Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Ναι ναι ... Είσαι δυνατός χαρακτήρας Έχεις πυγμή !!!
     
  2. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Μάλιστα κύριε
    Νιάου   
     
  3. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Ωραίο αυτό
    Είναι μια καλή αρχή
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    ωραια 23 παμε να γλεντησουμε?? 
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    αμ... τι να σου κάνω μαναμ... που μας χωρίζουν κάτι χιλιόμετρα.. ιδέ θα μέτραγες καλά αυτή την <καλή αρχή>  
     
  6. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Θεά είσαι !!!!!!!
     
  7. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    22 βράδυ Και βέβαια είσαι καλεσμένος.
    Δυόμισι χρόνια το παλεύω .
    Μου αξίζει ένα καλό γλέντι
     
  8. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

     
  9. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    ωραία.. και έλεγα τι θα κάνω στις 22     
     
  10. poepoe1800

    poepoe1800 Regular Member

    Εάν δεν είσαι απασχολημένη στην Αθήνα ...
    Ορίστε κυρια μου. Η όμορφη Θεσσαλονίκη σας περιμένει
     
  11. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    Δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά εγώ βλέπω άδειες εξέδρες, Γκαζούλη. Κοίτα μη βρεθείς προ εκπλήξεων αύριο το βράδυ.
     
  12. Gloriana Majestica

    Gloriana Majestica Notorious

    -Μα για ποιους μας περάσατε τώρα, @bus ; Εμείς είμαστε ορισμένου επιπέδου. Μέχρι και τα χέρια θα δώσουμε πριν τη μάχη, ασχέτως εάν αυτή θ’ αποδειχτεί φονική, εν συνεχεία. Παρεμπιπτόντως, οι πληροφορίες που φθάνουν στ’ αυτιά μου, κάνουν λόγο για σχεδιασμό εκτρόπων κατά τη διάρκεια του αγώνα, από την πλευρά των οπαδών του @gazza. Δεν ξέρω εάν το γεγονός αυτό τελεί εν γνώσει ή εν αγνοία του –προτιμώ να πιστεύω το δεύτερο- αλλά εγώ το καταγγέλω ανοιχτά.

    Προβοκατόρικες τακτικές, δεν πρόκειται ν΄ανεχθώ. Για το λόγο αυτό, ζητώ επίσημα τον ορισμό κριτή –εάν όχι κριτών- που θα εγγυηθεί/ούν την τήρηση των κανονισμών και, ιδίως, την προσωπική μου ασφάλεια. Κάποιου προσώπου/α αδιαμφισβητήτου κύρους και γενικής αποδοχής, που θα οριστεί κοινή συναινέσει. Για τον σκοπό αυτό, προτείνω τον @AuroraBorealis

    Όσον αφορά στους κανονισμούς, οι διαγωνιζόμενοι θα έχουν δικαίωμα ν’ ανεβάσουν έως και τρεις φωτογραφίες, εντός χρονικού διατήματος εξήντα (60) λεπτών από την έναρξη του αγώνα (με ώρα έναρξης 21.00). Για την ανακήρυξη του νικητή (ή μάλλον της Νικήτριας), θα προσμετρηθούν οι θετικές ψήφοι που έλαβαν οι φωτογραφίες του κάθε διαγωνιζόμενου στο σύνολό τους, από την έναρξη μέχρι και ώρα 24.00. Παρακαλώ, οι φωτογραφίες να είναι ευκρινείς και διαφορετικές μεταξύ τους, όσον αφορά στο concept. Μη δω το ίδιο σουβλάκι σε άλλο πιάτο και να προσπαθήσει κάποιος να με πείσει ότι πρόκειται για διαφορετική σύλληψη, έλεος δηλαδή....