Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme humiliation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 30 Νοεμβρίου 2007.

  1. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Άμα θες να καταντήσει η μάπα σου φάβα , ναι 
     
  2. Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Δεν παίζεσαι!!! με όσα έχω διαβάσει εδω μέσα άντε να επιτευχθεί εξευτελισμός! θα σκέφτεσαι όσα έχεις διαβάσει στο νήμα και θα ξεκαρδίζεσαι ενω ο άλλος είναι μες την καύλα και σε κατουράει...κωμωδία 
     
  3. larcenciel

    larcenciel Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    δεν επρεπε να διαβασω το ποστ σου σκλαβινα ,ειμαι σιγουρος πως θα μου συμβει με την Κυρια μου,ας με τιμωρησει ...μην νομισει οτι ειμαι κανας καθυστερημενος και χαζογελαω ειναι το θεμα  
     
  4. antpad

    antpad New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Εξαιρετικα
    Εντελως καβλα

    ---------- Post added at 00:00 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

    Το καλυτερο μου παντως ειναι να χωνω το καβλι μου μεσα στο στομα της και να κατουραω
     
  5. takisbi_slave

    takisbi_slave New Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    κάτι που είμαι πολύ ευτυχισμένος που έχω ζήσει(αν και μόλις 1 φορά με 1πρώην μου που κρατάμε πολύ καλή επικοινωνία, ελπίζω να ξανασυμβεί στο μέλλον μαζί της ή με άλλη) να είμαι forced bi cuckold να πηδιέται με άλλον να με βρίζει, να με έχει δεμένο, να με χαστουκίζει, να με αναγκάζει να του τον ρουφήξω "γλείψε τα υγρά μου από τον πούτσο του γαμιά μου άχρηστε σκλάβε-κερατά", να του λέω ευχαριστώ που μου μαθαίνει πως γαμάνε, ότι δε μου αξίζει εμένα παρά μόνο να βλέπω κλπ και στο τέλος αφού γλείψω(χωρίς να καταπιώ) τα χύσια του από τα βυζιά και την κοιλιά της να μαλακίζομαι για τις πατούσες της και να τις καθαρίζω φυσικά μετά και να κάθεται πάνω μου να με κατουράει καταπίνοντάς τα όλα!
    ΥΓ. η κοπέλα δεν ήταν αφέντρα πριν τα φτιάξουμε αλλά μέσα σε 3 μήνες κατάφερα να της το περάσω το στυλάκι και γούσταρε πολύ σε ηλικία μάλιστα(όσο κι αν φανεί σε αρκετούς απίστευτο...) 21 ετών!!!
     
  6. m694f

    m694f New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Τέλειο ακούγεται
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

     
     
    ...................................................
     
  8. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Απ' όσο βλέπω πάντως... οι γυναίκες sub/slave είναι πολύ πιο light σε εξεφτελιστικές εμπειρίες από τους αντίστοιχους άνδρες... να... το κοιτάξουμε αυτό; Μήπως οι γυναίκες "ανέχονται" λιγότερα λόγο του συνδρόμου "πριγκίπισας";


    Ανδρ(ε)ας
     
  9. kali crow

    kali crow Guest

    πολυ απλα εγω δε θα ανεχομουν κατι τετοιο...
    γενικοτερα δε με ερεθιζει το παιχνιδακι του εξευτελισμου...
    αλλα το προαναφερομενο παραπαει...ειναι στο ατομο....
     
  10. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Τα φαινόμενα πολλές φορές απατούν αγαπητέ μου...
    σε πολλά από τα θέματα πολλοι παρακινούμενοι από την επιθυμία τους
    να ζήσουν κάποια πράγματα, τα βρίσκουν όλα τέλεια.
    Το κομμάτι όμως του εξευτελισμού είναι ένα πολύ δύσκολο κομμάτι, με ανεξάντλητες πηγές εμπνευσης....
    Ένα θα πω μόνο, θελει γερό στομάχι 
     
  11. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Όντως... και δεν εννοώ ότι δε το έχετε ζήσει.. απλά από όσους απάντησαν... φάνηκε αυτό που παρατήρησα... δεν γενικεύω ότι όντως έτσι είναι... απλά φοβάμαι μήπως είναι...  


    Ανδρ(ε)ας
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Συνεχίζοντας αυτό που λέει η zoyzoy το να μη μοιράζεται κάποιος τις εμπειρίες εξευτελισμού που έχει ,δεν σημαίνει ότι δεν έχει βιώσει κάτι τέτοιο.Μπορεί απλά να μη θέλει να το μοιραστεί είτε είναι γυναίκα είτε άντρας...