Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    ευχαριστω αγαπη μου!!!!!! -3 κιλα στη ζυγαρια χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
     
  2. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Δίαιτα εξπρές!
    Να κουρευεσαι συχνά για να μην τα ξαναπάρεις    
     
  3. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

               
    με βλεπω να τα κραταω παλι μια τριετεια κοντα
    (το χειμωνα ψηνομαι να τα κανω μωβ)
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Σύμβαση της Κωνσταντινούπολης, πάλη των φύλων και πφφφ-αηδίες...
    Προσωπικά δεδομένα και προστασία κι ανάλογαι παπαριαί, τς τς τς...
    Το ζ'μι είν' εδώ..!

    Χτες, νομοθετήθηκε η υποχρεωτική αναγραφή του ΑΦΜ των "πελατώνανε" στις αποδείξεις χρήσης των ξενοδοχείων "ημιδιαμονής".
    (κοινώς: "γαμιστρώνες", ήτοι Πρίαμοι, 3Χ κλπ, μετά θεματικών παραλλαγών διακόσμησης ή άνευ)...

    Πα να πει κατάφωρη παραβίαση των προσωπικώνανε δεδομένωνε του σεξουαλικά ενεργού πληθυσμού

    Δια τους συχνάζοντες σε τέτοιους χώρους συνιστώνται ως αντίμετρα τα κάτωθι, ανάλογα με τα κότσια και την φαντασία τους
    1. Αναγραφή ΑΦΜ μόνον των Αγαμήτου και Απάρτου κομματικών στελεχών (ασχετως φύλου) του κυβερνητικού σχηματισμού σε πρώτη φάση και στη συνέχεια όλων των καθοιονδήποτε τρόπο στενά σχετιζομένων με το συνταγματικό τόξο αγαμήτων, μυαλοφυγόδικων κλπ.
    Όπως και να το κάνουμε για όσα στελέχια του ευρύτερου πολιτικού προσωπικού (γνωστά και ως κομματόσκυλα) σεξουαλίζονται ακόμα (χλωμό το κόβω), μια ελπίδα υπάρχει ακόμα.

    2. Να πηδιούσαστε αλλού, μπερδεύει και τους ντετέκτιβ Ι.Χ... (αυτοκούνητα, σκηνές, σπίτια κολλητώνανε κλπ)

    3. Το AirBNB είναι φρέσκο φρούτο, από το '90 υπάρχουν εναλλακτικαί στέγαι ακολασίας, την κονσεπτική λειτουργία των οποίων αντέγραψε θρασύτατα...
    Νέα κατάμαυρα πεδία δόξης για το ρίαλ εστέιτ ανοίγονται...

    Φήμαι πως η διακεκριμένη τηλεοπτική ψυχολόγα κατήγγειλε πως το νομοθετημα θα πυροδοτήσει τα φετίχ "μάθαν-πως-γαμιόμαστε" και "Γαμάς?-Απόδειξη!" ελέγχονται ως ανακριβείς...
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

          γιατι οχι στα γκουντις?
    αμα μου τραγουδησει την ωραια πεταλουδα.....      θα βαλω παραγγελια το δεν μπορω ν αντισταθω      
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    χαχαχαχαχαχαχαααααααα
     
  8. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    δεν μ εχεις ικανη?????????      κι επισης δεν μου πες για τα γκουντις
     
  9. -Volt-

    -Volt- Contributor

    σ' έχω; δεν ξέρω πρέπει να το μελετήσω λίγο  

    με την κλασική ρετρό τους εμφάνιση και τις μαμάδες που πάνε τα παιδάκια σ' έκανα εικόνα να μπαίνεις και να ζητάς κάποιον να σου αλείψει αλοιφή στο τατού, όσο και να πεις    
     
  10. open_mind

    open_mind Regular Member

  11. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    να μ εχεις και αααανεεεετααααα