Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ευχαριστώ Emma για το undelete.

    Δεν τίθεται θέμα φαγώματος, τα κορίτσια είναι πολύ συμπαθή σε μένα, και τα δύο, και βρήκα τα σχόλιά τους πραγματικά αστεία (έδωσα ήδη rep και στις δύο από χθες, πριν γίνουν delete, και σαφώς δεν έκανα report γι αυτά). By the way, λείπει εκείνο της madlene, με το ρεπό, το οποίο ήταν εξίσου πετυχημένο. 

    Το γεγονός ότι ονόμασα μνημείο βλακείας την άρνησή τους να κατανοήσουν την έννοια της προσήλωσης στο slavery, δεν ανάγεται σε κάποια προσωπική εμπάθεια από μένα για τις δύο κοπέλες. Θα ήθελα - μιας και το εκστόμισα - να εκληφθεί ως ένα σχόλιο επί της ουσίας του θέματος, σίγουρα δεν αναφέρομαι στην αντιληπτική ικανότητα των συνομιλητριών μου. Θεωρώ ειλικρινά ότι η τσαχπίνικη διάθεση αντιπαράθεσης επιχειρεί να κρύψει την έλλειψη προσωπικής εμπειρίας ή έστω κάποιας στοιχειώδους γνώσης ή κατανόησης επί του θέματος.

    Επίσης, πιστεύω ότι το να γελάει κάποιος με την κατάθεση μιας προσωπικής εμπειρίας σε αυτόν εδώ τον χώρο, δεν είναι απαραίτητα δείγμα εμπάθειας. Προσωπικά, είμαι αισιόδοξη και πιστεύω στην καλή προαίρεση των ανθρώπων, ιδίως των συγκεκριμένων ανθρώπων, εκ των οποίων την elfcat την γνωρίζω και προσωπικά. Δεν μου φάνηκε για τόσο μεγάλο σκατό. 

    Επί του θέματος: εννοείται ότι δεν έχω εγκαταλείψει τα εγκόσμια για να γίνω σκλάβα. Η έννοια της καταβύθισης δεν συνεπάγεται ότι δεν κάνουμε τίποτε άλλο, αλλά ότι όλα όσα κάνουμε, περιστρέφονται πάντα γύρω από έναν μοναδικό άξονα. Επομένως, το σχόλιο "τί σκατά καταβύθιση είναι αυτή, όταν είσαι εδώ και γράφεις", είναι ένα σχόλιο που δείχνει ότι δεν έγινε κατανοητό το φαινόμενο που περιέγραψα.

    Δείχνοντας εκ των προτέρων την δική μου καλή διάθεση και την κατανόησή μου για τους λόγους αυτών των αστεϊσμών, αποσύρω την φράση "μνημείο βλακείας". Θα φροντίσω να εξηγήσω καλύτερα αυτό που δεν καταλάβατε (μόλις βρω λίγο χρόνο - εκπλιπαρώ την υπομονή σας).
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fetish Photos

     
     
     
  3. MySelf

    MySelf Regular Member

    Απάντηση: Fetish Photos

    Γιατί είμαι 100% σίγουρη πως δεν είναι αυτό που φαίνεται ότι είναι ;  
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fetish Photos

    Γιατί είσαι έξυπνο παιδάκι 
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Fetish Photos

    Ωραία... τώρα που μάθαμε ότι δεν είναι αυτό που... φαίνεται, δε μας λες, τέλος πάντων, τι είναι αυτό το μπανανοειδές - πεοειδές πράγμα;  
     
  6. MySelf

    MySelf Regular Member

    Απάντηση: Fetish Photos

    Ε, καλά τώρα  
         
     
    Last edited: 17 Μαρτίου 2010
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fetish Photos

    Καθαρματάκια με κόψατε από την πόκα  
    Τι περίεργος κόσμος που υπάρχει θεεεεεεεεεεεέ μου:ack:
     
  8. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Fetish Photos

    Άσε την πόκα και λέγε... Δε φτάνει που είσαι ΑΕΚτσης, δε φτάνει που θες να παντρευτείς, είσαι ΚΑΙ χαρτόμουτρο;  
     
  9. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fetish Photos

    Παίζω και μπουζούκι , μπες στο προφίλ μου να δεις , παίζω και μονά ζυγά ,έχω και φιστίκι αράπικο:condom:
    Τι να πεις βρε Σάκη , δεν είναι κόσμος αυτός που μεγαλώνουμε  
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Fetish Photos

    Α για να μην παρεξηγηθούμε
    Όταν λέω φιστίκι αράπικο εννοώ μαύρο, όχι μεγάλο , ε να εξηγούμαστε  
     
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Fetish Photos

    Τώρα, μ' αυτό που είπες, είναι που δε θα βρεις γυναίκα στον αιώνα τον άπαντα  
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Fetish Photos

    Εδώ θα βρω , και ξέρεις γιατί ?
    Είμαι πρωταθλητής Ελλάδος στο καράτε , και με μεγάλες διακρίσεις στο εξωτερικό
    Εδώ οι γυναίκες ξύλο θέλουν όχι γα………ση  
    Χρόνος χρειάζεται μέχρι να βρεθεί η μερακλού