Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

erwtisi krisews

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος nihilique, στις 13 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    απο γιους πηξαμε,
    το θεμα ειναι τι κανουνε οι κορες...
     
  2. Eri

    Eri

    Να δεις καπου το θιξαμε κ αυτο....Α ναι καπου που λεγαμε για μια 14χρονη κτλ.....
     
  3. Archon

    Archon sometimes sickness has fun


    ...στις ενηλικες αναφερομαι παντα
     
     
  4. Syrah

    Syrah Contributor

    Ευχαριστώ για την αποσαφήνιση, η απάντησή μου παραμένει ίδια. Θα ήθελα να διευκρινίσω όμως το εξής: Ανεξάρτητα από το αν ήθελα ή όχι τα παιδιά μου να έχουν τις δικές μου σεξουαλικές συνήθειες, έναντι του παραδείγματος που ανέφερες θα ήμουν ούτως ή αλλιώς αρνητική. Ομοίως, δεν υποχρεώνω τους γονείς μου (ούτε και άλλους) να γίνονται κοινωνοί του D/s κώδικα που αναπτύσσω εγώ με τους συντρόφους μου.
     
  5. nihilique

    nihilique New Member

    Ίσως να μη χρησιμοποιήσα τις κατάλληλες λέξεις. Στην ουσία δεν είχα σκοπό να ρωτήσω αν ήθελαν αλλα αν θα είχαν πρόβλημα. Αν θα τους πείραζε κάτι τέτοιο
     
  6. Maley

    Maley Contributor

    ..εγω φανταζομαι οτι θα Τις πειραζε..οπως και μενα αν ειχα γυιο θα με πειραζε..θα με ενοχλουσε..τωρα το γιατι: δεν μπορω να φανταστω δικα μου ατομα (πχ η αδερφη μου και ας εχει 2 κορες) οτι μπορει να εχει και σεξουαλικες επιθυμιες..οτι γαμηθηκε-να το πω ετσι ωμα- για να τις κανει--δεν το χωρα ο νους μου..εχω την ανωμαλια αυτη..
     
  7. month

    month Regular Member

    Φαντάζομαι το σκηνικό... Η μαμα Dom μαθαίνει ότι η αραβωνιάρα του γιού της τον έχει σκυλάκι (κυριολεκτικά) και πάει να πάρει το λουρί... εννωώ τον γιό της απο τα νύχια της σκύλας... Προσωπικά θα έπαιρνα ένα σακουλάκι πατατάκια και πορτοκαλάδα για να δώ το ξεμάλιασμα που θα έπεφτε.
     
  8. subone

    subone New Member

    στανταρ θα παθαιναν νευρικο κλονισμο αν μαθαιναν ενα τοσο "αρρωστο" μυστικο για το κανακαρη τους........  
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Γιατι οχι????
    Αν εκεινος το ηθελε, αν ειχε τετοια ψυχολογια, το προβλημα που ειναι????
     
  10. Eri

    Eri


    Εδω βρε χανεις τον ελεγχο οταν ειναι ακομα ανηλικες κ το σκεφτεσαι ακομα?  
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    Κοιτάξτε... εμένα μου αρέσει να περιποιούμε την γυναίκα δεν είναι κάτι κρυφό π.χ ότι μου αρέσει να τους κάνω μασάζ κ.τ.λ το έχω κάνει μπροστά σε γονείς και φίλους αλλα οκ δεν θα ήθελα ο γιός ή η κόρη(χειρότερα!) να γίνει σαν εμένα  
     
  12. Kits

    Kits Contributor


    ... και σε εψαχνα!!!

    Εσυ εισαι που χαλας την ''πιατσα'' με αυτα που κανεις και ολες μας ζητανε μασζ και τετοια ???