Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Συμφωνώ με τις προτάσεις σου.

    Παρακαλώ να καταχωρηθεί στα πρακτικά.
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ο Κύριός μου, επιτρέπει να πάω μόνο σε αυτήν την συνάντηση. Δε θέλει να χάσω επαφή με τους άλλους απόστρατους Τζενται, το θεωρεί μεγάλο βοήθημα στην εκπαίδευση και διάπλαση του χαρακτήρα μου ως υ.
    Στα Αναφιώτικα με είχε πάει στις πρώτες μας συναντήσεις με 15 πόντο (όχι πέδιλο) για να τερψει το σαδισμό του. Εγώ σκονταφτα στις πέτρες και ο Κύριος γελούσε.
    Ωραίες στιγμές ..  
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    ΟΚ, αφού συμφωνήσαμε σε όλα. Μένει ν' αναρτήσουμε την πρόσκληση.
    Εσύ ή εγώ? Αλλά σε θέλω συν-αδιοργανωτή χαχα

    Επειδή αποκάλυψες το "μυστήριο" ( και πάνω απ’ όλα για το Κύριος ). Εκείνος ο καφές που περίμενες...
    Δεν θα σου έρθει ποτέ χαχα...    
     
  4. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Να μια καλή ευκαιρία να τις ξαναζήσει λοιπόν.
    Μα εγώ όλα πρέπει να τα σκέφτομαι τέλος πάντων ??

    Πάντως αυτό που για την Λίβρα δεν μπορούσε να πάει πουθενά χωρίς εσένα αλλά με μένα μια χαρά οργανώνει συναντήσεις χωρίς την παρουσία σου είναι κάπως ρατσιστικό και σεξιστικό (να μη πω και ομοφοβικό), να το ξέρεις.


    Εδώ θα βρεις τις λεπτομέρειες -> https://www.facebook.com/events/109377213072029/
     
  5. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μένει να φτιάξουμε την πρόσκληση είναι το σωστό.
    Λέω να βασιστούμε στην εξής θεματική :

     

    με επιρροές και από αυτή :

     


    Caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad!
     
  6. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Μάλιστα Κύριε..όμως ο καφές λέτε πως είναι ιερός..δικά σας λόγια χρησιμοποιώ_εγω δεν ξερω_συγνωμη  
     
  7. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Χαχαχαχαχαχαχααχ...θα παρακαλέσω τον Κύριο να με πάρει μαζί του ακόμη και αν με μεταμφιεσει σε Ευλογητο !!    
     
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Σε περίπτωση που δεν μας κάτσει ο τίτλος εν Χριστό αδελφέ @Tenebra_Silente πως θα σου φαινόταν να την μετονομάσουμε σε "Εκτός θέματος και άνευ τίτλου συνάντηση" ?
     
  9. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Δεν μπορώ να κρίνω τις επιλογές του Κυρίου..με συγχωρείτε..   
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Είσαι κακούλης. Η αρχική ιδέα ήταν να βρεθούμε εγώ, ή υποταχτικιάρα μου ( χαχα ) και η λίβρα.
    Για τον απλούστατο λόγο που είχα γράψει.
    Απίστευτο κι όμως αληθινό, αν και με την Μπριζίτ ζούμε στο ίδιο σπίτι.
    Υπάρχουν μεγάλα διαστήματα που λόγω δουλειάς βλεπόμαστε με το σταγονόμετρο.
    Τώρα θα μου πεις, τι βανίλια και αηδιαστικό, να θέλεις τον ελεύθερο σου χρόνο να είσαι με την σύντροφο σου.
    Τελείως ξενέρωτο, να με κάψει το ιερατείο του βουδουσουμού.
    Η λίβρα είχε πει καφέ και δεν είχα, ούτε έχω κανένα λόγο, για να την αμφισβητήσω.

    Το λοιπόν, έγινε ένα, ψιλομπάχαλο. Πάντα σκεφτόμουν να "καλέσω" μία και μοναδική συνάντηση. Έτσι για το κάλτσουρ.
    Η αλήθεια είναι ότι την σκεφτόμουν Παρασκευή ή στη Βουλιαγμένη ή στη Βάρκιζα.
    Και όποιος ήθελε, ερχόταν ( θα ήταν μαζί μου και η Μπρί. Άρα και κανείς άλλος να μην έσκασε μύτη, πάλι τέλεια θα τα περνούσα ).

    Ταξίαρχε, μην ψάχνεις λάκους σε φάβες που λάκους δεν θα είχαν...  
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Εννοείται και εξυπακούεται. Οφείλεις ωστόσο να είσαι γνώστης του ποιον του κυρίου σου.
     
    Last edited: 4 Σεπτεμβρίου 2017
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Παραδέξου το ότι είσαι σεξιστής και ρατσιστής με τους απόστρατους αξιωματικούς εν Χριστό αδελφέ και θα σε συγχωρήσω..


    Υ.γ.
    Σηκώνεις καλαμπούρι έτσι ?