Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eurovision 2007 ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Sadness, στις 27 Φεβρουαρίου 2007.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    θα μου αρεσε να δω κατι απο C-Real ή ακομη και γιατι οχι και την Αλεξιου που εχει πολυ δυνατα κομματια πλημμυρισμενα με ατμοσφαιρα , παθος και νοημα
    κατα τα αλλα θα συμφωνησω σε ολα με την Miss Kirlian
     
  2. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Εγώ θυμάμαι την κακομοίρα την Μαντώ με εκείνο το πανέμορφο φόρεμα να την κράζουν όλοι..

    Τι να πεις..

    Εγώ λέω να βγούμε με τραγούδι τύπου Athamay και live BDSM show από πίσω αντί για μπαλέτο, να μας κάνουν ban μία και καλή να ησυχάσουμε!!! LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. blindfold

    blindfold Contributor

    χαχαχαχαχα μαζί σου !!!  

    εγώ πάλι έβλεπα την παπαρίζου στο τελευταιό video clip τής (το τραγούδι μου διαφεύγει μόνο το τραίνο θυμάμε... ) και αναρωτιέμε μήπως είμαι και φετιχιστης ;
    ποπό πολλά τα κακά μαζεύοντε,,, !
     
  4. Sadness

    Sadness New Member

    Απάντηση: Eurovision 2007 ??

    Όλοι λίγο πολύ είδαμε πως βγήκε το τραγουδί...

    Εγώ έκανα ότι μου είπε οι κόρες μου (είπε ο ένας από την επιπτροπή....) για να συμπληρώσει ο αλλός... Και εγώ οτί μου είπε η κόρη μου έκανα...

    Το τραγούδι που θα πάει στον διαγωνισμό ΔΕΝ με απασχολίσε καθόλου, αλλά αν είδα καλά είχε πολές όμορφες παρουσίες, αυτό μπορείς να το βάλεις στα + του τραγουδίου...
    Αλλά δεν κερδίζουν πάντα οι παρουσίες και η εμφάνιση στην πίστα...

    Αν ήταν να κερδίζανε πάντα οι εμφανίσεις τότε ένα έχω να πω... ΡΑΚΙΤΖΗ ΕΙΣΑΙ T.H.E.O.S
    (Τι θεός... ημίθεος και βάλε)
     
  5. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Συγνώμη, αλλά τι σχέση έχει αυτό το thread με το θέμα μας? Πέρυσι το καλοκαίρι κάποιος χριστιανός -όταν ξεκινούσε το παγκόσμιο κύπελλο ποδοσφαίρου- τόλμησε να ρωτήσει πια ομάδα πιστεύετε πως θα κερδίσει το κύπελλο και πέσατε όλοι να τον φάτε. Το thread του σβήστηκε πάραυτα. Πόσα μέτρα και πόσα σταθμά?
     
  6. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Ποιο θέμα μας? Αν δεν το πρόσεξες είμαστε στο "off topic".....άρα...  
     
  7. Servant

    Servant New Member

    εγω απλα δεν αντεχω το emo styl sto opoio exoyn prosarmosei thn tamta ...blah  

    και εχουν αρχισει να σκανε μια μια οι αφανες


    αντε επρεπε να στειλουμε δαντη επειδη εχει και εμπειρια τρομαρα του

    ΧΑΧΑχαχα
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Eurovision 2007 ??

    Κι εγώ που νόμιζα πως αυτός ο ¨οικονομικός¨ διαγωνισμός αναδεικνύει νέα ταλέντα (όπως η Βίσση και ο Δάντης lol) με μουσική παρμένη από την κουλτούρα του κάθε διαγωνιζόμενου!!
     
  9. Sadness

    Sadness New Member

    Απάντηση: Re: Eurovision 2007 ??


    Δεν έχει άρα... Άποψη του είναι...  

    Αν και το OFF topic είναι κάτι σαν "άσχετα posts" εγώ μόνο στα άσχετα κάνω post στα αλλά απλά διαβάζω τις εμπιρίες σας  


    ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Τάμτα η καλύτερη!!!!!

    Αλλά με τέτοιο τραγούδι που να πας? Δεν είναι η eurovision για τέτοια τραγούδια!! Πιστεύω πως έτσι όπως είχαν τα πράγματα έγινε η σωστότερη επιλογή για το τραγούδι που θα πάει, χωρίς βέβαια να είναι και το πιο όμορφο
     
  11. Hil

    Hil Regular Member

    Ο διαγωνισμός δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου!!
    ... αλλά αφού λέγεται Eurovision, που κολλάει το Ισραήλ, η Αρμενία και
    κάποιες άλλες χώρες;;
    Η προχθεσινή κριτική επιτροπή γιατί αποτελούταν από άσχετους;
    Μάλλον αυτοί είναι οι "φραγκάτοι" και οι σταρς!!

    Θα συμφωνήσω με κάποιον που είπε για Rotting Christ! Hail!!
    Οι Lordi έκαναν κάτι διαφορετικό από τους υπόλοιπους! Τους ψήφισαν και πολλοί
    ροκάδες/μεταλλάδες υποθέτω!
    Προσωπικά μου άρεσε ο Ρακιντζής! Και ωραίο τραγούδι και ωραία σκηνική παρουσία!!
    Αλλά βλέπεται, εάν δεν φανεί και λίιγο μπουτάκι-στήθος, δεν είναι "πιασάρικο"!!

    Τελικά δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου ο διαγωνισμός!!