Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tithon

    tithon Contributor

    ελεύθερα

    γιατί; τι γράφει η ταυτότητά της;  
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Προσωπικά δεν παρακολουθώ τα ζώδια και ψυχοτέτοια αλλά δεν παρακολουθώ εξίσου πολιτικές- θρησκευτικές συζητήσεις, γιατι υπάρχουν και τέτοιες λέσχες.

    Κοιτάξτε, δεν έχω ελεύθερο χρόνο για μπύρες και κους κους, μετά βίας βγαίνει το πρόγραμμα καθημερινά, χαίρομαι που κάποιοι μπορούν και το κάνουν.

    Το φόρουμ το βρίσκω εξαιρετικό, με τα άτομα που μπαινοβγαινουν υπάρχει ένα προβληματάκι όταν δεν θέλουν να συνυπάρχουν αρμονικά.

    Ευελπιστώ στην καλή διάθεση και στο επίπεδο που αναφέρθηκε αν και το βλέπω δύσκολο.
     
  3. Iagos

    Iagos Contributor

    Ευχαριστώ για που μπηκατε στον κόπο να απαντήσετε

    Οι φίλοι μου πάντως γελάνε με το θέαμα εδώ
     
  4. Iagos

    Iagos Contributor

    Φυσικά και υπάρχουν

    Και οι πέτρες το ξέρουν πως το φόρουμ είναι τίγκα στους ακροδεξιους τους ρατσιστές και τους ομοφοβικούς

    Διαβάζει κόσμος ξέρετε

    Οι οποίοι χαιρουν ασυλιας

    Ο κόσμος το έχει τούμπανο.....
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ασυλίας από τη διαχείριση;
     
  6. Iagos

    Iagos Contributor

    A....δεν ξέρω να σας πω.... ρωτήστε και αλλού...
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Αααααα..... Τώρα μου τα χαλάτε..... Είχα μια ελπίδα πως θα μάθαινα τι λένε οι φίλοι σας στις βραδιές μπυροκατανυξης.

    Παρόλα αυτά εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τα άτομα που αποτελούσαν τις πρώην διαχειριστικες ομάδες, εδώ γύρω κυκλοφορούν έαν θέλετε μπορείτε να τα πείτε μεταξύ σας, δεν μπορώ να κάνω κάτι επί του θέματος.

    Σε περίπτωση όμως που έχετε κάποιο πρόβλημα μαζί μου σε ότι αφορά το moderation, τα pm μου είναι ανοιχτά, θα χαρώ, είμαι πολύ συζητήσιμος άνθρωπος.

    Όχι τίποτα άλλο, απλά εάν συνεχιστεί δημόσια η συζήτηση θα αναγκαστώ να μου δώσω warning.

    Ευχαριστώ πολύ για την συζήτηση.
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Βρε Ντινακι, αχόρταγη είσαι. Δεν πρόλαβε να μπει το παιδί...
    Τς τς τς
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Καλέ,βάλε ένα χεράκι να το στριμωξω κι από μένα ότι θες!
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Να του βάλω τρικλοποδιά να πέσει;
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Θα κάνω ignore thread το photo,body, face, legs, για πότε τα πόδια γίνονται ψηλόλιγνα, αργότερα πιο τροφαντά, δλδ έλεος.
     
  12. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σε θέλω πιο ευρηματική!
    Ακούς εκεί τρικλοποδιά...