Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Σε λατρευω γλυκεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    pure io!tanti bacioni,bellezza!   
     
  3. Αυτό έλειπε να είχε και αντιρήσεις  
     
  4. Αν και τρελλαίνομαι για face-sitting, δεν μπορώ να διαχωρίσω ποιος εν τέλει έχει το "πάνω" χέρι.. αυτός που κάθεται; ή αυτός που γλύφει; Ανάλογα βέβαια και από τις ικανότητες και τις αντοχές των παρευρισκόμενων, είναι περισσότερο ένα παιχνίδι πρόκλησης. Ποιος θα αντέξει περισσότερο; Γιατί μετά από ώρα, και το κάθισμα αλλά και το γλύψιμο γίνονται μαρτύριο. Φυσικά για κάποιους αυτό είναι το νόημα.
     
  5. Δεν ξέρω για το κάθισμα αλλά το γλύψιμο δεν μπορεί να είναι μαρτύριο ακόμα και μετά από αρκετή ώρα. Όσες φορές το έχω κάνει η ηδονή ήτανε μπορώ να πω (χωρίς να υπερβάλω) μεγαλύτερη από ότι να μου κάνουνε εμένα στοματικό ερωτα. Βέβαια αυτό είναι υποκεκιμενικό και έχει να κάνει με το τι αρέσει στον καθένα (όλα εγκεφαλικά παιχνίδια είναι). Εμένα π.χ. σε φάση που είμαι ανάσκελα και έχω ένα θεϊκό μουνί και κώλο να τρίβεται στο πρόσωπο μου προστάζοντάς με να το γλύψω με πάθος και να σπαρταράει χύνοντας με με ικανοποίηση στο πρόσωπο μπορεί να με κάνει να εκσπερματώσω χωρίς καν να ακουμπάω τον πούτσο μου
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    μπορεί να με κάνει να εκσπερματώσω χωρίς καν να ακουμπάω τον πούτσο μου[/QUOTE]

    Να τον ακουμπας??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Με τι χερια αφου θα ειναι δεμενα πισω?????????????????????????????
    Θα καβλωσεις, θα μου πεις!
    Η καμουτσικιά στο καβλακι σου λεει κατι?????????????????????????????
    Μην ξανοιγομαστε!!!!!!! 
     
  7. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Σας παρακαλω Μιρελλα. Με κανετε και κοκκινιζω.
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μμμμμμμμμ!!!!!!!!!!!!!!!!! Διακρινω μια ευγενεια επιτελους, εναν πληθυντικο!
    Ελα κοντα μου θηραμα μου!!!!!  
     
  9. Να τον ακουμπας??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Με τι χερια αφου θα ειναι δεμενα πισω?????????????????????????????
    Θα καβλωσεις, θα μου πεις!
    Η καμουτσικιά στο καβλακι σου λεει κατι?????????????????????????????
    Μην ξανοιγομαστε!!!!!!! [/QUOTE]

    Τα χέρια πραγματικά δεν παίζουνε κανένα ρόλο σε τέτοιεσ στιγμές. Η καμουτσικιά από την άλλην μπορεί να κάνει την δουλειά της αλλά μπορεί να φέρει και το τελείως αντίθετο αποτέλεσμα και το καβλάκι μου να μην κάθεται ήσυχο με τίποτα:lol3:
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τα χέρια πραγματικά δεν παίζουνε κανένα ρόλο σε τέτοιεσ στιγμές. Η καμουτσικιά από την άλλην μπορεί να κάνει την δουλειά της αλλά μπορεί να φέρει και το τελείως αντίθετο αποτέλεσμα και το καβλάκι μου να μην κάθεται ήσυχο με τίποτα:lol3:[/QUOTE]

    Σκεφτηκες ποτε την περιπτωση να γινεις ετσι ξαφνικα, Τζενη Χειλουδακη??????????
    (Αστειευομαι εννοειται)! 
     
  11. Σκεφτηκες ποτε την περιπτωση να γινεις ετσι ξαφνικα, Τζενη Χειλουδακη??????????
    (Αστειευομαι εννοειται)! [/QUOTE]

    Θα το ήθελες πραγματικά αυτό αντί να έχεις έναν σκλάβο δεμένο και αφημένο στο έλεος που θα τον τιμωρεις ασπρίζοντας τον με φτύσιμο και μετά ξεπλένοντας τον με κατούριμα??  
     
  12. Δεν εννοώ ότι είναι μαρτύριο για αυτόν που το κάνει, αλλά για αυτή που το δέχεται (όσον αφορά το γλύψιμο). Τουλάχιστον από τις δικιές μου εμπειρίες, μετά από αρκετή ώρα γλύψιμο γίνεται τόσο ευαίσθητη όπου και το παραμικρό άγγιγμα είναι τόσο ηλεκτρικό που σχεδόν δεν αντέχεται.