Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @thief Θα σε παραπεμψω πάλι στον @cadpmpc στο νήμα "Γίναμε όλοι Mistress/Master και slave"
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Διαβάζοντας για σεξισμό στο φόρουμ.. 

     
     
    Last edited: 30 Ιουλίου 2017
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @MindFeeder δεν εχω καμια ορεξη για οποιαδηποτε κοντρα .. εγω την γνωμη της ειπα να μας πει .... τωρα αν δεν εχει γνωμη η αποψη δεκτο αλλα ας προσεχει οταν σχολιαζει
     
  4. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Συμφωνώ απόλυτα ότι όλοι πρέπει να είμαστε προσεκτικοί όταν σχολιάζουμε
    (ειδικά εάν τα σχόλιά μας αφήνουν υπονοούμενα για πρόσωπα που δεν γνωρίζουμε).
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @MindFeeder δεν το συνεχιζω συμφωνω σε αυτο που λες και το σεβομαι οπως σεβομαι και εσενα
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κοίτα να δεις που δεν έχει βρεθεί ούτε ένας για να παραπονεθεί για σεξισμό στο νήμα bdsm και μισογυνισμός λες και η μισανδρία στον ίδιο χώρο δεν είναι πρόβλημα.

    Ρε τι γίνεται...
     
  7. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Γιατι δεν ανοιγεις ενα καινουργιο νημα;;;; τοσα ανοιξανε!!!!!  
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Γιατί το θέμα της μισανδρίας δε με αφορά.
     
  9. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Kαι όμως, δεν είναι αυτό που νομίζεις ! Πρόκειται για μαύρη ομπρέλα θαλάσσης, με κλειστούς τους βραχίονες.  
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Στον καλό μου φίλο, εποφθαλμιώντα οτιδήποτε περί επιστημονικής φαντασίας έχω σε βιβλίο, καταστροφέα ενός πουφ και διακεκριμένο μαϊμούδαρχο εν τη μοναδικότητί του, απαντώ:
    Δεν έχω καμιά υποχρέωση ούτε αναλαμβάνω τίποτε έναντι οποιουδήποτε για τα αποτελέσματα πιθανών παρενεργειών μετά την ανάγνωση αναρτήσεών μου εις το παρόν βήμα...
    Με αγάπη προς όλους κι ας νομίζουν πως σηκώνω φρύδι, τονίζοντας αγγλιστί πως if I am the doctrine, u r the doc of yourselves...
     
  11. skia

    skia Contributor

    /χαμογελώ αγγελικά, γλυκά.....
    Ακολούθησα την συμβουλή σου και πρόσθεσα ένα Υ.Γ ...
    Θα έλεγα όμως ότι πολλοί από εδώ μέσα γενικώς έχουν μια φαγούρα στο κώλο τους για καυγάδες. Αυτό συμβαίνει σε κάποιον είτε επειδή υποφέρει από υπερκόπωση, είτε επειδή δεν έχει τι να κάνει με την άδεια του ζωή....
    Θα πρότεινα, λοιπόν σε όλους αυτούς που τρώγονται με το ο,τιδήποτε, επειγόντως κατέβασμα ρολών, διακοπές, πολύ σεξ και επαναφορά το σεπτέμβριο.Το θέμα έχει αρχίσει και παίρνει επικίνδυνες στροφές.
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η μορφή δεν είναι προς εσένα @anthea[C_M].

    Τα φιλιά μου στον Καπετάνιο.