Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme φαντασιώσεις και πραγματοποίηση αυτών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 17 Ιουνίου 2007.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Kits, σου έχει κάτσει να σου γλείψει τα πόδια ένας Master; Μήπως τελικά τον έκανες σκλάβο σου;;;  . Και αν στα έγλυψε, τότε πως το έκανε, στα τέσσερα ή πεσμένος εντελώς στο πάτωμα; Μήπως, τελικά, ήταν Master σε decadence κατάσταση;;  .
     
  2. malesub25

    malesub25 Regular Member

    Κάτι τέτοιες ώρες χαίρομαι που είμαι switch... Για διλήμματα "να γλείψω ή να μη γλέιψω" είμαστε τώρα; Αυτά τα πράγματα είναι (νομίζω) όπως σου βγαίνουν. Πάντως, όταν μία γυναίκα μου προκαλεί τέτοιες τάσεις, ως επί το πλείστον προτιμώ να είμαι sub... Αν και θεωρώ γενικά, ότι αν αρχίσουμε να βάζουμε "κανόνες συμπεριφοράς" ανά status, ξεφεύγουμε από το όλο concept του "ανοιχτόμυαλου bdsm", δεν νομίζετε;
     
  3. leatherlover

    leatherlover New Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜ

    Για σκεψου καλυτερα....  
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Αγαπητε θα το εκανα πολυ ανετα αν μου εβγαινε εκεινη την ωρα... τωρα το αν ημουν στα 4 η πεσμενος στο πατωμα... μαλλον θα προτιμουσα αυτο που θα βολευε καλυτερα!!

    Πιστευεις δεν υπαρχουν Μαστερ ποδολαγνοι???



    Υ.Γ. Δεν ειμαι ποδολαγνος αλλα δεν παυει τα γυναικεία ποδια να ειναι ενα ερωτικο σημειο στο γυναικειο σωμα.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

     
  6. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: EXTRIM ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΑΥΤΩΝ

    καπως το εσωσες....
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Φίλε Kits, συμφωνώ μαζί σου, απλά ήταν ένα πείραγμα.

    Όμως κάτι με μπερδεύει σε εσένα. Μιλάς σαν να είναι άντρας και το στάτους σου λέει Mistress. Δηλαδή; Μήπως έχεις κάνει λάθος στο στάτους ή στα γραπτά σου; Θα ήθελες να το διευκρινήσεις;
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Μην εισαι κουτσομπολης...!!
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    ...!

    (Σιωπή)  
     
  11. sector10

    sector10 Regular Member

  12. theSainOne

    theSainOne Regular Member

    Θεοςςςςς
    οχι ποτε φιλε μου,
    ουτε φιλακια
    ουτε αγγαλιεσ και μαλακιεσ,
    επισεισ απαγορευεται να χαμογελουν.
    και το χειρότερο αν δεν πονεσουν 7 ατομα καθε χρόνο αροστενουν

    Αυτο το σκευτικ:lol2:εσ καθολου ρε μαν πριν το γραψεις?
     
    Last edited: 4 Μαρτίου 2008