Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme humiliation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 30 Νοεμβρίου 2007.

  1. Για μενα, να μου τραβάει τα ρουθούνια προς τα πάνω. Νομίζω ότι μοιαζω με γουρουνάκι και το θεωρώ εξευτελιστικο που μου αλλοιώνει έτσι το πρόσωπο.
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Γυμνή, σε στάσεις και κυρίως στα τέσσερα και να δείχνει σε έναν - δυο αρχάριους πώς ακριβώς με χρησιμοποιεί, πόσο πόνο σηκώνω και πόσο δεν σηκώνω, τι δέχεται ο κώλος μου και πώς νιώθω σε κάθε παραλλαγή χρήσης του.
     
  3. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Όλες τις δουλειες του σπιτιού στα 4 γονατιστη ακομα κ το νερο που θα βαλει απο τη βρυση κ αυτο γονατιστη ισα ισα π να φθανει αν συνοδευεται κ με μια μασκα γουρουνιου η σκυλιου ακομα καλυτερα.
     
  4. Garfield

    Garfield Regular Member

    Χα χα χα το ίδιο και η γυναίκα μου η Κατερίνα. Εάν της πασαλείψουν τα μαλλιά γίνεται έξαλλη. Ποιος είδε τον θεό και δεν τον φοβήθηκε!
     
  5. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    Το να φτυσω καποιον στα μουτρα.
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αυτες τις μαλακιες λετε στις ντομες και μετα δε λενε ουτε καλημερα,,,
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Αυτό που πολλοί το βρίσκετε τόσο εξευτιλιστικό το φτύσιμο, ενώ εγώ το βρίσκω εντελώς γοητευτικό παιχνίδι και ανέκαθεν μου άρεσε, θα μπορούσε και να με προβληματίσει. Και εξευτιλιστικό να είναι, είναι Καυλωτικό. Αλλά και ανταποδοτικό είναι υπέροχο. Φτύσιμο στα μούτρα, στο στόμα, σάλια να τρέχουν παντού, το πάντα διαθέσιμο λιπαντικό για την μαλακία, το ανυπέρβλητο φτύσιμο στον κώλο, είναι για μένα από τα πλέον καυλωτικά πράγματα, ουδόλως εξευτιλιστικά.

    Δεν ξέρω όμως τελικά τι θεωρώ εξευτελισμό μεταξύ δύο ατόμων στο bdsm.
    Μάλλον τίποτα.

    Όλα είναι μέρος μιας κατάστασης, κομμάτι μιας ισορροπίας, προϊόν επιθυμίας και καύλας, του ενός, του άλλου, ή κοινής, οπότε σίγουρα τίποτα.

    Μόνο το παιχνίδι του εξευτελισμού αναγνωρίζω, ουδέν άλλο πέραν αυτού.

    Όταν μπαίνουν άλλα άτομα στο πλάνο, ή μιλάμε για δημόσιες πράξεις, αυτό δύναται να αλλάξει.

    ΥΓ. Φυσικά, εκτός σεξ ή bdsm μου γυρίζει το μυαλό με το φτύσιμο των άλλων. Δεν το μπορώ με τίποτα.
    Μυαλό, ο μεγαλύτερος χαμαιλέων... 
     
    Last edited: 7 Αυγούστου 2016
  8. Lost Hours

    Lost Hours Regular Member

    συναισθηματικός εκβιασμός...με επιτυχή κατάληξη, όλο αυτό πάνω στο session
     
  9. Servant

    Servant New Member

    να τον βαζω να χορευει αισθησιακα πανω σε γοβες με νυχτικακι ενω του λεω διαφορα υποτιμητικα
     
  10. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Με άφησε δεμένο με χειροπέδες στην καρέκλα της βεράντας ,φιμωμένο με ballgag να την περιμένω να γυρίσει απο την έξοδο της με τις φίλες της...
     
  11. jim28

    jim28 Regular Member

  12. kostasnio007

    kostasnio007 New Member

    στην Θεσσαλονίκη πέρσι με έβαλε η Κυρία μου να την προσκυνήσω μπροστά σε Πόλη κόσμο και να της ζητάω συγγνώμη.