Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. centcool

    centcool Guest

    Προχώ είναι όποιος είναι πρωκτό ? χαχα..
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καταρχάς λατρεία μου, να μάθεις να απαντάς για να μου έρχεται ειδοποίηση

    Δεύτερον, φυσικά...
     
  3. centcool

    centcool Guest

    @Lady Nawashi κι έτσι έρχεται ειδοποίηση.

    Αλλά έστω ότι γίνομαι προχώ όπως το λες, εγώ τι κερδίζω ? (εκτός απο το να γίνω προχώ)
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μα φυσικά, pleasure. Mine and yours. Μα τώρα σοβαρά τι συζητάμε; αφού είναι done deal, σε έχω πείσει, το βλέπω στο βλέμμα σου (και ας μην το έχω δει ποτέ  )
     
  5. centcool

    centcool Guest

    @Lady Nawashi
    Και ποιός σου είπε ότι είμαι εδώ για pleasure ?

    Pleasure έχουμε όταν το αξίζουμε. Και απο που κι ως που το αξίζουμε ?
    Επειδή είμαστε σε ένα φόρουμ? I'm afraid not.

    Και έπειτα είναι και το άλλο, αυτό που περιγράφεις δεν είναι pleasure για μένα.
    Μπορεί να είναι για σένα (αν και αμφιβάλλω γιατί οι απολήξεις στο δάχτυλο είναι για απτική χρήση, όχι για σεξουαλική).
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Για ενημέρωση;
     
  7. centcool

    centcool Guest

    Για εκπομπή και λήψη γοητρονίων !
    Σαν αυτά που εκπέμπεις εσύ @Μαντλίν κοριτσάρα μου !
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    hahaha  
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το περίμενα ότι αυτή η Δευτέρα παραήταν ονειρική για να έχει τόση μεγάλη διάρκεια, αυτό που δεν περίμενα ήταν εσύ να μου καρφώσεις το μαχαίρι στην καρδιά.

    Αλήθεια τώρα ?
    Ειλικρινά πως μπορείς να λες κάτι τέτοιο ελαφρά την καρδία, και δεν αστειεύομαι. Εγώ ?? εγώ δεν σε παρακολουθούσα εδώ και δεν σε παρακολουθώ εκεί?
    Αναρωτιέμαι πως μπορείτε να ξεστομίζετε κάτι τέτοια και να κοιμάστε μετά ήσυχοι τα βράδια μερικοί μερικοί.

    Αλλά το αφήνω πίσω αυτό σε μία προσπάθεια να περισώσω ότι απέμεινε από την καλή αρχή της εβδομάδας μου και επειδή εξακολουθώ να ανήκω στην πλειοψηφία που σε αγαπάει εδώ (και εκεί και παραπέρα) και συνεχίζω


    Όχι μόνο δεν σου την είπε, κανένας δεν διαφώνησε με τις προσωπικές σου απόψεις αντιπαραθέτοντας κάτι.
    Δεν σου φαίνεται κάπως παράξενο αυτό ?

    Πράγμα το οποίο ούτε και εδώ θα δεις μεταξύ συγκεκριμένων ομάδων ομοιδεατών και στενά συνδεμένων μελών.

    Επέτρεψε μου μία διόρθωση με την σειρά μου, όχι την διαφορετική άποψη. Όταν χλευάζεις ότι χλευάζει η "κυρίαρχη" αντίληψη, όταν τρολάρεις ότι τρολάρει όταν αποδοκιμάζεις ότι αποδοκιμάζει και όταν προωθείς ότι προωθεί τότε ναι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Προσπάθησε να κάνεις το αντίθετο και έλα μετά να μου πεις αν δεν θα βρεθείς στην γωνία.

    Λυπάμαι που είμαι εγώ αυτός που θα στο πει αλλά welcome to the hotel greekbdsmcommunity, you can check out but you can never leave.
     
  10. centcool

    centcool Guest

    γελάς εε....
     
  11. Χαχαχαχα σκέψου ότι το εδώ υπήρξε καψούρα μεγάλη ! Καψούρα τύπου "έρωτας με την πρώτη ματιά" ! Τύπου "τον αγαπώ με αγαπά αλλά δε με εγκρίνει η μάνα του "!!
    Ε όσες νέες αρχές κι άν κάνεις, τέτοιες καψουρες τις σκέφτεσαι αραια και που ! Θέλεις να ξέρεις αν είναι καλά . . Όταν βλέπεις πως Δεν είναι στεναχωριέσαι . . θέλεις να έχετε μια επαφή φιλική αλλά όχι πολλά πολλά Γιατί πληγώθηκες. . Ε έτσι κι εδώ ! Μπαίνω βλέπω στεναχωριέμαι βγαίνω ! Πηγαίνω στον νεο "γκόμενο " που και η μαμά του με αποδέχεται και είναι και ανοιχτόμυαλος και με χιούμορ σαν το δικό μου και με την ίδια ανωμαλία ! ! ! Χαχαχαχα

    Τα υπόλοιπα θα τα πούμε πριβέ  
     
  12. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες