Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eκτός θέματος και άνευ τίτλου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Emma, στις 24 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Εχω κανει ηλεκτρικη εγκατασταση, υδραυλικη εγκατασταση, ξυσιματα λουστραρισμα, πλακακια, στοκάρισμα, βαψιμο, α! Και συνδεση ηλεκτρικων συσκευων, κα....τριπανια ,πριονια, εχω φτιάξει βιβλιοθηκη με τα χερακια μου, δεν θυμαμαι τωρα αλλα! Τι λες;
     
  2. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Γατακι... εχω ξεμονταρει yamaha ανωμαλου τη ξαναμονταρισα ελεγξα σωληνακια ροδες λαδια
    Και για 4 χρονια απο Δ. Με βαφτισαν μητσο  
     
  3. Έχω να σας πω κορίτσια ότι υπάρχει σωτηρία.
    Αν όλες αυτές τις δουλειές τις κάνατε με φόρεμα και γόβες, μπορεί, λέω μπορεί, και να είστε λίγο θηλυκά. Λίγο όμως έτσι, μην πάρετε πολύ θάρρος και τα συνδυάσετε όλα και μείνουν οι γνήσιες θηλυκές στο ράφι. Αντε πχια ...ολα δικά σας τα θέτε.
     
  4. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Ενα ειδος μαστορα!, έχω λυσει hats εσωλεμβιες μεχρι 50kva και 14 ιππους γιατι είμουν μικρη, πριν τα 15! Πιανει;
     
  5. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Α πρακτικές οι γοβες αμα δεν εχεις ευκαιρο σφυρι και το φορεμα ενα στουπι μουρλια (καμία σωτηρία)
     
  6. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Μουτσος σε φαφος (inside joke) φιλου να το βγαλουμε να το ριξουμε να το δεσουμε καποιος να μου πει τι δουλεια εχω με ασχετα;;;;;
     
  7. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Άκου ιστορία, οταν χώρισα αποφάσισα να αποποιηθω κάποιον ασχολειων, ετσι ολα τα εργαλεία τα εδωσα στον πρωην. Αρχισα να περιμένω απο τους αδελφους μου να μου κανουν αγκαρίες. Παλιόπαιδα απο μικρά μου εσπασαν τα νευρα και τη βρυση του πλυντηρίου. Κλείνω γενικό και την αλλη μερα ντυμένη χαζογκομενα παω στα χρωματα σιδιρικά της νεας μου γειτονιάς. Παει να μου πασάρει ο τύπος κάτι πολυεργαλεία ντε γκωλ κι εγω με τη μπούκλα στο δάχτυλο να λεω, αχ! οχι, θελω αυτο σε πρασινο δεν με βολευει το άλλο και βρυση τοσες ιντσες κι ολα με τα μαστορικά ονοματά τους. Κρεμασε σαγόνι ο τυπος κι εγω εφυγα χτυπώντας τα τακούνια μου!!!!
     
  8. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Αστα να πανε! Γεννηθηκαμε αμαζονες!
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Νταξει κλαιω... σε νιωθω!!! Βοηθαω μια φιλη να βαψουμε το σπίτι της ντυμενες και οι δυο αλισια γκομεζ παμε στο μαγαζι για νεφτι μπογιες πινελα.. νομιζω ακομα θα μας θυμαται
     
  10. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

     
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Αυτό το κάνεις, το σφιχτά κλεισμένο καπάκι από το βάζο το ανοίγεις;
     
  12. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    αναλογως ποιον θελω να ευνουχισω