Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

extreme anal gape

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος xtrem333, στις 27 Ιουνίου 2008.

  1. Constan

    Constan Regular Member



    σωστο σε βρισκω εμενα με χωρησε γιατι πηρα δευτερη μηχανη ,και δεν ειχα σκοπο να προχωρησουμε τη σχεση μας 
     
  2. female

    female Contributor





    (Θα μου το κόψουν το ποστ, αλλά) πολύ κοινωνικο-οικονομο-πολιτιστικο-πολιτικό το γκέϊπ που τρώμε... Άντε κανένα βογγητούλι... Κανένα διαμαρτυρόμενο φωνήεν... Κι όμως, ακόμα "μπάζει"... Πόσο κοινωνικο-ελαστική σούφρα πια! Μαζόχες...



     
  3. Legion7

    Legion7 New Member

    Πιστευω οτι οι περισσοτερες γυναικες θα γουσταραν τη διπλη διεισδυση απο πίσω, εμενα μου αρεσει το fistfucking, μπρος και πισω, η θέα του ανοιγματος μετά με τρελαινει πολυ !!!!
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Kατι σε, "Ιδου η σηραγγα του μετρο προς Γλυφαδα"?

     
     
  5. Legion7

    Legion7 New Member

    Φυσικα, εκει που εχει παει η βενζινη πρεπει να αρχισουμε να βρισκουμε εναλλακτικους τροπους μεταφορας ! Το fisting ισως ειναι ενας απο αυτους !!  
     
  6. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: extreme anal gape

    Φαλλοκρατης του κερατα εισαι και ασε τα σαπια. 
    Και τα ακραια μεσα στο παιχνιδι ειναι.

    Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα που λενε καποιοι. 
     
  7. slavechris

    slavechris New Member

    Απάντηση: extreme anal gape

    Γεια, εγω βασικα δοκιμασα fisting με ενα πλαστικο χερι πριν μερικα χρονακια....που πηρε ολο το βραδυ να το καταφερω και εκει που ειχα απογοητευτει και δεν πιστευα οτι θα μπει μεσα, νατος που καθως ειμουν ορθιος με το ενα ποδι σηκωμενο και εσπρωχνα το χερι μεσα, ενοιωσα ενα απεραντο καυλωτικο αισθημα καθως το χερι εμπενε μεσα...εκει ηταν που μου ηρθε να λυποθιμησω απο την αισθηση....απιθανο...!!!....βεβαια, ο πονος ηταν το κατι αλλο...μεσα στην καυλα μου και καθως τελειωνα, εβγαλα το πλαστικο χερι και μετα το πεταξα για να μην το βρει κανεις στο σπιτι μου....το μεταοιωσα μετα, επρεπε να το κρατησω....να το ξανακανω....ηταν απιθανο.....εκτοτε εχω την φαντασιωση να μου το κανει αυτο μια γυναικα με το δικο της μικρο χερακι καθως μου σφιγκει δυνατα τους ορχεις μου και αν γινετε να μου βαλει και βελονες στις ρογες την ωρα μου μου κανει το fisting.....ειναι κατι που πρεπει να δοκιμασουν ολοι οσοι τους αρεσει να κανουν κατι απο πισω...εστω και μια φορα...για να αισθανθουν το απολυτο πονο/καυλα αισθημα.....και θα ηθελα να το κανω σε καποια και εγω γιατι μπορει το χερι να μην νοιωθει τιποτε, αλλα βλεποντας το προσωπο της αλλης την ωρα που της το κανω σιγουρα θα με κανει να νοιωσω ωραια...και που ξερεις, μπορει να ειμαι τυχερος και να το κανουμε και οι δυο την ιδια στιγμη ο ενας στον αλλον.... ζουμε για να ελπιζουμε....
     
  8. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Απάντηση: extreme anal gape


     
     
  9. nikos anal

    nikos anal New Member

    Απάντηση: extreme anal gape

    εγω ξεκινησα απο παιδι δοκιμαζοντας απο πολυ μικρα αντικειμενα (σε ηλικια δημοτικου) ολο και με μεγαλυτερα συνηθιζοντας τον πονο ισως και ιδωνητου ανοιγματος τοτε αφου δεν ειχα καμια ερωτικη επαφη ουτε καν οργασμο ακομη. η περιεργεια εφερε ολο και μεγαλυτερα (σε ηλικια γυμνασιου ) οπως μπουκαλια απο μπυρα και το πρωτο μου φιστινγκ απο τον εαυτο μου φυσικα και σχεδον αμεσως απο συμαθητες μου.και φυσικα οποιος το ξεκινησει δεν σταματαει ολο και με μεγαλυτερα πραγματα φτανωντας σε ηλικια 17 ετων να δινω ολα τα λεφτα μου σε δονητες μεγαλλου πλατους . (τοτε μονο στην αθηνα στην πανεπιστημιου πανω απο το metropolis ειχε τετοια μεγεθη. μεταφερθηκαν και τα δυο τωρα) .Φτανοντας στα 18 ειδη εκανα διπλο φιστινγκ και ειδη ειχε αρχισει η χαλαρωση στην τρυπα μου χωρις ομως να μου διμηουργει προβλημα.. Μετα τον στρατο με ιδιαιτερες διαθεσης αρχισα να ανοιγω ακομη περισσοτερο με ολο και μεγαλυτερα buttplug φυσικα σκιζοντας ελαφρα την τρυπα και καταφερνοντας να κανω τριπλο φιστινγκ με αντιτιμο να μενει μονιμα ανοιχτη και βγαινοντας ελαφρα το εντερο.. για οσους αναρρωτιουνται τωρα για το θεμα της ακρατειας εχει μια βαση αλλα με τακτικο και βαθυ κλυσμα δεν υπαρχει κανενα μα κανενα προβλημα παρα μονο με το εντερο καθιστοντας την ταπα αναγκαια σε 24ωρη βαση.. φυσικα να πω οτι το φιστινγκ αν ξερεις και να το κανεις και κυριοτερα αν ξερεις να το δεχτεις φερνει μεγαλη απολαυση ιδιαιτερα στους αντρες λογω περισσοτερων νευρων και αδενων στην περιοχη και φυσικα του προστατη που οι γυναικες στερουνται