Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme = bdsm ???

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος tangerine, στις 18 Μαϊου 2007.

Tags:
?

Ακραια θεματα ανηκουν στο χωρο του bdsm?

  1. Ναι, και μου αρεσει να τα κανω και ο ιδιος/α

    11 vote(s)
    57,9%
  2. Ναι, και μου αρεσει να τα βλεπω

    1 vote(s)
    5,3%
  3. Ναι, αλλα με αφηνουν αδιαφορο

    2 vote(s)
    10,5%
  4. Οχι

    4 vote(s)
    21,1%
  5. Δεν ξερω

    1 vote(s)
    5,3%
Multiple votes are allowed.
  1. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Extreme = bdsm ???

    Mόνο γυναικες τρωει κ παλουκώνει ο φιλτατος?
    κάτι σε αντρα αντίστοιχα για να εχουμε κ ξεροψημενο λουκανικάκι στο μενου δεν παίζει??
     
  2. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: Extreme = bdsm ???

    Αμ θα τον φιάξουμε τον τέλειο κόσμο.Για κει το πάμε.Και τότε θ' αρχίσουν τα δύσκολα.
     
  3. Ήτανε αρχές του 1990. Ο γνωστός αμερικάνος ηθοποιός charlie sheen (γιός του Martin Sheen και αδερφός του Εmilio Estevez) σκοπεύει να περάσει την ώρα του βλέποντας μια βιντεοκασσέτα που του δάνησε ένας σπλατεράκιας φίλος του (όλα αυτά στην καλιφόρνια των ΗΠΑ). Η κασσέτα μπένει στο βίντεο και μετά από λίγα λεπτά γίνεται eject από τον πανικόβλητο ηθοποιό ο οποίος καλεί τις αρχές του FBI. Ήμουνα σίγουρος ότι παρακολούθησα μια ταινία snuff... απαντά στους αστυνομικούς που μετά την θέαση της ταινίας σοκάρονται και αυτή με την σειρά τους. Η ταινία είναι ασιατικής προέλευσης και δεν έχει credits (δεν αναφέρει ποιός την γύρισε και τι).. το κυνήγι των Μαγγισών ξεκινά.
    Λίγο καιρό αργότερα αποκαλύπτεται και με βάση εμπειρογνώμονες ειδικών εφφέ ότι η ταινία είναι fiction (γυρισμένη με βιντεοκάμερα χειρός βέβαια και όχι σε φιλμ) αλλά με μεγάλη - είναι αλήθεια - αληθοφάνεια στην εκτέλεση των ακρωτηριασμών κλπ.
    Υπεύθυνος για αυτή ο Ιάπωνας σκιτσογράφος μανγκα Ηideshi Hino (Panorama of Hell, HellBaby) όπου το 1985 και μετά από παρότρυνση φίλου αποφάσισε να σοκάρει όσο κανείς άλλος το κοινό της ιαπωνίας, γυρίζοντας μια μίνι σειρά τρόμου (η μάλλον καθαρού σπλάτερ) με πολύ φτωχό σενάριο αλλά με πολύ αληθοφανή εφφέ.

    Η έκδοση των παραπάνω σε dvd αποτελεί πλέον τετελεσμένο γεγονός και οι απανταχού fans του Gore (καμία σχέση με το Gor) μπορούνε επιτέλους να απολαύσουνε ένα γνήσιο oriental αιματοκύλισμα.

    http://www.dvdmaniacs.net/Reviews/E-H/guineapig3.html
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: Extreme = bdsm ???

    χεχεχε  
     
  5. gaby

    gaby Guest

    Θα έλεγα, εξαρτάται. Κάποιος που αρέσκεται στα σχετικά κόμικς έπεται ότι γι αυτό τον λόγο έχει σχέση και με βδσμ;

    Μπορεί όχι. Μπορεί και ακριβώς το αντίθετο για κάποιους. Να του αρέσουν και να τον εξιτάρουν ακριβώς επειδή, σωστά ή λάθος, είναι βέβαιος ότι ουδεμία σχέση έχουν με αυτόν. Προς το παρόν τουλάχιστον.

    Το λέω αυτό και ίσως να είμαι λάθος τελείως, αλλά την εποχή που είδα μερικά ακραία κόμικς ήμουν βέβαιη ότι δεν είχαν σχέση μ εμένα και τότε μερικά μου άρεσαν ως τέχνη και μερικά με ερέθισαν ως ιδέα, από τότε που είμαι στον χώρο, δεν "έτυχε" να δω κανένα.

    Για το θέμα των παιδιών συμφωνώ απολύτως με την Dolce, το παράδειγμα με το κρασί πολύ εύστοχο.
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αυτο το ιδιο αγαπητε Ηλια μου ειχε συμβει και μενα .... λες και οι ζεστες ακτινες του ηλιου σε χαιδευουν .... ευτυχως ενας αθωος ψαροντουφεκας που περνουσε εκεινη την ωρα μεσα στην θαλασσα , δεν βγηκε απο το νερο ....   ... αστειευομαι ...(οχι πως δεν μου περασε μια ιδεα για μια γρηγορη .... ανακουφιση ....   ) .........
    τελικα ειναι καποια μικρα πραγματα που σε ξεσηκωνουν .... ενα απο τα ποιο .... καυτα .... ειναι οταν ανοιγουν μπυρα και αυτη αφριζει και τρεχει η γκομενα να την βαλει στο στομα της να μην χυθει ο αφρος .... 160 συφγμους πιανω εκει .......