Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme humiliation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 30 Νοεμβρίου 2007.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Αλλη μια που δεν πιστευε στο προγαμιαιο σεξ!
     
  2. makedon66

    makedon66 MACEDONIA IS GREEK

    Να κλαιει η σκλαβα και να αγκαλιαζει τα ποδια μου...!
     
  3. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Δεν θεωρώ ότι υφίσταται η έννοια του εξευτελισμού όταν η σκηνή περιορίζεται ανάμεσα σε 2 συντρόφους.
     
  4. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Σωστά... Άλλωστε, πολλά (αν όχι όλα τα) aspects του BDSM ξεφεύγουν από την "ιδιωτικότητα" και εντάσσονται σε μία ευρύτερη public σφαίρα.
     
  5. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Ιδανικά...χαχαχα
     
  6. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Ε, ναι... Μέχρι τώρα μπορουμε σε κανενα stage σε παρτυ ή το πολύ σε καμια γεφυρα στην εθνικη (να περναει κανενα αμαξι απο κάτω, χεχε).
    Ιδανικα είναι στο... Σύνταγμα!!! (μου το... ευχομαι)
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

  8. gaby

    gaby Guest

    Σωστό και ενδιαφέρον για περαιτέρω σκέψη.

    Προσωπικά μπορώ να νιώσω ταπεινωμένη και μόνη μου όταν βρίσκομαι, ως τον εξευτελισμό δεν το τερματίζω, πάντως  
     
  9. Όταν ο πρώτος μου εργοδότης μου ανακοίνωσε το μισθό που θα μου έδινε.
     
  10. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Αγαπητε, εαν ενθυμεισαι, την Πατησίων την έχωμεν "αλώσει" ήδη. Βραδυ, με λουρί στα 4: μα... Κύριε ειμαι γυμνό, να γυρίσουμε πίσω?.. Σκάσε, θα παμε μεχρι το απέναντι πεζοδρόμιο... Μα... Κύριε κορνάρουν τα αυτοκίνητα και μου φωνάζουν κ.λ.π. κ.λ.π. χαχαχα
    Εαν μου το θυμιζεις επίτηδες, καλώς. Εαν όχι, μπορουμε να το επαναλάβουμε στην Πατησίων με... απώτερο στόχο ημέρα στο Σύνταγμα (αυτη τη φορα ΜΑΣ το εύχομαι).
    Να'σαι καλα!!!
     
  11. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Ενθυμούμαι, γι' αυτό στο υπενθύμισα  
     
  12. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Μόνο εγώ πετυχαίνω γριές να περνάνε την Πατησίων σαν τις κότες και στα μισά να γυρνάνε προς τα πίσω ίσα ίσα για να με δυσκολέψουν στο να τις πετύχω...τα καλύτερα θεάματα τα χάνω!