Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Facesitting

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος asssniffer, στις 15 Ιουλίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα το ήθελες πραγματικά αυτό αντί να έχεις έναν σκλάβο δεμένο και αφημένο στο έλεος που θα τον τιμωρεις ασπρίζοντας τον με φτύσιμο και μετά ξεπλένοντας τον με κατούριμα??  [/QUOTE]

    Εγραψα αστειευομαι, στην περιπτωση που δεν το προσεξες!!!
    Ασφαλως και σε θελω αρσενικο, και ασφαλως η μουρη σου φτιαχτηκε για να ξευτιλιζεται και να βρισκεται παντα απο κατω μου!
    Εκει ειναι η θεση σου!!!!! 
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Facesitting


    Παντα με τον καλο το λογο η Mirella μας.... 
     
  3. Re: Απάντηση: Re: Facesitting

    Είναι Mistress που ξέρει πως να φερθεί στον σκλάβο της!! Εμένα προσωπικά με έφτιαξε  
     
  4. alk5slave

    alk5slave New Member

    Κι εγώ είμαι λάτρης του facesitting. Μου κάνει εντύπωση όμως ο δισταγμός κάποιον γυναικών να το απολαύσουν. Μου δημιουργήθηκε λοίπόν ένας προβληματισμός: μήπως παραπάνω κι από πράξη υποταγής είναι θέμα τεμπελιάς; Κανονικά θα έπρεπε να μην στηρίζεται η πλάτη μας κατά τη διάρκεια, να δεις και τι κοιλιακούς θα φτιάχναμε!
     
  5. chrisV

    chrisV Regular Member

    ωραιο φετιχ για ωραιουσ κωλους
     
  6. divhec

    divhec New Member

    Facesitting is one of the many commandments in Female Superiority.
     
  7. johnnie22222

    johnnie22222 New Member

    εγώ πιστεύω ότι δηλώνει την κυριαρχία της γυναίκας γιατί επέλεξε να κάτσει πάνω σου καθαρά για δική της ευχαρίστηση, χωρίς να νιώθει την υποχρέωση να προσφέρει ευχαρίστηση σε σένα (περα απο το γλίψιμο βεβαια).
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα το ξανατονισω!
    Το προσωπο του καθε σκλαβου ειναι ο θρονος της Κυριας του.
    Ανηκει στα καθηκοντα του αυτο!!!!
     
  9. roots

    roots New Member

    Δε ξερω γιατι λετε οτι οι κοπελες δε κανουν facesitting..Εμενα προσωπικα οταν το εχω ζητησει ολες,με εξερεση μια,δεν εχουν φερει αντιρηση..Κ πολλες το εχουν κανει κ μονες τους χωρις να το ζητησω..Τρελενομαι βεβαια οταν τους εχω στριψει και ενα τσιγαρο στην αρχη να το καπνισουν εκεινη την ωρα..
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Facesitting


    Γεμιστο το τσιγαρο??



    Προσεχε μην βαλεις πολυ....
     
  11. roots

    roots New Member

    Ενιοτε..
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Υπεροχος ηθοποιος ο Φουντας!