Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme humiliation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 30 Νοεμβρίου 2007.

  1. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Extreme humiliation


    Ήταν ανάγκη να πάρεις τη συγκοινωνία;
     
  2. Fidelio_Nasos

    Fidelio_Nasos Regular Member

    Απάντηση: Extreme humiliation

    λίγα λόγια και απλά...
    ΩΣ ΑΝΩ ΟΥΤΩΣ ΚΑΤΩ...
     
  3. Slave_boy

    Slave_boy New Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    με ειχε αναγκασει να τον πεξω μεσα απο το μποξερακι και να τελιοσω εκι μεσα με το χερι μου επισεις εκει μεσα μουσκεμα, με τα μου ειπε να σκουπισω το χερι μου στην μουρη μου και στο τελος με αφισε με το βρεγμενο μποξερακι καμποσι ωρα
     
  4. captain

    captain Regular Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    Πρόσφατη εμπειρία μας τούς βρήκαμε από το ίντερνετ ήταν μεγαλύτερη από εμάς αυτός 44 αυτήν 38 . Η γυναίκα του μας περίμενε σε ένα hotel που είχε πλήρωσή αυτός . Πήγαμε μας περίμενε γυμνή με το μαστίγιο στο στόμα της. Της κάναμε τα πάντα την ώρα που της το κάναμε τον πήραμε τηλέφωνο ήταν σπίτι του στο σταθερό περίμενε του είπαμε δυο κουβέντες του μίλησε και αυτήν όσο μπορούσε και κλείσαμε συνεχίσαμε την αποτελειώσαμε κάναμε τα πάντα όχι όσο αναφορά το σεξ κυρίως τιμωρίες βρίσιμο χτυπήματα δέσιμο κεριά στο σώμα κτλ. Και πολλά αλλά στο τέλος τον πήραμε τηλεφωνώ ότι τελειώσαμε την αφήσαμε εκεί με τα υγρά μας πανό της στο στόμα παντού μας ευχαρίστησε και φύγαμε πήγε και την βρήκε εκεί έτσι πως την αφήσαμε. (σημειωτέον μας έδωσε δωράκι το μαστίγιο την είχε ντυμένη αυτός προκλητικά και είχε αγοραση τα πάντα από ότι μας είπαν μετά ήταν ότι ποιο όμορφο έζησαν στην ζωή τούς και τούς ανανέωσε )    
     
  5. takisbi_slave

    takisbi_slave New Member

    Απάντηση: Extreme humiliation

    γεια σας και καλή χρονιά με υγεία και τύχη εύχομαι.
    λοιπόν εγώ τελευταία έχω μια νέα φαντασίωση που θέλω πολύ να υλοποιήσω το συντομότερο δυνατό.εξηγούμαι...να πάω με κάποιον αφέντη/αφέντρα(δεν έχω αυτή την περίοδο λόγω σταθερής σχέσης 2 χρόνια με 1 κοπέλα που είναι εντελώς εκτός από όλα αυτά...και λόγω μειωμένου χρόνου, τελευταία φορά που έκανα session γενικά ήταν πριν 1 χρόνο περίπου) σε 1 τσοντοσινεμά (καλή ώρα όπως αυτό που διαφημίζεται και στο σάιτ που το έχω επισκεφτεί μόνος 1 φορά και ήταν καλά για 1η φορά...και να με ξεφτιλίσει μπροστά σε όλους εκεί μέσα, να με δώσει για πίπα ή και να με πάρουν(ε όχι και όλοι, 1-2 επιλεκτικά από τον/την αφέντη/αφέντρα) και να με σείρει επίσης στις ακολασίες των gloryholes ή στα dark rooms που έχει και είναι φοβερά!!! ευρωπαικών δεδομένων για όσους ξέρουν...με ζευγάρι επίσης αν γινόταν όπου ο 1 ή και οι 2 θα ήταν αφέντες μου ακόμα καλύτερα...το έχει κάνει κανείς από εδώ?δεν είναι επικίνδυνο πιστεύω πάντως διότι είναι αρκετά οργανωμένο και δε μαζεύει περιθώριο ιδιαίτερα...
     
  6. totipota

    totipota New Member

    Απάντηση: Extreme humiliation

    χμ είναι ασφαλές το μέρος για κάτι τέτοιο ?
     
  7. Iagos

    Iagos Contributor

    Απάντηση: Extreme humiliation

    "γεια σας και καλή χρονιά με υγεία και τύχη εύχομαι.
    λοιπόν εγώ τελευταία έχω μια νέα φαντασίωση που θέλω πολύ να υλοποιήσω το συντομότερο δυνατό.εξηγούμαι...να πάω με κάποιον αφέντη/αφέντρα(δεν έχω αυτή την περίοδο λόγω σταθερής σχέσης 2 χρόνια με 1 κοπέλα που είναι εντελώς εκτός από όλα αυτά...και λόγω μειωμένου χρόνου, τελευταία φορά που έκανα session γενικά ήταν πριν 1 χρόνο περίπου) σε 1 τσοντοσινεμά (καλή ώρα όπως αυτό που διαφημίζεται και στο σάιτ που το έχω επισκεφτεί μόνος 1 φορά και ήταν καλά για 1η φορά...και να με ξεφτιλίσει μπροστά σε όλους εκεί μέσα, να με δώσει για πίπα ή και να με πάρουν(ε όχι και όλοι, 1-2 επιλεκτικά από τον/την αφέντη/αφέντρα) και να με σείρει επίσης στις ακολασίες των gloryholes ή στα dark rooms που έχει και είναι φοβερά!!! ευρωπαικών δεδομένων για όσους ξέρουν...με ζευγάρι επίσης αν γινόταν όπου ο 1 ή και οι 2 θα ήταν αφέντες μου ακόμα καλύτερα...το έχει κάνει κανείς από εδώ?δεν είναι επικίνδυνο πιστεύω πάντως διότι είναι αρκετά οργανωμένο και δε μαζεύει περιθώριο ιδιαίτερα..."



    Διαβάζοντας το θέμα κατανοώ το εξής:

    «Συμπαθής «σκλάβος» με έντονες φαντασιώσεις που διάγει μια ζωή καθημερινή σχετιζόμενος με κορασίδα επί δύο συναπτά έτη αναζητά τις υπηρεσίες -και μάλιστα επειγόντως- Αφέντη ή Αφέντρας για να του ικανοποιήσει τα γούστα σε πορνάδικο στο κέντρο των Αθηνών».

    Υπέροχα λοιπόν.

    Αφού με άφησε το εγκεφαλικό που υπέστην κατά την ανάγνωση της παραπάνω αγγελίας, κι αφού βρίσκομαι εις πλήρη διαύγεια με σώας τας φρένας -κι έχοντας αποκτήσει από την ημιπληγία κουσούρι εις τον αριστερόν όρχι, ελπίζων δε πως οι φυσικοθεραπείαι που μου συνέστησε ο θεράπων ιατρός μου θα επαναφέρουν την ορχική μου ηρεμία και θα υποχωρήσει το οίδημα-, νοιώθω την υποχρέωσιν να καταθέσω τα παρακάτω:

    Αγαπητέ αγγελιοφόρε καθώς και όσοι εξ υμών φαντασιώνεστε την παροχή υπηρεσιών από τινές Κυρίαρχους/ες οφείλω να γνωστοποιήσω ότι ουδείς Κυρίαρχος/η στο BDSM δεν ικανοποιεί τις φαντασιώσεις των εν δυνάμει υποτακτικών όντων.

    Βεβαίως δεν δύνασθε να το γνωρίζετε αγαπητέ αγγελιοφόρε αυτό, καθότι το παρόν φόρουμ βρίσκεται σε βαθιά ύπνωση και ουδεμία σχέση έχει με τις ένδοξες στιγμές του κατά το παρελθόν.

    Θα ήθελα με απόλυτο σεβασμό στην προσωπικότητα σας καθώς και στις ανάγκες σας να σας γνωστοποιήσω τα εξής:

    Εις τον κόσμο του bdsmισμού δεν λογάται Αφέντης/ντρα, όποιος/α προστρέξει να ικανοποιήσει τα απαιτητικά γούστα σας.

    Δεν το επιτρέπει το status και η ουσία του. Η Κυριαρχία δεν είναι ακριβώς αυτό που κατανοείτε, αγαπητέ, ως Κυριαρχία.

    Θα σας πρότεινα πολύ προσεκτικά να αναγνώσετε το παρόν φόρουμ -ιδιαιτέρως δε παλαιότερα νήματα- και θα καταλάβετε πως με την τοποθέτηση μου αυτή δεν σας προσβάλω, ούτε έχω πρόθεση να το κάνω. Προσβάλλετε όμως εσείς όσους Κυρίαρχους/ες αλλά και όσους υποτακτικούς/ες τυγχάνουν να διαβάσουν την αναγγελία σας.

    Έχετε κάθε δικαίωμα φυσικά να θέλετε να κάνετε την φαντασίωση σας πράξη- αλλά θα σας παρακαλέσω πριν αναφέρετε τις λέξεις «Αφέντης/Αφέντρα» σε ένα BDSM forum, να διαβάσετε, να γνωρίσετε, να μορφωθείτε τί σημαίνουν, ώστε να μην ζητάτε Αφέντες-δονητές για την εξυπηρέτησή σας από ανθρώπους που δεν συνηθίζουν να ικανοποιούν γούστα αλλά είναι ιδιαίτερα απαιτητικοί οι ίδιοι.

    Ευχαριστώ για την ανάγνωση, εύχομαι την φαντασιακή σας ολοκλήρωση, και καλή χρονιά
     
    Last edited: 9 Ιανουαρίου 2012
  8. N_v_L

    N_v_L New Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    Δεν εχει τοσο σημασία το τι γίνεται αλλά με ποιον τρόπο και από ποιον... Μπορεί η ίδια τεχνική εξευτελισμού από κάποιον να έχει μηδενική επίδραση σε έναν υποτακτικό ή πολύ σημαντική.
     
  9. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    Δεν χρειάζεται κάτι ιδιαίτερο... Μπορεί να σε κάνει με απλά πράγματα να θέλεις να ανοίξει η γη να σε καταπιεί.  
     
  10. amber purple

    amber purple New Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    Καλησπέρα, ολοκλήρωσα την εγγραφή μου στην ιστοσελίδα και αποφάσισα να αρχίσω εκφράζοντας την άποψη μου πάνω στο θέμα εξευτελισμός σε σχέση s/m αφού πρώτα διάβασα όλες (πιστεύω) τις απαντήσεις που έχουν δοθεί μέχρι τώρα.

    Κατά την άποψη μου ο εξευτελισμός, στα πλαίσια μιας φαντασίωσης είναι πολύ δύσκολο να επιτευχθεί σωστά και να υπάρξει το επιθυμητό αποτέλεσμα. Για να είναι καταρχήν αποτελεσματικός πρέπει να καταφέρει χτύπημα στον εγωισμό. Για τον λόγο αυτό πιστεύω ότι πολλοί βλέπουν ως την μέγιστη ταπείνωση – εξευτελισμό, να πραγματοποιείται δημόσια. Όλοι μας λίγο έως πολύ έχουμε χτίσει μια εικόνα για το πως θέλουμε να μας βλέπουν οι άλλοι και σχεδόν ολόκληρο το ''εγώ'' μας βασίζεται στην εικόνα που η κοινωνία έχει για εμάς. Το πρόβλημα ξεκινά στο ότι όλα πρέπει να γίνουν έχοντας σαν στόχο όχι απλά να ξευτελίσουμε τον άλλον αλλά να πραγματοποιηθεί μέσα στα όρια μιας φαντασίωσης που θα διεγείρει σεξουαλικά και τους δυο εμπλεκόμενους χωρίς να υπάρξουν ανεπιθύμητα αποτελέσματα. Προσωπικά, ορίζω ως ανεπιθύμητα αποτελέσματα οτιδήποτε δεν μπορεί να επιδιορθωθεί.

    Θεωρώ ότι ο δημόσιος εξευτελισμός ενώ φαινομενικά μοιάζει εύκολος να πραγματοποιηθεί σε ένα ζευγάρι που τον επιδιώκει, στην πραγματικότητα κρύβει πολλές δυσκολίες. Εμπλέκονται πρόσωπα άσχετα με το σενάριο που έχει στο μυαλό του ο/η m. Η αντίδραση τους δεν μπορεί να προβλεφθεί και ως εκ τούτου ελλοχεύουν κίνδυνοι που δεν μπορούν να αντιμετωπιστούν καθώς και η πιθανότητα... απλά τα πράγματα να μην πάνε όπως αρχικά σχεδιάστηκαν και να βρεθεί το ζευγάρι σε μια μάλλον αστεία και για τους δύο κατάσταση παρά σε εξευτελιστική αποθέωση. Ο δημόσιος εξευτελισμός στα πλαίσια ενός s/m event κατά την άποψη μου δεν είναι και τόσο δημόσιος καθώς δεν θα υπάρξει ουσιαστικό χτύπημα στην ''εικόνα που θέλουμε να έχουν οι άλλοι για εμάς'' αφού όλοι εκεί είναι λίγο πολύ ''μέσα στο κόλπο''.

    Ως προς τον εξευτελισμό που γίνεται μακριά από τα βλέμματα αδιάκριτων, εκεί το στοίχημα είναι να νιώσει ο/η s ότι μειώνεται σημαντικά στα μάτια του/της m αλλά και στα δικά της/του. Δηλαδή ο/η m πρέπει να καταφέρει να βρει την θέση που ο εγωισμός του/της s δεν θέλει να δει τον εαυτό του/της. Αυτή η θέση είναι διαφορετική από άνθρωπο σε άνθρωπο, από στιγμή σε στιγμή και από χώρο σε χώρο. Πιστεύω ότι χρήσιμα αξεσουάρ για ένα σ/μ ζευγάρι πέρα από τα μαστίγια κλπ, θα ήταν ένας καθρέφτης, κάποιο βραβείο καθώς και κάθε τι που συνδέεται με τον εγωισμό μας. Είναι πολύ σημαντικό για τον/την m να γνωρίζει καλά την προσωπικότητα του/της s και να ''εκμεταλλεύεται'' για παράδειγμα έναν καβγά ή μια γιορτή προκειμένου να χρησιμοποιήσει την ένταση ή την ρουτίνα σε βάρος του εγωισμού του/της s.

    Σε όλες τις περιπτώσεις είναι ο ρόλος του/της m να είναι σωστά σχεδιασμένο και ευθύνη του να κυλήσουν όλα όμορφα.

    Κλείνοντας να τονίσω ότι δεν νιώθω σε καμία περίπτωση ότι έρχομαι να πω αυτά που δεν είναι γνωστά, απλά να καταγραφεί και η δικιά μου άποψη στο θέμα.

    Καλώς σας βρήκα.  
     
  11. Emiris

    Emiris Regular Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    Για εμένα προσωπικά λίγη σημασία έχει ο εγωισμός της εκάστοτε συντρόφου και περισσότερη σημασία έχουν οι δικές μου αισθήσεις στο θέμα του εξευτελισμού.

    Αν για παράδειγμα στο δικό μου το μυαλό, να χύνουν κάποια στο πρόσωπο είναι εξευτελιστικό, ανεξάρτητα με το πώς το βλέπει η παρτενέρ, όταν την χύνω στο πρόσωπο στα δικά μου τα μάτια εξευτελίζεται, και ας το ζει όπως θέλει η ίδια.
     
  12. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός



    Αυτα τα δυο πως ειναι δυνατο να ισχυουν ταυτοχρονα?