Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Eurovision 2009

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 19 Ιανουαρίου 2009.

  1. extreme32

    extreme32 Regular Member

    πηραμε τα παπαρακια μας τα ομορφα.

    του χρονου θα ηθελα να δω την Βιταλη. Να παρουμε τα παπαρακια μας αλλα τουλαχιστον να το ευχαριστηθουμε. Μας εφαγαν τα ευρωπαϊκα μοτιβα μη χεσω
     
  2. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Eurovision 2009

    Στέρηση αισθήσεων.
     
  3. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Eurovision 2009

    Κι αυτό ακόμη είναι μια αίσθηση-δεν είναι ?....αισθάνεσαι την έλλειψη τους...σκοτάδι.σιωπή, ακόμα και η πληρότητα που όλο αυτό(υποτίθεται) ότι θα σε κάνει να νιώσεις(αν μιλάμε μέσα σε bdsmικά πλαίσια) είναι μια αίσθηση.

    εκτος αν μιλάμε για ανυπαρξία
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Eurovision 2009


    Ρε συ jimboy, τί φιλοσοφίες είν' αυτές τέτοια ώρα; Εγώ απλά σου εξήγησα τί σημαίνει sensory deprivation, πού με πας εσύ τώρα;  


     
  5. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Eurovision 2009


    Εμ.... είχε καιρό να με πιάσει 


    έχω κέφια απόψε
     
  6. atasai

    atasai Regular Member

    Re: Απάντηση: Eurovision 2009

    Δεν μας απασχολούν οι ορέξεις του καθενός! Εδώ λέμε για τη Γιουροβίζιον. Αν εσύ θες να μιλήσεις για το sensory deprivation να πας στο φόρουμ με τις γάτες.  
     
  7. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Eurovision 2009

    IncoooooooooooooOOO

    τι σου λεγα babe???

     
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Eurovision 2009


    Τελικά εγώ να μάθω για τον Σάκη ήθελα....αλλά ακόμη τίποτα 


    Δηλαδή γιατί θα πρέπει να ενοχλούν κάποιες χιουμοριστικές νότες αντίδρασης για κάτι που συντελείται σε μια δημοκρατική κοινωνία?Και εντέλη προσωπικά ουδέποτε κατέκρινα το ίδιο το γεγονός αλλά τον φασιστικό τρόπο με τον οποίο προβάλλεται και την πίεση που μου ασκήται(και σε προσωπικό επίπεδο) να το ενστερνιστώ όλο αυτό από όοοοοοολα τα μέσα μαζικής επικοινωνίας. Αν τόχετε καταλάβει μας "επιβάλεται" να νιώσουμε υπερήφανοι για την επιτυχία του Σάκη δεν διαλέγουμε να το νιώσουμε(και εδώ κολλάει και το άλλο που λένε "ο πνιγμένος απ τα μαλία πιάνεται)
     
  9. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Eurovision 2009

    εχμ... γιατί έκανες quote κάτι που έγραψα προς τον Incomplete?
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Eurovision 2009


    Γιατί είχα την αίσθηση πως θα του έλεγες κάτι στο οποίο ταίριαζε ακριβώς η απάντηση μου.
    εξάλου εκτιμώ ότι αν ήθελες να πεις κάτι στον Ινκο για να τακούσει μόνο αυτός θα του έστελνες πμ 

    αν ήταν λάθος η αίσθηση μου πες μου το να το σβήσω

    με σεβασμό και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης
     
  11. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Eurovision 2009


     

    λάθος αίσθηση και λάθος εκτίμηση... αυτό που "φώναξα" στον Inco αφορούσε το τραγούδι της Νορβηγίας που νίκησε

    δε χρειάζεται να το σβήσεις, έγινε μια παρανόηση... συμβαίνουν αυτά  
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Eurovision 2009

    ωπ!!!

    Θάθελα ναχε κερδίσει ο Σάκης-ο οποίος είναι γαμώ τα παιδιά!!!

    Τους τύπους που θα βγαίναν και θα μίλαγαν γι αυτό αύριο και θα το παρουσίαζαν σαν παγκόσμιο γεγονός ανάλογο με την κατάκτηση ολυμπιακού μεταλλίου(κατα τους αρχαιοτάτους χρόνους) δεν τους αντέχω και προσβάλουν την νοημοσύνη μου(μας)

    Καλό βράδυ