πιστευω οτι ζω ιστορικη στιγμη

    Η !!!! τι κανατε τον @cadpmpc .... ????
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Bad dog death no have...
     
  4. Cenobite

    Cenobite New Member

    Για να είμαι ειλικρινής όλο και περισσότεροι άνδρες ,κρίνω με βάση προσωπικές μου εμπειρίες πάντα, αποζητούν την διέγερση του "πάνω" ,χωρίς την οποία το ¨κάτω¨παραμένει ανενεργό....Δυστυχώς όμως,γυναίκα που να αποζητά την πραγματική,εγκεφαλική έστω,επικυριαρχία σε μια σχέση δεν έχω συναντήσει ακόμη....
     
  5. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Το σεξ είναι υπερτιμημένο, market value τρίο 30€, από την Ρωσία με αγάπη, την συντροφιά στο μυαλό μας αποζηταμε, ουσιαστικά είμαστε μόνοι.
     
  6. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Δεν μου κάνει εντύπωση
     
  7. masterlord

    masterlord https://youtu.be/9qbRHY1l0vc

    Ούτε εμένα, οπότε εσφαλμενα θεωρούν κάποιες ότι αν "κάτσουν"ότι θα τις πηδήξουν, τι κακό και αυτό, όλοι οι άνδρες μόλις δουν, τον βάζουν. Ωραίο σκεπτικό, συγχαρητήρια.
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Μόνο αν έχουνε λεφτά τον βάζουν. Αλλιώς τον παίζουν.
     
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    μια χαρα τον βάζουν και χωρίς λεφτά ( αν και το * λεφτα * θέλει μια κάποια επεξήγηση, τι θεωρεί ο καθένας μας * λεφτά* , το μετα ειναι το θεμα....
     
  10. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    απο την μια Λένε , οτι οι άντρες είναι οπτικοί τύποι , να τους αρέσει εξωτερικά το γκομενακι , και μετατο αλαζουν και λενε για το κατω κεφαλι, τωρα αν των αλλων ανδρων το πουλακι εχει ματια δεν ξερω, το δικο μ παντος ειναι γκαβο  
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Kι εμείς οι σαδομαζοχίστριες εφοπλίστριες που δεν εργαζόμαστε τι θα απογίνουμε? 
    Θα μείνουμε για πάντα δέσμιες του κοινωνικού μας στάτους?
    Ωιμέ! Βαβαί! Παπαί! Οτοτοτοί!! 
     
  12. Ravenia

    Ravenia "Post verba verbera"

    Εισαι θεα,μονο αυτο εχω να πω....