Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Extreme humiliation

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 30 Νοεμβρίου 2007.

  1. samergr1

    samergr1 New Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Να την σερνω σαν σκυλακι στα τεσσερα παντου στο σπιτι ενω στο άλλο χερι κραταω το μαστιγειο... φτυσιμο στο στομα, choking και σφαλιαριτσες σε ολο το σωμα και προσωπο ενω θα ακουει ta πιο ταπεινωτικα λογια μεχρι να με παρακαλαει να σταματησω καινα συνεχισω την ιδια στιγμή. Μετα θα μου γλειψει τα ποδια.... αααχχχχ καμμια σκλαβα διαθέσιμη?  
     
  2. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ


    Όχι σε καμία περίπτωση δεν σκέφτηκα ότι εννοούσες κάτι τέτοιο
    και φυσικά προς αποφυγή παρεξηγήσεων δεν αναφερόμουν προσωπικά μόνο σε μένα.
    πολύ απλά κατέθεσα μια γενική διαπίστωση....
    Αν όμως αυτό που παρατήρησες είναι όντως έτσι εγώ τους βγάζω το καπέλο 
     
  3. ANNAtravestiSLAVE

    ANNAtravestiSLAVE Regular Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    οταν ενας κυριος μου ζητησε να τον περιμενω στο γονατα με ανοικτη την εισοδο και αντι να ερθει εκεινος, ειχε παραγηειλει φαγητο και βρεθηκε ο ντιληβερυ ορθιος μπροστα μου και εγω σκυμενη ....
    οταν με διεταξε να πω σε παραστηκο να με πηδηξει....
    οταν μου φόρεσε ειδικό πνιχτη-λουρι για σκυλια...
    οταν με χαστουκησε σε πλαττια μπροστα στο κοσμο...
    οταν με εβαζε να πλενω στο χερι τα εσωρουχα Του....
    οταν πηνει μπυρα βλεποντας τηλεοραση, ενω σφουγγαριζω στα γονατα και επιθεωρει....
    οταν βρισκει αλλες σκλαβες και μου περιγραφει ποσο καλυτερες ειναι...
    οταν ενω μου τον δινει στο στωμα, μιλαει με αλλες και τους λεει ποσο καλα περασαν....
    οταν τον ικετευω να με παρει.....
     
  4. gaba

    gaba New Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Αν και πρώτη μου επαφή με το forum, να θέσω και εγώ μια από τις δικές μου αντιλήψεις για εξευτελισμό:

    Ενώ είναι μπροστά μου γονατιστή, με τα χέρια να ακουμπάνε στο πάτωμα και τη πηδάω από το στόμα βίαια, όταν δεν αντέχω άλλο και είμαι έτοιμος να τελειώσω, τον βγάζω από το στόμα της, και με ένα υποτιμητικό βλέμμα της λέω «δεν αξίζεις ούτε να σε χύσω στα μούτρα».

    Στη συνέχεια χύνω στο πάτωμα και τη βάζω να τα καθαρίσει γλύφοντάς τα ενώ είναι πεσμένη κάτω στα τέσσερα.
     
  5. Octavios

    Octavios New Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    ως μελωδία ακούγεται !!!
    γι' αυτή τη συναυλία παίρνω θέση στην πρώτη σειρά .
     
  6. petros81

    petros81 New Member

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    χμμ...πιο εξευτελιστικα σεναρια που μου εχει κανει μια κοπελα:
    1) Να με πηδαει με strapon και να με βαζει να φωναζω το ποσο μου αρεσει και οτι θελω και αλλο (και διαφορα αλλα) κοιτωντας την στα ματια
    2) Πανω σε μια αερογεφυρα να με εχει βαλει να κοιταω τα αμαξια που περνανε απο κατω (λεωφορος) και να μου βαζει δαχτυλο και να μου λεει 'κοιτα π.... τωρα σε βλεπουν ολοι'

    και ποιο εξευτελιστικο που εχω κανει εγω στην κοπελα θα ελεγα οτι είναι σε roleplay σεναριο call girl και σεναριο βιασμου

    και Υ.Γ) ουτε αυτη η κοπελα ηταν και ειναι αφεντρα
    απ'οτι εχω καταλαβει αρκετες κοπελες φαινεται να γουσταρουν την φαση του BDSM (εστω σε ποιο light μορφη) αλλα ντρεπονται να το παραδεχτουν...η εστω δεν εμπιστευονται
     
  7. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ

    Ο εξευτελισμος με οργανα ειναι ευκολος και ομορφος σαν εικονα αρκει να διαθετεις φαντασια.
    Αν συνδυαστει σωστα με λεκτικο εξευτελισμο ειναι οτι καλυτερο..Η ειρωνια στους χαρακτηρισμους στο σωστο timing ειναι το κλειδι της επιτυχιας,αφου ''γκαριλες'' και τα συναφη απο την μερια του Κ μονο απειρια φανερωνουν
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    δεν έχω ζήσει σχεδόν καθόλου εξευτελισμό παρά το ότι μου αρέσει (και αυτό). Η Κ το θεωρούσε χαζό να με εξευτελίζει οπότε μόκο... παλιότερα σε κάτι sessions ναι, είχα την εμπειρία του λεκτικού εξευτελισμού. Δεν το θεωρώ training techniques πάντως, ίσως μόνο αν πρόκειται για δημόσιο θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για training επειδή σου είναι κάτι δυσάρεστο και άγνωστο που το εξασκείς.
     
  9. spankingboy28

    spankingboy28 Regular Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    πριν μερικα χρονια μου ζητηθηκε να καλεσω εναν συμφοιτητη μου σπιτι για καφε την ωρα που μπηκαμε στο σπιτι ο αφεντης μου ζητησε να γδυθω και να του παρω πιπα ενω εκεινος ηταν ηδη γυμνος και κρατουσε το μαστιγιο του , ειχα κατακοκκινησει, το εκανα υστερα απο δυο γερα χαστουκια, ο φιλος μου ανοιξε την πορτα κι εφυγε. την αλλη μερα στην σχολη ηρθε κοντα μου και με ρωτησε γιατι τον καλεσα, του εξηγησα την κατασταση αφου εβαλε τα γελια, μου ειπε οτι δεν προκειται να το πει πουθενα αρκει να μην του ξαναμιλησω ποτε. ετσι κι εγινε. δεν νομιζω να ειπε ποτε κατι πουθενα.
     
  10. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    Να την αναγκασεις να κατουρηθεί πάνω της σε δημοσιο χωρο.
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    Ο πιό εύκολος εξευτελισμός ως τώρα.
    Γαργάλησέ με ή πες μου κάτι πολύ αστείο.....και στο λεπτό εξευτελίζομαι!!!
     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Εξευτελισμός

    ιδού ο απόλυτος εξετελισμός: