Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @aa4fslv, αν το ξέρετε, δεν έχει αλλά. Κι απ' ότι γνωρίζω, δεν υπάρχει ζήτηση απ' την συγκεκριμένη γυναίκα.
    Τεσπα, θα σου πρότεινα κάτι κι αν θέλεις, του ρίχνεις μια σκέψη. "Ρίχνοντας" τα στα νήματα, δεν νομίζω ότι θα βγάλεις "ψαριά".
    Πόσο μάλλον σε γυναίκες που θα ήταν ήδη συνοδευμένες. Δεν μου αρέσει να "επεμβαίνω" ( στοματάκι η @Brigitte το έχει και όταν πρέπει, το χρησιμοποιεί μια χαρά ), αλλά θα ήταν η πολλοστή φορά. Στην πρώτη δεν έδωσα σημασία, ούτε στην δεύτερη, στην "τρίτη" όμως είπα να σου αφήσω δυο "λογάκια".
    Έχεις γούστο πάντως. Καλή σου συνέχεια   
     
  2. aa4fslv

    aa4fslv New Member

    Ευχαριστώ πολύ για τις οδηγίες σου.
     
  3. lol  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @⭐STARBOY⭐ αν "απειλούσα" έναν ηλεκτρονικό λογαριασμό, θα ήμουν για τα σίδερα ( που είμαι, αλλά γι' άλλους λόγους χαχα ).
    Πιστεύω, ότι ήμουν αρκετά ευγενής και ήρεμος. Τώρα, αν δεν γουστάρω, να γράφουν κατ' επανάληψη μαλθακίες στην - και για την - σύντροφο μου, αυτό είναι δικό μου χούϊ.
    Θαυμάζω/εκτιμώ είναι ένα, αφήνω υπόνοιες ή ρίχνω άδεια για να πιάσω γεμάτα, είναι άλλο.
    Βλέπεις, υπάρχουν και κείνοι/ες που ούτε δανείζουν/ονται, ούτε μοιράζουν/ονται. Γούστο και καπέλο σε όσους/ες κάνουν τα προαναφερόμενα.
    Και για να σταματήσω με τα off topic ( γιατί, αυτό είναι νήμα με φώτος και αρκετοί/ες συχνά πυκνά το "ξεχνάμε" ).
    Όποιος/α θα ήθελε να τα "ρίξει" σε κάποιον/α, ας βεβαιωνόταν πρώτον, ότι δεν θα ήταν ήδη "πιασμένος/η" και δεύτερον, ότι ακόμη και "πιασμένος/η" να ήταν, θα ήταν διαθέσιμος/η.

    ( Κι αν και θα είχα αρκετά άλλα να γράψω, κλείνει παρένθεση. Υπάρχει και το ignore στο κάτω κάτω της γραφής. ).

    Καλή συνέχεια και σε σένα κι εύχομαι όλος αυτός ο άκυρος "διάλογος" με σας τους δυο ή να μεταφερθεί αλλού ή να σβηστεί. Καθώς και τα "άδεια" μην και πιαστούν "γεμάτα" ( λέγε με σποντοκοπλιμέντα ) στην @Brigitte για την τελευταία της φώτο.  
     
  5. rosenrot

    rosenrot Regular Member

    Μην ανησυχείς @femdomstories (κ οποιοσδηποτε άλλος νέος), πάντα οι ίδιοι κ οι ίδιοι θα κάνουν τα ίδια κ τα ίδια σχόλια.
    Συνηθίζεται εδώ να αντιμετωπίζονται έτσι οι διαφορετικές από τις δικές τους απόψεις.

    Boring af.  
     
  6. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Να ποιος χαλάει το bdsm.
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Όποιος/α θέλει, ας βρει μόνος/η του/της ή ας αναζητήσει εκεί που "προσφέρουν". Όμως μην περιμένει σώνει και ντε, την "μεγαλοψυχία" των άλλων.
    Αν αυτό χαλάει το bdsm, "λυπάμαι" αλλά δεν μου καίγεται δεκάρα τσακιστή. Δεν είμαι εγώ το bdsm, ούτε η σύντροφος μου.
    Και ότι βρισκόμαστε κι εμείς εδώ μέσα ανάμεσα σε άπειρους/ες άλλους/ες, δεν σημαίνει, ότι θα ήμασταν διαθέσιμοι, ούτε εγώ, ούτε εκείνη.
    Το ξαναγράφω, περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα. Ένα μόνο πράγμα κολοκυθόπιτα δεν την χωράει κι εκείνο είναι οι τρόποι σε κάποια πράγματα.

    Υ.Γ.

    Δεν αναφέρομαι στον @aa4fslv αλλά σε αρκετούς/ες που έχουν το "κουσουράκι" του να πιστεύουν, πως ότι "κινείται" εδώ μέσα, είναι by default προς "βρώση" τους.
    Και να γράφουν στον/στην όποιο/α "υποψήφιο/α", ότι μαλθακία τους κατέβει στην κούτρα ( αλλά είπαμε, υπάρχει και το ignore ).
    Αυτά ισχύουν ανεξαρτήτως φύλου. Εγώ θα τους πρότεινα, να κουνήσουν λίγο το κεφαλάκι τους. Ως προς το δια ταύτα...φάτε μάτια ψάρια...
    Κάτι που για μένα ισχύει για τις φώτος - και όχι μόνο - όλων...( ανδρών, γυναικών ή οποιουδήποτε άλλου φύλου ).
    Για τους άλλους/ες - και για όσο δεν προσπαθούν να εισέλθουν ακάλεστοι/ες στα χωράφια μου - ποσώς μ' ενδιαφέρει.  

    ( Κλείνει δεύτερη παρένθεση και τελευταία ).
     
    Last edited: 16 Οκτωβρίου 2017
  8. α, δεν είναι και κάποιοι κοινόχρηστοι;
    διότι κάτι τέτοιο αντιλαμβάνομαι τελευταίως
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Εγώ σ' ευχαριστώ για το κείμενό σου. Όμορφο και πολυδιάστατο, εγείρει σκέψεις πολλές. Σου εύχομαι καλή συνέχεια στο δρόμο σου  
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μην τα παίρνεις όλα στα σοβαρά καλέ μου @Tenebra_Silente (και εν Χριστό αδελφό εννοείται).
    Κάποια πράγματα γράφονται για τον χαβαλέ.
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και αρκετά γράφονται μεταξύ σοβαρού και αστείου εν Κρίσνα ξάδελφε @AuroraBorealis . Και δεν είναι σπόντα, απλά εξακρίβωση.
    Τώρα, ποιος/α και γιατί χαλάει το bdsm, αυτό κι αν δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου. Κακώς έκανα πάντως κι έγραψα εδώ σήμερα.
    Αφού η μαλθακία και εδώ πέρα είναι ανίκητη. Αν είναι κάποιος/α να την γράψει, που να του/της δένεις τα δάχτυλα με σιδερένιες κλωστές, θα την γράψει.

    Πάντως πολύ τίγκα εδώ μέσα βρε Ταξίαρχε, πάρα πολύ ( και ειλικρινά δεν αναφέρομαι σ' ένα συγκεκριμένο παραλήπτη ).
    Κάθε ευκαιρία είναι καλή για να το βγάλουμε. Κι αν ευκαιρία δεν ήταν καν, όλο και κάτι θα σκαρφιζόμασταν, ευκαιρία για να την "βαφτίσουμε" στην καρκάλα μας.

    Κρίμα ( το έγραψα, γιατί έτσι συνηθίζεται ).  
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Αν η γνώμη μου είναι κάτι που σε ενδιαφέρει, κακώς έκανες όχι γιατί η μαλθακία είναι ανίκητη (συμπέρασμα σοφά ταξινομημένο ως τεκμήριο πιστεύω) αλλά γιατί για λάθος λόγο διεγέρθηκες ενδεχομένως. Αφενός γιατί ουδείς νομίζω ότι δύναται να διαταράξει τις ισορροπίες σε ότι είναι αυτό που έχεις με την brigitte, αφετέρου γιατί κάποια πράγματα λέγονται ακριβώς για καλαμπούρι ή έστω και "καλαμπούρι".

    Οπότε οποιαδήποτε προσπάθεια για προστασία των μη απειλούμενων είναι τσάμπα ξόδεμα (σε καιρούς κρίσης μάλιστα) και από την άλλη ένα καλό καλαμπούρι είναι πάντα άξιο παρόμοιας διαχειρίσεως και ένα κακό καλαμπούρι ανάξιο οποιασδήποτε προσοχής.