Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Evil thread (For Thy is the Kingdom)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 26 Φεβρουαρίου 2009.

Tags:
  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Ετσι για να γουστάρουμε...
    Αφιερωμένο στους αναρχοαριστερούς τους "προστάτες" των φτωχών και των αδύναμων...

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. AlexisD

    AlexisD New Member

    Re: Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)



    Δεν είναι στραβωμένη η φάτσα μου, μου έκανες τα μούτρα κρέας με τα επιχειρήματά σου, δεν ξέρω από πού να μαζευτώ...
     
  3. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Δεν επιχειρηματολόγησα για κάτι.
     
  4. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Παντως θεωρω το καψιμο της Αθηνας αρκετα κερδοφορο για τους εχοντες μαγαζια που πουλανε κουκουλες,fullface,σιδηρογροθιες,μπατσικο-στρατιωτικο εξοπλισμο κ.τ.λ.,πραγμα που ομολογησε και βουλευτης του Ελληνικου κοινοβουλιου λεγοντας:<<το μαγαζι μου παει πολυ καλα τον τελευταιο καιρο...>>....!!!!Ειδικα ομορφες ειναι οι μπλουζιτσες για τους εθισμενους στο streetfight με τη λεξη Hooligan...!!!!Σκεφτομαι αληθεια μηπως ηρθε ο καιρος να ανοιξω ενα αναλογο....μια και θα εχω αρκετους πελατες...!!!!????Καθαροαιμα πατριωτικα ειδανικα για την νεολαια αυτης της χωρας...!!!!
    Επισης θα ελεγα οτι σε μια χωρα με 160 θανατηφορα εργατικα ατυχηματα μεσο ορο το χρονο,με το 65% να ειναι Ελληνες,σε μια χωρα που ναυτικοι και ανθρωποι θαλασσοπνιγονται οπως στο ΣΑΜΙΝΑ,σε μια χωρα οπου εργατες πλακωνονται οπως στην RECOMEX,ο λογος που χυνουν καποιοι τετοιο ''δακρυ'' για τους συνανθρωπους μας στην ΜΑΡFΙΝ ειναι αλλος.Η βασικη αντιληψη του γκεμπελισμου ειναι οτι ακομα και οταν δεν υπαρχει αφορμη την φτιαχνεις ο ιδιος.Μηπως δεν βαλανε φωτια στο ιδιο τους το κοινοβουλιο για να ξεκινησουν προγκρομ.....????
    Φανταζεσαι -λεω γω τωρα-καποια στιγμη να αποδειχθει οτι την φωτια στην ΜΑΡFΙΝ την βαλανε ασφαλιτες,πελατες μαλιστα στα εν λογω μαγαζακια...????
    Θα μου πεις και που δεν αποδειχθηκε αυτο με φωτεινοτερο παραδειγμα το REICHSTAG.Μια που καθε πραξη πρεπει να την κρινεις απο το ποιος αποκομιζει το μεγαλυτερο συμφερον απο αυτην...!!!!Αυτο σε οδηγει να καταλαβεις ποιος κρυβεται απο πισω...!!!!
    Εξαλλου ειμαι σιγουρος οτι και ο εργοδοτης της ΜΑΡFΙΝ που ΚΛΕΙΔΩΣΕ και ΥΠΟΧΡΕΩΣΕ αυτους τους ανθρωπους να αντικρυσουν το θανατο τον ιδιο ισως και περισσοτερο οδυρμο εκφραζει.....!!!!
    Το οτι καποιοι θελουν την ειρηνικη συνυπαρξη εργοδοτων-εργαζομενων ψιλα γραμματα.Με καθε τροπο πρεπει να χρεωθει τους ''κουκουλοφορους'' καθε ειδος κινηματος για να ξεκινησει το προγκρομ...!!!
    Δυστυχως ομως για αυτους υπαρχουν παρα πολλοι ακομα σε αυτην την χωρα που γνωριζουν πολυ καλα οτι οι ΠΡΩΤΟΙ που φοραν κουκουλες ειναι οι ΜΠΑΤΣΟΙ και οι ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ στων οποιων τα εκλογικα τμηματα ''Ελληνε πατριωτε''εχουν τα μεγαλυτερα εκλογικα τους ποσοστα....!!!!!


    ...Υ.Γ...Ειχα πει οτι δεν θα ασχοληθω αλλο με τις μαζορετες του λοχια.Δεν μ' αρεσει καθολου να μην κραταω αυτο που λεω.Ας ειναι ,παντα μπορει να βελτιωθει καποιος. 
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Δεν ήταν εργατικό ατύχημα η επίθεση στη Marfin. Ήταν αποτρόπαια δολοφονία (στην κυριολεξία αποτρόπαια) απλών υπαλλήλων και μιας εγκύου με το μωρό της (του μεροκάματου οι υπάλληλοι όλοι), από αναρχικούς-αριστεριστές. Αυτή είναι η αλήθεια. Όπως και η έκρηξη από βόμβα στον κάδο απορριμμάτων έξω από την ΕΕΔΕ που σκότωσε ένα παιδάκι που δεν ήταν και ελληνόπουλο. Και αρκετά άλλα (βόμβα στο μετρό, ληστείες μετά φόνου στην Πάρο κλπ κλπ...).
    Θέλετε να πείτε πως αυτά τα κάνει η… CIA. Πείτε το. Θέλετε να πείτε πως το έκαναν οι νεφελίμ. Επίσης Οκ.

    Η πραγματικότητα όμως δεν αλλάζει.
    "Ο φασισμός είναι δίπλα μας". Δίκιο έχουν τα συνθήματα των αναρχικών στους τοίχους. Ας κοιτάξουν λοιπόν λίγο καλύτερα το διπλανό τους ο καθένας από αυτούς.
    Εσείς βλέπετε φασιστικές - ναζιστικές ενέργειες σε μερικά μόνο παραδείγματα όπως τα παραπάνω;
    Σκέφτεστε να τα είχε κάνει η Χ.Α.;
     
    Last edited: 23 Οκτωβρίου 2012
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Σε λίγες ημέρες τα ρολόγια θα πάνε μία ωρα πίσω λόγω χειμερινής ώρας και πενήντα χρόνια πίσω.... η χώρα μας λόγω των απάνθρωπων πολιτικών, που μόνο και μόνο για να ικανοποιήσουν τους τοκογλύφους τραπεζικούς, ντόπιους και ξένους, εχουν φτάσει σε πλήρη εξαθλίωση ανθρώπινες ζωες.

    Όμως όλα εχουν κάποια όρια λαμόγια πολιτικοί, προσέξτε καριόλια γιατί το καζάνι είναι έτοιμο να εκραγεί και τότε δεν θα σας σώσουν ουτε τα ΜΑΤ, ουτε κανένας πούστης που θα βρεθεί μπροστά σ΄ έναν οργισμένο, εξαθλιωμένο λαο, που έτσι και αλλιώς τότε που θα εκραγεί δεν θα έχει να χάσει τίποτα.
     
    Last edited: 24 Οκτωβρίου 2012
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Μια βοήθεια για όποιον γνωρίζει.
    Βρισκόμαστε στην κηδεία του δικτάτορα Χότζα. Ο συναγωνιστής που προσκυνάει το σκήνωμά του ποιος είναι;

    Δεν πιστεύω να είναι κανένας «αγωνιστής της δημοκρατίας» και συναγωνιστής της αριστεράς και του ΣΥΡΙΖΑ;


     



    Δεν ξεχνώ τι σημαίνει φασισμός ε;

    ...ή θυμάμαι επιλεκτικά αν είμαι αριστερός;  
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Άλλη μια βοήθεια για όποιον γνωρίζει.

    Ποιος αρχηγός πολιτικού κόμματος δήθεν οπαδός της δημοκρατίας και δήθεν εχθρός του φασισμού δήλωσε πως «ο Μάο είχε καλές προθέσεις» πριν μερικούς μήνες;
    Ποιος είναι ο Μάο; Ο ασιάτης κομμουνιστής ηγέτης που σκότωσε 40 εκατομμύρια ανθρώπους που διαφωνούσαν μαζί του (40.000.000).

    Πως τον λένε μωρέ αυτόν τον αριστερό δημοκράτη που το δήλωσε; Που φοβάται τον... «φασισμό»;
     
  9. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Χα χα χα ....  

    Έλα ας τα πάρει το ποτάμι και τα δυό μαζί .....

    Ρίχτα .....
     
  10. NobodyKP

    NobodyKP Contributor

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    No Comment

               
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Γιατί βρε "παλιοφασίστες, νεοναζί"... χρυσαυγίτες, βγάζετε στη φόρα όοοολα...τα καλά που έχουν κάνει αυτοί οι "Αγιοι...άνθρωποι" οι αναρχοαριστεροί....έ, γιατί;  
     
  12. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Evil thread (For Thy is the Kingdom)

    Τελικά άν δεν μάθω ποιός είναι αυτός .....θα σκάσω .....!

    Ποιός είναι τελικά ρε παιδιά ....?

    Δεν ξέρω αλλά μου φέρνει κάτι μεταξύ .....Μανώλη Γλέζου ....και ....Καπετάν Γιώτη ....   
     
    Last edited: 25 Οκτωβρίου 2012