Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

EUROVISION 2008 !!!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος trampledgr, στις 12 Ιανουαρίου 2008.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    κάτι μεταξύ των παρουσίων της ουκρανίας ,από την περσινή συμετοχή έως την αξέχαστη Ρουσλάνα  
     
  2. female

    female Contributor






    Απόψε έλαβα κάποιο pm με το παρακάτω περιεχόμενο. Θεωρώ πως η θέση του είναι σε τούτο το νήμα. Δυστυχώς το δημοσιογραφικό, ε..., συγγνώμη, το βανιλλικό απόρρητο δεν μου επιτρέπει να αποκαλύψω την πηγή μου.





     
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Θεικο έγραψες!!!!!! μπραβο!!! 
     
  4. aDDIcteD

    aDDIcteD Regular Member

    και η Καλομοίρα.... εκπρόσωπος! άντε δεν κάνουμε καμία πρόβλεψη για το τι θέση θα πάρουμε φέτος;;;  
     
  5. Hil

    Hil Regular Member

    για τα πανυγύρια λέμεεεεεεεε  
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Απο την στιγμη που φτασαμε ως Ελλαδα να εκπροσωπουμαστε απο την Καλομοιρα ενω πριν μερικα χρονια στελναμε την ανοιξη της Βοσσου και μια Μαρινελλα προσωπικα δεν ασχολουμαι με το "σπορ" εδω και χρονια
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

  8. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    α!!είπα κ εγω!ουφ!
     
  9. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: EUROVISION 2008 !!!!!

    αν σταματήσουμε να έχουμε την ψευδαίσθηση πως η eurovision προάγει το ποιοτικό* ευρωπαϊκό τραγούδι και συνειδητοποιήσουμε πως είναι ένα μεγάλο καταναλωτικό show τραγουδιού (όχι, δε θα αναλύσω τους λόγους που την οδήγησαν εκεί) τότε θα μπορέσουμε να χαλαρώσουμε στον καναπέ μας και να απολαύσουμε 20 καλλιτέχνες να χτυπιούνται πάνω σε μια σκηνή για ~3' ο καθένας και να προσπαθούν να τραγουδήσουν - αφήστε που μερικοί το καταφέρνουν κιόλας! (με τα κινητά ανά χείρας βεβαίως βεβαίως   )


    *ποτέ δε μου άρεζε ο όρος "ποιοτικό"... μερικές φορές όμως καλούμαστε να χρησιμοποιήσουμε όρους-στερεότυπα για να γίνουμε κατανοητοί... κι ας μη μας αρέσουν
     
  10. skia

    skia Contributor

    θες να το τραγουδήσω εγώ?θα πάρουμε μία θέση σίγουρα........
    την τελευταία    
     
  11. kali crow

    kali crow Guest

    να κανω το χορευτικο?